GoPro HERO 4 Silver Edition

Kód tovaru: 46-064 Mám otázku
Výrobca GoPro
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $363,21
Cena s DPH $435,85

Popis produktu GoPro HERO 4 Silver Edition

GoPro HERO 4 Silver Edition + Absolútne jedinečné LED SVIETIACE Tričko GOPRO + 20% zľava na nákup balíka príslušenstva pre kamery ako darček pre Vás. Pozor ponuka je limitovaná!!!

 

Po zakúpení športovej kamery GoPro HERO4 automaticky získavate aj zľavový kupón vo výške 20% na BALÍK PRÍSLUŠENSTVA Kufrík OSA - športové kamery príslušenstvo kompatibilné s kamerami GoPro, Xiaomi, SJCAM, Muvi, AEE Magicam, Niceboy, Lamax a mnoho ďaľších!!!

osa prislusenstvo kamery
 
 Kamera GoPro HERO 4 Silver Edition je vybavená množstvom užitočných funkcií a neuveriteľným výkonom. Po prvý krát sa výrobca GoPro rozhodol zabudovať dotykový displej priamo na kameru, čo rozširuje možnosti jej využívania. Kamera tiež disponuje už odskúšanými technológiami ako sú vstavané WiFi a Bluetooth. Tieto vám umožnia kameru spárovať sa s ďaľšími zariadeniami ako sú smartfóny, tablety, mikrofóny a ďaľšie... Nová GoPRo HERO 4 Silver je oproti svojím predchodcom z rady silver vybavená lepšou optikou, čo jej umožňuje nahrávanie v 4K kvalite pri 15 fps a pri klasickom FULL HD 1080p dokáže kamera natáčať 60fps, pri 720p až 120fps, čo je vynikajúce pre jedinečné spomalené zábery. Kameru môžete tiež využiť ako skvelý 12MP fotoaparát, ktorý v burst móde zvládne 30 snímok za sekundu. Samozrejmosťou pri GoPro kamerách je ochranné púzdro, ktoré zaručuje vodotesnosť do hĺbky až 40m.

 

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Tovar skladom pripravený na expedíciu. 

Spoločnosť Media Leaders s.r.o. je oficiálnym predajcom GoPro kamier.
Záruka profesionality a spoľahlivosti ako aj záručný a pozáručný servis.

 

Vysoká kvalita záberov a vstavaný dotykový displej:

Zaznamenajte a tiež už aj prezerajte svoje zábery na kamere GoPro HERO 4 Silver Edition, ktorá ako prvá z radov GoPro má zabudovaný dotykový LCD displej. Teraz môžete vašu "Gopročku" nastavovať a ovládať jednoduchšie ako kedykoľvek predtým, stačí sa len "dotknúť a potiahnúť". V ďaka novej optike sa zvýšil počet snímok za sekundu: 4k/15fps, 1080p/60fps, 720p/120fps. 12MP fotoaparát s burst módom zvládne až 30 obrázkov za sekundu. Pre jednoduché prehrávanie, editáciu a zdieľanie záberov, si môžete označiť a vybrať to najlepšie pomocou novej funkcie HiLight Tag. Potrebovali ste niekedy rýchlo spustiť nahrávnie keď bola kamera vypnutá? Na to poslúži QuickCapture. Jedno stlačenie tlačidla a nahrávate!

GoPro, HERO 4, Silver, LCD displej

Vstavaný dotykový LCD displej:

GoPro HERO 4 Silver Edition je vôbec prvou kamerou od výrobcu GoPro so zabudovaným dotykovým LCD displejom. Teraz si môžete jednoducho prezerať fotografie/videá a znovu prežiť daný okamih, ľahko a rýchlo zameráte správnu kompozíciu pre dokonalý záber. Jednoduchšie prechádzate menu kamery a nastavenia meníte len prejdením po obrazovke.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Profesionálna video kvalita:

Vďaka vylepšenému senzoru vás GoPro HERO 4 Silver ohromí ešte lepším a ostrejším záznamom ako jeho predchodcovia. Zachytťe ohromujúce 1080p/60fps video, ktoré je ostrejšie a realistickejšie ako inokedy. Vysoké rozlíšenie a vysoký počet snímok za sekundu (720p/120fps a 960p/100fps) prináša výnimočne hladké spomalené zábery. 4K a 2,7K video ponúka ultra snímanie s vysokým rozlíšením vo filmovej kvalite.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Rýchle a výkonné fotografovanie:

S 12MP rozlíšením a 30 obrázkami za sekundu v burst móde vám kamera GoPro HERO 4 Silver Edition umožní zachytávať okamihy, ktoré si nechcete nechať újsť. Môžete fotiť po jednej snímke, alebo zvolíte Time Lapse mód pre automatické fotenie v nastavených časových intervaloch od 0,5 do 60 sekúnd , čo je vhodné, keď je kamera mimo dosahu.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Nové nastavenie pre znížené svetelné podmienky:

Zachyťte nočnú oblohu úplne novým spôsobom. Nočné foto a nočný Time Lapse režim ponúkajú prispôsobiteľné nastavenie expozície až do 30 sekúnd pre samotnú fotku, alebo Time Lapse fotky. Či už fotíte mliečnu dráhu, alebo posedenie pri táboráku, nočné foto a nočný Time Lapse vám umožnia zachytiť ultra low-light snímky, ako nikdy predtým.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Ovládaj, prezeraj a zdielaj so zabudovaným WiFi a Bluetooth:

