GoPro HERO 4 Kamera - Black Edition

Kód tovaru: 46-063 Mám otázku
TOP zľava GoPro HERO 4 Kamera - Black Edition
Výrobca GoPro
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $449,46
Cena s DPH $539,35 $608,35

Popis produktu GoPro HERO 4 Kamera - Black Edition

GoPro HERO 4 Kamera - Black Edition + Absolútne jedinečné LED SVIETIACE Tričko GOPRO + 20% zľava na nákup balíka príslušenstva pre kamery ako darček pre Vás. Pozor ponuka je limitovaná!!!

 

Po zakúpení športovej kamery GoPro HERO4 automaticky získavate aj zľavový kupón vo výške 20% na BALÍK PRÍSLUŠENSTVA Kufrík OSA - športové kamery príslušenstvo kompatibilné s kamerami GoPro, Xiaomi, SJCAM, Muvi, AEE Magicam, Niceboy, Lamax a mnoho ďaľších!!!

osa prislusenstvo kamery

 

Go Pro kamera HD HERO 4 Black Edition u nás už v predaji od profesionálov v obore kamier. Tovar skladom ihneď piripravený k odoslaniu

Firma GoPro zase prevdviedla, že sa dokáže stále prekonávať a na trh uviedla novú kameru z edície "Black". Najväčšie zmeny sa nachádzajú vo vnútri kamery, kde je umiestnený nový 2x výkonnejší procesor s 2x rýchlejšou frekvenciou snímkovania videa. To vám umožňuje ešte úchvatnejšie a strhujúcejšie spomalené zábery pri všetkých rozlíšeniach. Vďaka výkonnejšiemu procesoru dosiahli neuveriteľne vysoké rozlíšenie 4K/30fps a vysokú frekvenciu snímkovania 1080p/120fps videa, takže vaše zábery budú ešte profesionálnejšie. GoPro znovu posunulo úroveň v sektore športových kamier a nastavili latku zase o niečo vyššie.


 

GoPro, HERO 4, Black edition, Hero 4 black

 

Tovar skladom pripravený na expedíciu. 

Spoločnosť Media Leaders s.r.o. je oficiálnym predajcom GoPro kamier.
Záruka profesionality a spoľahlivosti ako aj záručný a pozáručný servis.

 

Najpokročilejšia GoPro kamera aká bola kedy vyrobená:

GoPro HERO 4 Black Edition spolu s vylepšenou kvalitou obrazu a 2x výkonnejšiemu procesoru s 2x rýchlejšou snímkovacou frekvenciou videa sa HERO 4 Black ocenená Emmy® Award posúva do úplne nového levelu. Neuveriteľne vysoké rozlíšenie 4K/30fps a 2,7k/50fps a vysoké snímkovanie pri FULL HD 1080p/120 fps umožní uchvatné zábery Vás a Váších zážitkov. Nové nastavenie Protune™ pre fotografie aj videá umožňuje manuálnu kontrolu nad farbami, ISO, expozíciou, vyvážením bielej a ďaľšími. Vodotesná do 40m s 12MP fotoaparátom. GoPro HERO 4 Black Edition je najlepším riešením ako zachytiť svoje zážitky.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

4K/30fps. 4x rozlíšenie 1080p:

4K/30fps,2,7K/50fps, 1080p/120fps - HERO 4 Black je prvou kamerou tohto druhu, ktorá má ultra vysoké rozlíšenie a vysoký počet snímkov pri videu a fotografovaní. HERO 4 Black podáva profesionálnu video kvalitu a to pri neuveriteľne malých rozmeroch kamery. Čistý obraz, dokonalé spomalené zábery, kino kvalita snímania - toto všetko a ešte oveľa viac Vám prináša GoPro HERO 4 Black Edition.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

Rýchle a výkonné fotografovanie:

S 12MP rozlíšením a 30 obrázkami za sekundu v burst móde vám kamera GoPro HERO 4 Black Edition umožní zachytávať okamihy, ktoré si nechcete nechať újsť. Môžete fotiť po jednej snímke, alebo zvolíte Time Lapse mód pre automatické fotenie v nastavených časových intervaloch od 0,5 do 60 sekúnd , čo je vhodné, keď je kamera mimo dosahu.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

Nové nastavenie pre znížené svetelné podmienky:

Zachyťte nočnú oblohu úplne novým spôsobom. Nočné foto a nočný Time Lapse režim ponúkajú prispôsobiteľné nastavenie expozície až do 30 sekúnd pre samotnú fotku, alebo Time Lapse fotky. Či už fotíte mliečnu dráhu, alebo posedenie pri táboráku, nočné foto a nočný Time Lapse vám umožnia zachytiť ultra low-light snímky, ako nikdy predtým.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

Ovládaj, prezeraj a zdielaj so zabudovaným WiFi a Bluetooth:

