GoPro kamera HD HERO 3+ Black Edition + 32GB micro SD zdarma

Kód tovaru: 46-003 Mám otázku
Výrobca GoPro
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $430,29
Cena s DPH $516,35 $553,15
- +

Popis produktu GoPro kamera HD HERO 3+ Black Edition + 32GB micro SD zdarma

GoPro kamera HD HERO 3+ nová edícia Black Edition a 32GB class 10 micro SD karta zdarma. 

Po zakúpení športovej kamery GoPro HERO3+ automaticky získavate zľavový kupón vo výške10% na nákup špičkových kamier do auta značky DOD na www.dod-tec.sk  

GoPro kamera HD HERO 3+ Black Edition je najpokrokovejšia športová kamera, disponujúca technológiou WiFi a je vodotesná do hĺbky 40m. Tovar skladom - osobný odber Banská Bystrica..

GoPro HERO3+ BlackEdition wifi remote

Nová kamera GoPro HERO3+ Black prináša mnoho noviniek, proti predchádzajúcim modelom je menšia, ľahšia a 2x silnejšia, čo sa prejavuje na praktickom použití kamery,ale aj na vysoko kvalitnom videu, ktoré môže byť zaznamenávané v ultra-vysokom rozlíšení až 4kp.

Kamera sa môže pochváliť až 12Mpx fotoaparátom, ktorý dokáže zachytiť užasných 30 snímkov za sekundu s 2X lepšou výkonnosťou pri nízkom osvetlení v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Nová prepracovaná plocha objektívu vo vodotesnom obale pre ohromujúcu ostrosť obrazu nad hladinou, ako aj pod hladinou.

Pridaná bola aj technológia WiFi, ktorá prináša nové možnosti ovládania a používania kamery GoPro HERO 3+ Black Edition. Vďaka vstavanému WiFi môžete prepojiť kameru GoPro s Vaším smartfónom, tabletom, alebo PC a vidieť natáčané video v živom náhľade priamo na displeji, rovnako môžete meniť nastavenia kamery. V balení GoPro HERO3+ Black nájdete aj unikátne diaľkové ovládanie (Wi-Fi Remote) a tak môžete pohodlne ovládať kameru na diaľku.

BLACK 3+

HERO3+: Black Edition je kompatibilná so všetkým príslušenstvom GoPro staršej generácie BacPacs ™ spolu s novšou generáciou dotykových LCD monitorov a 2. generácie Battery BacPac. Avšak, ako všetky HERO3+ kamery majú novú veľkosť a tvar, ktoré vyžadujú HERO3+ nové náhradné obaly kamery.

 

Čo je v balení:
1x HERO3+: Black Edition kamera
1x vodotesný obal do 40m
1x diaľkové ovládanie
1x nabíjacia Li-ion batéria
2x základný držiak
1x trojramenný kĺb
1x zaoblený lepiaci držiak    
1x rovný lepiaci držiak
1x USB nabíjací kábel

Tovar skladom pripravený na expedíciu.


gopro black 3+
MENŠIA, ĽAHŠIA A STÁLE SILNEJŠIA.
Predveď ako si vieš užívať svoj život vďaka GoPro HERO3+ Black Edition. HERO3+ je generácia kamier GoPro, ktoré sú o 20% menšie, ľahšie a poskytujú výnimočnejšiu kvalitu obrazu a funkcie zamerané na všestranné a pohodlné používanie týchto športových kamier. SuperView™ je nový video režim, ktorý zachytáva svet z  pôsobivej širokouhlej perspektívy, zatiaľ čo Auto režim slabého osvetlenia inteligentne nastavuje snímkovú frekvenciu pri nízkom osvetlení. V kombinácii s 30% dlhšiou životnosťou batérie, 4x rýchlejšie vstavané Wi-Fi a ostrejší objektív, HERO3+ Black Edition je najpokročilejšou GoPro kamerou.

