Go Pro kamera HD HERO 3+ Silver Edition + 32GB micro SD zdarma

Kód tovaru: 46-002 Mám otázku
zľava Go Pro kamera HD HERO 3+ Silver Edition + 32GB micro SD zdarma
Výrobca GoPro
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $286,45
Cena s DPH $343,74 $438,15

Popis produktu Go Pro kamera HD HERO 3+ Silver Edition + 32GB micro SD zdarma

Go Pro kamera HD HERO 3+ Silver Edition 32GB class 10 micro SD karta zdarma. 

Po zakúpení športovej kamery GoPro HERO3+ automaticky získavate zľavový kupón vo výške 10% na nákup špičkových kamier do auta značky DOD na www.dod-tec.sk   

Go Pro kamera HD HERO 3+ nová edícia kamier Silver Edition - profesionálna športové kamera s množstvom príslušenstva, rozlíšením FULL HD. Nová kamera GoPro HD HERO 3+ Silver Edition je o 20% ľahšia a až o 15% menšia ako pôvodná kamera GoPro HD HERO 2. U nás na predaj = cena aká sa neodmieta. Osobný odber možný v Banskej Bystrici

GoPro 3+ hero silver edition

GoPro HD HERO 3+ Silver si prešla mnohými zmenami, ako je napríklad nová prepracovaná plocha objektívu vo vodotesnom obale pre ohromujúcu ostrosť obrazu nad hladinou, ako aj pod hladinou. Kvalita videa nie je jediné s čím sa inžinieri z GoPro vyhrali, prepracovaný bol aj záznam zvuku a zlepšila sa veterná redukcia šumu, čím zachytíte viac prirodzených zvukkov a menej šumu vetra počas vysokorýchlostných aktivít.

Pridaná bola aj technológia WiFi, ktorá prináša nové možnosti ovládania a používania kamery GoPro HD HERO 3+ Silver Edition. Vďaka vstavanému WiFi môžete prepojiť kameru GoPro s Vaším smartfónom, tabletom, alebo PC a vidieť natáčané video v živom náhľade priamo na displeji, rovnako môžete meniť nastavenia kamery.

GoPro 3+ bike

HERO3+: Silver Edition je kompatibilná so všetkým príslušenstvom GoPro staršej generácie BacPacs ™ spolu s novšou generáciou dotykových LCD monitorov a 2. generácie Battery BacPac. Avšak, ako všetky HERO3+ kamery majú novú veľkosť a tvar, ktoré vyžadujú HERO3+ nové náhradné obaly kamery.

 

Čo je v balení:
1x HERO3+: Silver Edition kamera
1x vodotesný obal do 40m
1x nabíjacia Li-ion batéria
2x základný držiak
1x trojramenný kĺb
1x zaoblený lepiaci držiak    
1x rovný lepiaci držiak
1x USB nabíjací kábel

Tovar skladom pripravený na expedíciu. 

Spoločnosť Media Leaders s.r.o. je oficiálnym predajcom GoPro kamier. Záruka profesionality a spoľahlivosti ako aj záručný a pozáručný servis.
 

silver edition
GoPro HERO 3+ Silver Edition je oproti svojmu poslednému predchodcovi o 15% menšia a 20% ľahšia, pričom poskytuje 2x vyšší výkon a najmodernejšiu technológiu. Prostredníctvom vodotesného obalu môžete svoje videa natáčať až do hĺbky 40m pod hladinou. Táto kamera zachytáva videá v profesionálnej kvalite až 1080p pri 60fps a 10MP fotografie pri rýchlosti až 10 snímkou za sekundu. Samozrejmosťou je aj zdokonalené vstavané Wi-Fi, kamera ďalej poskytuje lepší výkon pri nízkom osvetlení a o 30% dlhšiu výdrž batérie.

2x more silver edition

GoPro 3+ Silver Edition 2x výkonnejšia ako predošlý model. HERO 3+ Silver Edition nahráva až v rozlíšení 1080p 60fps a 720p pri 120fps. Zároveň ponúka ešte vyšší výkon pri nízkom osvetlení.
 

Emmy award silver edition

Ohromujúcu kvalitu videa dokazuje aj fakt, že sa kamera GoPro HERO3+ stala najpredávanejšou kamerou na trhu s vysokým rozlíšením 1080p60, 960p100 a 720p120 režime videa v profesionálnej kvalite záznamu so super Slow motion.

GoPro silver edition 3+

Najvýkonnejší foto snímač v HERO3+ Silver Edition umožňuje zachytávať tie najkvalitnejšie snímky rýchlosťou až 10 záberov za sekundu v rozlíšení 10Mpx, čo je ideálne pre rýchle akčné sekvencie. Časozberný režim umožňuje automatické zachytenie fotografie od 0,5, 1, 2, 5, 10, 30 alebo 60 sekundových intervaloch.  
GoPro 3+ SUN Najnovší režim automatického snímania v zhoršených svetelných podmienkach. Nechcete byť počas natáčania rušení nastavovaním kamery pri zmene svetelných podmienok? Funkcia Auto Low Light inteligentne a pohotovo mení obnovovaciu frekvenciu na základe svetelných podmienok pre lepší výkon pri slabom osvetlení.
 
   
Objektív GoPro hero 3+

Najostrejšie videomenšie skreslenie. Neuspokojíte sa s priemerným obrazom a požadujete takmer profesionálnu kvalitu záznamu? GoPro HERO3+ Vám ponúkne jasnejšie zábery so zníženým skreslením a 3x nižšou hodnotou zobrazovacích artefaktov. 
   
zvuk GoPro hero3+

 

Kvalitnejší zvuk. Nie len pri klasických kamerách, ale taktiež aj pri športových kamerách nesmie kvalita zvuku zaostávať za kvalitou videa. . HERO3+ Silver Edition ponúka vylepšený zvukový výkon, zachytíte aj najjemnejšie zvukové detaily, či už snímate záznam zvukov hudby, alebo rev vášho motora. Rozšírená anti veterná technológia redukcie šumu zachováva zvuk jasnejší počas Vašej činnosti.

 
Battery GoPro hero 3+

 

Až o 30% vyššia kapacita batérie, vďaka čomu zachytíte viac situácii z vašich ciest a rôznych radostných chvíli. 


Wifi remote gopro hero 3+
Až 4x rýchlejšie ovládanie, zobrazenie a zdieľanie Vašich videí. 4x rýchlejšie Wi-Fi pripojenie vďaka ktorému sa môžete pripojiť k GoPro App v ktorej si môžete zobrazovať vaše videá takmer reálnom čase a taktiež zdieľať svoje fotografie a videá na sociálne siete ešte rýchlejšie ako inokedy. Táto aplikácia taktiež uľahčí ovládanie vašej kamery GoPro tým, že zmení Váš smartphone, alebo tablet na diaľkové ovládanie kamery. Táto funkcia umožňuje ovládanie až 50 kamier súčasne do vzdialenosti 180m.

  

Komentáre

Ďalšie produkty