GoPro HERO 4 Black Edition má vstavaný WiFi a Bluetooth, ktorý umožňuje prepojenie s GoPro APP, Smart Remote a mnoho ďaľších. GoPro APP premení váš smartfón, alebo tablet na live video diaľkové ovládanie pre vašu kameru, ktorý ponúka plnú kontrolu všetkých funkcií a nastavení, ľahké je prezeranie a prehrávanie fotiek či videa a zdieľanie prostredníctvom SMS, e-mailom, facebookom a ďaľšie. Smart Remote umožňuje ovládať viac kamier GoPro do vzdialenosti až 180m.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

HiLight - označ svoje najlepšie momenty:

HiLight Tag, je nová funkcia GoPro HERO 4, umožňuje označiť kľúčové momenty počas nahrávania, takže neskôr môžete rýchlo nájsť vaše najlepšie klipy  pre pohodlné prehrávanie, editáciu a zdieľanie pomocou GoPro App alebo GoPro Studio. Stačí stlačiť špeciálne tlačidlo na kamere alebo Smart Remote, alebo pomocou GoPro App označiť Vaše momenty.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

SuperView video mód:

Kamera HERO 4 Black ponúka exkluzívny video mód SuperView, ktorý sníma video v extrémne širokouhlej perspektíve. To Vám umožní zachytiť viac zo seba a svojho okolia, čo má za následok podmanivý a veľmi pútavý záber z každého dobrodružstva.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

Auto Low Light režim:

Nechajte kameru myslieť za Vás. Automatický režim Low Light inteligentne zmení snímkovú frekvenciu na základe svetelných podmienok a nastaví optimálne parametre pri nízkom osvetlení, čo umožňuje pohyb medzi tmavým a svetlým prostredím, bez toho aby ste museli upraviť nastavenia kamery.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

Rýchle ovládanie vďaka QuickCapture:

Buďte pripravený zachytiť okamih v čo najkratšom čase s novým režimom QuickCapture. Táto funkcia zmení vašu GoPro HERO v  jednotlačítkovú kameru, a tým umožní jedným stlačením tlačítka kameru zapnúť a automaticky spustiť nahrávanie videa. Stlačte raz pre nahrávanie videa, stlačte a podržte tlačidlo po dobu 2 sekúnd a spustite Time Lapse. Takto už nikdy nezmeškáte ten najlepší záber.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

Vysoký výkon pre záznam zvuku:

Predstavujem nový výkonný audio systém vstavaný v GoPro HERO 4 Black, ktorý zachytáva čistý a verný zvuk. Špičkový mikrofón prináša takmer 2x vyšší dynamický rozsah a najlepší audio algoritmus vo svojej triede zabezpečuje, že vaše nahrávky zvuku sú jemnejšie a prirodzenejšie. Ku kamere sa dajú doplniť aj externé mikrofóny pomocou adaptéru pre 3,5mm jack.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

Protune pre foto a video:

Využite plný maximálny potenciál kamery v Protune móde. Nahráva video v minimálnej kompresii optimalizované pre profesionálnu produkciu. Manuálne ovládate nastavenia farieb , ISO limitu, vyváženia bielej, ostrosť a expozíciu. Dostupné pre fotografie a videá. Užite si najvýšší stupeň manuálneho ovládania vo Vašej GoPro kamere.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

Vylepšené ovládanie kamery:


Tretie tlačítko na GoPro HERO 4 Black má teraz nové funkcie. Umožňuje rýchly prístup do nastavení jednotlivých režimov kamery. Zjednodušil sa tak pohyb v menu  a tým sa stalo ovládanie kamery viac intuitívnejšie ako doteraz.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

GoPro APP + software:

Využite viac možností, ktoré GoPro ponúka s free GoPro APP a GoPro Studio. GoPro APP umožňuje ovládať Vašu kameru vzdialene pomocou smartfónu, alebo tabletu s Live náhľadom, prezerať a zdielať videá a fotografie, pozerať "Best of" videa na GoPro kanáli. Použitím GoPro Studio vytvoríte vlastné pútavé GoPro videá, ktoré budete zdielať s celým svetom.

GoPro, HERO 4, Black edition, HERO 4 Black

 

Technické špecifikácie:

 • Vstavaný dotykový LCD displej
 • Video: 4K30 / 2.7K50 / 1440p80 / 1080p120 / 960p120 / 720p120
 • Foto: 12MP, až 30 snímkov za sekundu
 • Vstavaná Wi-Fi + Bluetooth®
 • Protune™ pre fotografie + video
 • HiLight Tag
 • SuperView™
 • Auto Low Light
 • Nočné snímanie + Nočné auto. snímanie
 • Rýchle snímanie
 • Vstavaný mikrofón
 • Vodotesný obal do 40m hĺbky

Obsah balenia:

 1. HERO4 Black Camera
 2. Vodotesný obal (40m)
 3. Otvorené zadné dvierka
 4. Nabíjatelná batéria
 5. Oblý lepiaci držiak
 6. Rovný lepiaci držiak
 7. Základný držiak
 8. Trojramenný kĺb
 9. USB kábel

 

Komentáre

Ďalšie produkty