Filtre PolarPro 3ks - DJI Spark

Kód tovaru: 59-015 Mám otázku
Výrobca DJI
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $47,92
Cena s DPH $57,50
- +

Popis produktu Filtre PolarPro 3ks - DJI Spark

Filtre PolarPro 3ks - DJI Spark

Filtre PolarPro pre dron DJI Spark sú špeciálne skonštruované z vysoko kvalitných materiálov, ktoré umožňujú zachytiť najlepšiu kvalitu obrazu. Spoločnosť PolarPro použila pri výrobe najkvalitnejšie materiály, tak aby filtre zahŕňali aj doživotnú záruku. V balení Prime 3-Pack nájdete fixný filter Polarizer, ND8 a ND16. Každý filter je skonštruovaný s HD sklom spoločnosti PolarPro pre ostrý jas. Rám je vyrobený z leteckého hliníku a navrhnutý tak, aby bol ľahký a zároveň mimoriadne trvanlivý. PolarPro zabezpečuje pre všetky svoje filtre celoživotnú záruku a garantuje, že s filtrami budete spokojní. Tiež zaručujú, že tieto filtre budú na 100% kompatibilné s inicializáciou spustenia fotoaparátu DJI Spark, ako aj v rámci maximálneho množstva váhy, s ktorým môže bezpečne gimbal manipulovať. PolarPro Prime 3-Pack pre DJI Spark je ideálny pre pilotov, ktorí chcú zvýšiť kvalitu obrazu a zachytiť hladký filmový obsah.

 

Filtre navrhnuté špeciálne pre kameru DJI Spark

  •     Zahŕňa fixný filter Polarizer, ND8 a ND16
  •     Filtre sú vyhotovené s HD sklom spoločnosti PolarPro pre ostrý jas
  •     Konštrukcia rámov z leteckého hliníkovu je ľahká, ale mimoriadne odolná
  •     Jednoduchá obsluha pre rýchlu inštaláciu a odstránenie
  •     Navrhnuté tak, aby mohli ostať aj počas štartovania gimbalu
  •     Vyhotovené tak aby zahŕňali doživotnú záruku PolarPro
     

Zahrnuté filtre:

Polarizačný filter (fixný): Pevný filter Spark Polarizer je prednastavený na vodorovný polarizačný uhol. Toto je uhol, ktorý znižuje najširšie množstvo oslnenia. Je navrhnutý tak, aby bol extrémne jednoduchý a nepotreboval žiadne úpravy. Polarizér pomáha znižovať oslnenie a zvyšuje sýtosť farieb a kontrast.

Filter ND8: Filter ND8 Spark znižuje rýchlosť uzávierky fotoaparátu o 3 EV. Účelom filtra ND je spomaliť rýchlosť uzávierky a poskytnúť vášmu videu hladký filmový vzhľad. Štandardne využijete váš ND8 na zamračený, alebo čiastočne zamračený deň, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.

Filter ND16: Filter ND16 Spark znižuje rýchlosť uzávierky fotoaparátu o 4 EV. S týmto filtrom získate najlepšie výsledky pri čiastočne zamračených až slnečných dňoch. ND16 spomalí rýchlosť uzávierky DJI Spark, aby vaše videá získali hladký a filmový vzhľad.

Komentáre

Ďalšie produkty