GoPro HERO 4 Silver Edition má vstavaný WiFi a Bluetooth, ktorý umožňuje prepojenie s GoPro APP, Smart Remote a mnoho ďaľších. GoPro APP premení váš smartfón, alebo tablet na live video diaľkové ovládanie pre vašu kameru, ktorý ponúka plnú kontrolu všetkých funkcií a nastavení, ľahké je prezeranie a prehrávanie fotiek či videa a zdieľanie prostredníctvom SMS, e-mailom, facebookom a ďaľšie. Smart Remote umožňuje ovládať viac kamier GoPro do vzdialenosti až 180m.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

HiLight - označ svoje najlepšie momenty:

HiLight Tag, je nová funkcia GoPro HERO 4, umožňuje označiť kľúčové momenty počas nahrávania, takže neskôr môžete rýchlo nájsť vaše najlepšie klipy  pre pohodlné prehrávanie, editáciu a zdieľanie pomocou GoPro App alebo GoPro Studio. Stačí stlačiť špeciálne tlačidlo na kamere alebo Smart Remote, alebo pomocou GoPro App označiť Vaše momenty.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

SuperView video mód:

Kamera HERO 4 Silver ponúka exkluzívny video mód SuperView, ktorý sníma video v extrémne širokouhlej perspektíve. To Vám umožní zachytiť viac zo seba a svojho okolia, čo má za následok podmanivý a veľmi pútavý záber z každého dobrodružstva.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Auto Low Light režim:

Nechajte kameru myslieť za Vás. Automatický režim Low Light inteligentne zmení snímkovú frekvenciu na základe svetelných podmienok a nastaví optimálne parametre pri nízkom osvetlení, čo umožňuje pohyb medzi tmavým a svetlým prostredím, bez toho aby ste museli upraviť nastavenia kamery.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Rýchle ovládanie vďaka QuickCapture:

Buďte pripravený zachytiť okamih v čo najkratšom čase s novým režimom QuickCapture. Táto funkcia zmení vašu GoPro HERO v  jednotlačítkovú kameru, a tým umožní jedným stlačením tlačítka kameru zapnúť a automaticky spustiť nahrávanie videa. Stlačte raz pre nahrávanie videa, stlačte a podržte tlačidlo po dobu 2 sekúnd a spustite Time Lapse. Takto už nikdy nezmeškáte ten najlepší záber.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Vysoký výkon pre záznam zvuku:

Predstavujem nový výkonný audio systém vstavaný v GoPro HERO 4 Silver, ktorý zachytáva čistý a verný zvuk. Špičkový mikrofón prináša takmer 2x vyšší dynamický rozsah a najlepší audio algoritmus vo svojej triede zabezpečuje, že vaše nahrávky zvuku sú jemnejšie a prirodzenejšie. Ku kamere sa dajú doplniť aj externé mikrofóny pomocou adaptéru pre 3,5mm jack.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Protune pre foto a video:

Využite plný maximálny potenciál kamery v Protune móde. Nahráva video v minimálnej kompresii optimalizované pre profesionálnu produkciu. Manuálne ovládate nastavenia farieb , ISO limitu, vyváženia bielej, ostrosť a expozíciu. Dostupné pre fotografie a videá. Užite si najvýšší stupeň manuálneho ovládania vo Vašej GoPro kamere.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Vylepšené ovládanie kamery:


Tretie tlačítko na GoPro HERO 4 Silver má teraz nové funkcie. Umožňuje rýchly prístup do nastavení jednotlivých režimov kamery. Zjednodušil sa tak pohyb v menu  a tým sa stalo ovládanie kamery viac intuitívnejšie ako doteraz.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

GoPro APP + software:

Využite viac možností, ktoré GoPro ponúka s free GoPro APP a GoPro Studio. GoPro APP umožňuje ovládať Vašu kameru vzdialene pomocou smartfónu, alebo tabletu s Live náhľadom, prezerať a zdielať videá a fotografie, pozerať "Best of" videa na GoPro kanáli. Použitím GoPro Studio vytvoríte vlastné pútavé GoPro videá, ktoré budete zdielať s celým svetom.

GoPro, Silver, HERO 4, LCD displej

Technické špecifikácie:

 • Vstavaný dotykový LCD displej
 • Video: 4K15 /2.7K30 / 1440p48 / 1080p60 / 960p100 / 720p120 fps
 • Foto: 12MP, až 30 snímkov za sekundu
 • Vstavaná Wi-Fi + Bluetooth®
 • Protune™ pre fotografie + video
 • HiLight Tag
 • SuperView™
 • Auto Low Light
 • Nočné snímanie + Nočné auto. snímanie
 • Rýchle snímanie
 • Vstavaný mikrofón
 • Vodotesný obal do 40m hĺbky

Obsah balenie GoPro 4 Silver Edition:

 1. HERO4 Silver kamera so vstavaným displejom
 2. Vodotesný obal (40m)
 3. Otvorené + Dotykové dvierka
 4. Nabíjatelná batéria
 5. Oblý lepiaci držiak
 6. Rovný lepiaci držiak
 7. Základný držiak
 8. Trojramenný kĺb
 9. USB kábel

Komentáre

Ďalšie produkty