Bezdrôtový Smart senzor na dvere a okná SHDM

Kód tovaru: 90-010 Mám otázku
Výrobca Smart-i
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $23,00
Cena s DPH $27,60 $33,35
- +

Popis produktu Bezdrôtový Smart senzor na dvere a okná SHDM

Bezdrôtový Smart senzor na dvere a okná SHDM s diskrétnym nízkoprofilovým prevedením pre povrchovú montáž. Pri neplánovanom narušení dverí, či okien automaticky spustí alarm a v rovnakom čase vám  cez Smartbox Gateway zašle upozornenie na váš smartfón, alebo tablet. Systém SHDM má veľmi nízku spotrebu energie a pri nízkej kapacite batérií vám taktiež zašle správu na váš smartfón/tablet.Využíva najnovší 868 MHz bezdrôtový prenos a dosah zariadenia je až do 150 metrov (vo voľnom priestranstve).

Spoločnosť Smart-i ponúka inteligentné riešenie smarthome bezpečnostného systému, vďaka čomu môžete mať váš dom, kanceláriu a ďaľšie priestory plne pod kontrolov a jednoducho ich monitorovať na diaľku cez váš smartfón a aplikáciu Smart i Protect

Základnou jednotkou systému je Smartbox Gateway, ktorý pripojíte na váš router. K systému je potom možné pripájať ďalšie zariadenia Smart-i od Smart CCTV kamierpohybových senzorovWiFi elektrických zásuviek až po inteligentné Sirény či kompletné sady Smart home pre celú domácnosť.

Viac info o Smart home inteligentných systémoch nájdete v tomto článku: Smart Home systém Smart-i

Komentáre

Ďalšie produkty