GoPro Hero 4 Session – najmenšia GoPro kamera

Kód tovaru: 46-072 Mám otázku
Výrobca GoPro
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $161,96
Cena s DPH $194,35 $263,35

Popis produktu GoPro Hero 4 Session – najmenšia GoPro kamera

GoPro HERO 4 Session + Absolútne jedinečné LED SVIETIACE Tričko GOPRO + 32GB microSD karta + 20% zľava na nákup balíka príslušenstva pre kamery ako darček pre Vás. Pozor ponuka je limitovaná!!!

Po zakúpení športovej kamery GoPro HERO4 Session automaticky získavate aj zľavový kupón vo výške 20% na BALÍK PRÍSLUŠENSTVA Kufrík OSA - športové kamery príslušenstvo kompatibilné s kamerami GoPro, Xiaomi, SJCAM, Muvi, AEE Magicam, Niceboy, Lamax a mnoho ďaľších!!!

osa prislusenstvo kamery
 

Go Pro kamera HD HERO 4 Session u nás už v predaji od profesionálov v obore kamier. Tovar skladom ihneď piripravený k odoslaniu

Nízka hmotnosť a malé rozmery:
GoPro HERO 4 Session je o polovicu ľahšia a až o 40% menšia, ako predošle kamery GoPro HERO 4. Posledná kamera značky GoPro sa stala najjednoduchšie upevniteľnou kamerou vôbec. Vďaka novému tvaru je táto kamera ešte všestrannejšia, ako tomu bolo doposiaľ. Hodí sa na rôzne športy, od extrémov až po relaxovanie s priateľmi. 

Gopro Session size

Neprekonateľná flexibilita upevňovania kamery:
GoPro HERO 4 Session prišla s doteraz nepoužitými úchytmi a príslušenstvom, ktoré je zároveň kompatibilné aj so starším vybavením GoPro a tak poskytujú ešte viac možnosti uchytenia ako kedykoľvek predtým. 

 

Štandardný rám kamery:
Pre širokú kompaktnosť  použitia s vaším vybavením je kamera dodávaná aj so štandardným rámom. 

GoPro Session Frame standard

Kvalita videa ako z profesionálnej kamery: 

GoPro HERO 4 Session umožňuje zaznamenávať video vo vysokom rozlíšení až 1440p pri 30 snímkach za sekundu a 1080p pri 60 snímkach za sekundu. Vďaka tomu sú videa natočené GoPro Session absolútne reálne. Kamera prináša možnosť plynulého spomalenia videa vďaka možnosti zaznamenania 100snímkov za sekundu pri rozlíšení 720p. 

GoPro Session profi video

Kvalitné zachytenia fotografii:
Široká ponuka režimov fotografovania zabezpečí vysokú kvalitu každej zhotovenej fotografie. Môžete fotografovať jednotlivé 8MPx fotografie, časozberné fotografie v intervaloch od 0,5 až 60 sek. a Burst fotografovanie s rýchlosťou až 10 snímok za sekundu.  

Best photo quality

Jednoduchý prístup k režimom ako aj zmene nastavení pomocou GoPro APP alebo diaľkového ovládania: 
GoPro HERO 4 Session môžete ovládať pomocou GOPro APP, alebo smart Remote. Vďaka tomu máte prístup k väčšine režimov na ktoré ste zvyknutý z predchádzajúcich kamier. Aplikáciu, alebo diaľkový ovládač môžete taktiež ľahko použiť k nastaveniam kamery ako je rozlíšenie videa, počet snímkov za sekundu, uhol záberu a ďaľšie.

Remote and app control

Odolnosť a vodotesnosť:
GoPro HERO 4 Session na dosiahnutie štandardnej odolnosti a vodotesnosti do hĺbky 10 metrov  nepotrebuje žiaden vodotesný kryt. Vďaka ready-to-go dizajnu stačí kameru vziať a užívať si. 

Water resistance gopro

Možnosť ovládania jedným tlačidlom: 
Pre aktivovanie kamery stačí stlačenie jediného tlačidla. Ďalším stlačením tlačidla sa natáčanie deaktivuje a kamera sa vypne.  

One button control

SuperView video:
Hero 4 Session disponuje funkciou exkluzívneho video režimu GoPro. Natočte v ňom ten najkvalitnejší záber na svete. 

Best GoPro video

Automatický mód nízkeho osvetlenia:
Auto Low Light režim dokáže zmeniť počet snímok zo sekundu podľa svetelných podmienok. Optimálne nastavenie v zhoršených svetelných podmienkach zabezpečí plynulejší prechod medzi jasným a tmavým prostredím bez toho aby bolo nutné meniť nastavenia kamery. 

