GoPro HERO + LCD

Kód tovaru: 46-073 Mám otázku
Výrobca GoPro
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $280,04
Cena s DPH $336,05

Popis produktu GoPro HERO + LCD

GoPro HERO+ LCD prináša 1080p60 video, 8MP fotografie a pohodlie dotykového displeja. Pripojte svoju kameru s Wi-Fi a Bluetooth® priamo ku GoPro App pre živý náhľad, ovládanie nastavení a svoje nezabudnuteľné momenty môžete ľahko zdieľať na Instagram, Facebook a iné sociálne siete.

Po zakúpení športovej kamery GoPro HERO+ LCD automaticky získavate aj zľavový kupón vo výške 20% na BALÍK PRÍSLUŠENSTVA Kufrík OSA - športové kamery príslušenstvo kompatibilné s kamerami GoPro, Xiaomi, SJCAM, Muvi, AEE Magicam, Niceboy, Lamax a mnoho ďaľších!!!

osa prislusenstvo kamery

GoPro HERO + LCD

 

Výborné riešenie „ all in one“ + komfort dotykového displeja:

Zachyťte úžasné okamihy a hneď ich prežite znovu. Kamera GoPro HERO+ LCD prináša video v rozlíšení 1080p/60fps, 8MP fotografie a je vynovená dotykovým displejom. Pripojenie k aplikácii GoPro APP umožňuje vstavané WiFi a Bluetooth, ktoré Vám uľahčia náhľad záberu, kompletné ovládanie kamery a jednoduché zdieľanie z telefónu alebo tabletu na Instagram, Facebook, Twitter a iné. GoPro HERO+ LCD je odolná a vodotesná do 40m, s možnosťou zapnúť a ihneď natáčať stlačením jedného tlačítka a predstavuje tak šikovné riešenie pre zachytenie života a všetkých Vašich dobrodružstiev.

GoPro Hero + LCD

Zabudovaný dotykový displej:

Dotykový displej kamery HERO+ LCD umožňuje náhľad obrazu z kamery pre perfektnú prípravu záberu. Taktiež Vám uľahčí ovládanie kamery a úpravu nastavenia pohodlným dotykom prsta.

GoPro HERO - dotykový displej

Kvalita videa:

GoPro HERO+ LCD natáča skvelé videá v rozlíšeniach 1080p/60fps a 720p/60fps, ktoré GoPro preslávila. Užívateľsky príťažlivé režimy ako je QuickCapture, SuperView a Auto Low Light, uľahčujú zhotovenie záberu v profesionálnej kvalite viac než kedykoľvek predtým.

GoPro HERO - kvalita videa

Univerzálne zachytenie fotografie:

Fotiť môžete 8MP fotografie, ktoré neskôr môžete zdieľať s priateľmi. Režim TimeLapse automaticky vyhotoví snímky v nastavených časových intervaloch 0,5 až 60 sekúnd. Burst Režim vyfotí 5 fotografií za jednu sekundu. ideálne pre rýchle akčné sekvencie.

GoPro HERO - univerzálne zachytenie fotografie
 

Jednoduché ovládanie, prezeranie a zdielanie prostredníctvom WiFi a Bluetooth:

Kamera má vstavanú WiFi a Bluetooth, čo umožňuje kameru pripojiť k aplikácii GoPro APP a ovládať tak kameru na diaľku pomocou Vášho telefónu, alebo tabletu. Taktiež si môžete prehliadnuť obsah, ktorý ste natočili, a zdieľať svoje obľúbené zábery. Získate tiež okamžitý prístup ku kanálu GoPro Channel, kde si môžete pozrieť najnovšie videá GoPro z celého sveta. Diaľkový ovládač Smart Remote, ktorý nieje obsahom balenia umožňuje ovládanie viacerých kamier GoPro zo vzdialenosti až 180m.

GoPro HERO - WiFi a Bluetooth

Strihanie a zdieľanie videí:

GoPro HERO+ LCD uľahčuje zdieľanie obľúbených záberov cez instagram, facebook a ďalších sietí viac než kedykoľvek pred tým. Teraz môžete vytvárať a ukladať krátke klipy toho najlepšieho z Vaších videí priamo v kamere, a zdielať ich prostredníctvom aplikácie GoPro APP. Môžete ich tiež ukladať do počítača a spájať ich do epických editácií najlepších záberov.

GoPro HERO - strihanie a zdieľanie videa

Odolnosť a vodotesnosť:

Kamera GoPro HERO + LCD je vstavaná priamo do odolného krytu, ktorý je vodotesný do hĺbky až 40m. Je zkonštruovaný tak, aby bol odolný voči nečistotám, piesku, vode a takmer čomukoľvek ďalšiemu s čím sa môže dostať do styku. Surfovanie, aktivity v snehu, adrenalínové zážitky, domáci miláčikovia, alebo deti, to všetko môžete natáčať.

GoPro HERO - odolnosť a vodotesnosť

QuickCapture + HiLight Tag:

Zapnutím GoPro kamery a stisknutím jediného tlačítka začnete natáčať. QuickCapture premení GoPro na kameru aktivovanú jediným stiskom tlačítka, takže ste vždy v čas pripravený natočiť kľúčový záber. HiLight Tagy umožňujú vybrať tieto okamihy behom natáčania a prehrávania, ktoré neskôr možete pri editácii alebo zdieľaní cez GoPro APP alebo GoPro Studio ľahko nájsť.

GoPro HERO - quickCapture a HiLight tag

Video režim SuperView:

HERO+ LCD má funkciu SuperView, exkluzívny video režim, ktorý zachytáva najúžasnejší širokouhlý záber na svete. To Vám umožní zachytiť každé dobrodružstvo, ktoré je pútavejšie a zaujímavejšie.
GoPro HERO - video režim

Auto Low Light mód:

Režim Auto Low Light inteligentne mení počet snímkov za sekundu (fps), podľa svetelných podmienok pre optimálne nastavenie pri zhoršených svetelných podmienkach a umožňuje plynulejšie prechádzanie medzi jasným a tmavým prostredím bez toho, aby bolo nutné meniť nastavenia kamery.
GoPro HERO - auto Low Light mód

Obsah balenia:

- GoPro HERO+ LCD integrovaná kamera + Obal
- LCD displej integrovaný, vstavaný
- Vstavaná batéria
- Otvorené zadné dvierka + dotykové
- Oblý lepiaci držiak
- Rovný lepiaci držiak
- Základný držiak
- USB kábel

Technické špecifikácie:

Vstavaný dotykový LCD displej

• Video: 1080p60 / 720p60 fps
• Foto: 8MP / až 5 snímkov za sekundu
• Rýchle snímanie
• Vstavaná Wi-Fi + Bluetooth ®
• Vstavená funkcia orezávanie videa
• HiLight Tag
• SuperView™
• Auto Low Light
• Vstavaný mikrofón
• Vodotesná do hĺbky 40m

Komentáre

Ďalšie produkty