Low Light go pro

Protune video: 
Tento mód kamery umožňuje plné využitie jej potenciálu, pričom prináša len minimálne skomprimované video, ktoré je kalibrované pre kino a optimalizované aj pre profesionálnu produkciu. 

Protune GoPro

Najlepšie momenty vďaka Hilight tagu:
HiLight Tag umožňuje označiť počas natáčania kľúčové momenty, takže tie najlepšie zábery jednoducho nájdete či už počas prehrávania, editácií, alebo zdielaní. Stačí behom natáčania stlačiť tlačidlo na kamere, alebo diaľkovom ovládači Smart Remote, v momente ktorý chcete označiť.. Najlepšie momenty môžete označiť aj pomocou aplikácie GoPro APP.

Hilight tag

Duálny mikrofón:
GoPro HERO 4 Session má dva mikrofóny: jeden z predu a druhý zo zadu kamery. Keď natáčate vo vetre, alebo behom aktivít s vysokou rýchlosťou ako je napríklad motošport, kamera sa autoamticky prepne na mikrofón, ktorý je pre natáčanie optimálneho zvuku lepší. Nech už robíte čokoľvek, výsledkom je omedzené rušenie vetrom a lepšie zaznamenaný zvuk.

Duálny mikrofón

Vstavaná batéria:
Batéria je vstavaná priamo v kamere a ponúka až 2 hodiny nahrávania pri plnom nabití. Priložený USB kábel umožňuje nabíjať kameru cez počítač, alebo GoPro sieťovú nabíjačku, prípadne autonabíjačku.

Integrovaná batéria

Otočte kameru "hore nohami" a natáčajte ako obvykle:
Keď je kamera uchytená hore nohami, automatická rotácia obrazu uchytí obraz správne, takže pri postprodukcii nemusíte obraz otáčať.

Automatické otočenie obrazu

 

Kompatibilná so všetkými držiakmy GoPro:
GoPro HERO 4 Session je kompatibilná so všetkými držiakmy GoPro, takže ak už máte doma plno držiakov, alebo hladáte nový spôsob, ako natočiť svoju obľúbenú aktivitu, neni to problém. Kameru môžete pripevniť k helme, alebo na hruď pre dosiahnutie unikátneho úhlu záberu. Kameru môžete upevniť na bicykel, motorku, auto, skateboard a mnoho ďalších pre dosiahnutie tých najlepších záberov. "Wear it. Mount it. Love it."

príslušenstvo

Ovládanie, prezeranie a zdieľanie cez WiFi a Bluetooth:
Kamera má vstavanú WiFi a Bluetooth, čo umožňuje kameru pripojiť k aplikácii GoPro APP a ovládať tak kameru na diaľku pomocou Vášho telefónu, alebo tabletu. Taktiež si môžete prehliadnúť obsah, ktorý ste natočili a zdieľať svoje obľúbené zábery na instagrame, facebooku a ďaľších. Získate tiež okamžitý prístup ku kanálu GoPro Channel, kde si môžete prehliadnúť najnovšie videa GoPro z celého sveta. Diaľkový ovládač Smart Remote (nieje obsahom balenia) umožňuje ovládanie viacerých kamier GoPro zo vzdialenosti až 180m.

ovládače

GoPro Studio pre jednoduché editovanie:
Rozšírte svoje zážitky s kamerou prostredníctvom bezplatného software GoPro Studio. Pomocou GoPro Studia môžete importovať a prezerať média GoPro, vytvárať vlastné pútavé videá v štýle GoPro a zdielať ich so svetom.

GoPro HERO4 Session technická špecifikácia:

Video: 1440p30 / 1080p60 / 960p60 / 720p100 fps
Foto: 8MP / 10 fps burst
Vodeodolná robiť hĺbka 10m
Vstavaná Wi-Fi + Bluetooth®
Protune ™ pre Video
Duálnych mikrofónny Systém
Automatické otočením obrazu
SuperView ™
Auto Low Light
HiLight Tag

 

vodotesná bez obalu

 

 

 

GoPro HERO 4 Session obsah balenia:

- GoPro HERO 4 Session kamera
- Štandardný rám
- Oblý lepiaci držiak
- Rovný lepiaci držiak
- Upínacia spona + Hardware
- Micro USB kábel
- Kingston 32GB pamäťová karta class 10
- GoPro Led Tričko
- Slovenský manuál

 

Komentáre

Ďalšie produkty