GoPro 3+ black edition side wiev

Ešte menšia a ľahšia generácia GoPro kamier HERO3+ Black Edition je o 20% menšia a ľahšia ako predošle modely, pre ideálnejšie a praktickejšie manipulovanie a uchytenie kamery. 

GoPro Black 3+ resolution

Ohromujúcu kvalitu videa dokazuje aj fakt, že sa kamera GoPro HERO3+ stala najpredávanejšou kamerou na trhu s vysokým rozlíšením, high-frame rate 1440p48, 1080p60, 960p100 a 720p120 režime videa v profesionálnej kvalite záznamu so super Slow motion. 4Kp15 a 2.7Kp30 umožňujú ultra vysoké rozlíšenie v Kino kvalite snímania videa.
 

GoPro black edition Foto

Najvýkonnejší foto snímač v HERO3+ Black Edition umožňuje zachytávať tie najkvalitnejšie snímky rýchlosťou až 30 záberov za sekundu v rozlíšení 12Mpx, čo je ideálne pre rýchle akčné sekvencie. Časozberný režim umožňuje automatické zachytenie fotografie od 0,5, 1, 2, 5, 10, 30 alebo 60 sekundových intervaloch. Kontinuálne fotenie v plnom rozlíšení statických snímok na stabilných 3, 5 alebo 10 snímkov za sekundu pri držaní tlačidla spúšte. 

HERO 3+ Superview

Funkcia SuperView je režím videa, ktorý dokáže zachytiť svet z ešte fascinujúcejšej širokouhlej perspektívy. To Vám umožni v zábere zachytiť viac seba a diania v okolí pre ešte pútavejšie a reálnejšie zábery

HERO3+ autofocus

Najnovší režim automatického snímania v zhoršených svetelných podmienkach. Nechcete byť počas natáčania rušení nastavovaním kamery pri zmene svetelných podmienok? Funkcia Auto Low Light inteligentne a pohotovo mení obnovovaciu frekvenciu na základe svetelných podmienok pre lepší výkon pri slabom osvetlení.
 
  
gopro3+ black edition leans

Najostrejšie video – menšie skreslenie. Neuspokojíte sa s priemerným obrazom a požadujete takmer profesionálnu kvalitu záznamu? GoPro HERO3+ Vám ponúkne jasnejšie zábery so zníženým skreslením a 2x nižšou hodnotou zobrazovacích artefaktov. 
       
     Black edition sound

Kvalitnejší zvuk. Nie len pri klasických kamerách, ale taktiež aj pri športových kamerách nesmie kvalita zvuku zaostávať za kvalitou videa. . HERO3+ Silver Edition ponúka vylepšený zvukový výkon, zachytíte aj najjemnejšie zvukové detaily, či už snímate záznam zvukov hudby, alebo rev vášho motora. Rozšírená anti veterná technológia redukcie šumu zachováva zvuk jasnejší počas Vašej činnosti.
 
Hero 3+ battery

Až o 30% vyššia kapacita batérie, vďaka čomu zachytíte viac situácii z vašich ciest a rôznych radostných chvíli. 

GoPro Black Edition wireles

Až 4x rýchlejšie ovládanie, zobrazenie a zdieľanie Vašich videí. 4x rýchlejšie Wi-Fi pripojenie vďaka ktorému sa môžete pripojiť k GoPro App v ktorej si môžete zobrazovať vaše videá takmer reálnom čase a taktiež zdieľať svoje fotografie a videá na sociálne siete ešte rýchlejšie ako inokedy. Táto aplikácia taktiež uľahčí ovládanie vašej kamery GoPro tým, že zmení Váš smartphone, alebo tablet na diaľkové ovládanie kamery. Táto funkcia umožňuje ovládanie až 50 kamier súčasne do vzdialenosti 180m.


 

V prípade záujmu o osobný odber, či poradenstvo ohľadom výberu športových kamier, Vás radi privítame v našej predajni priamo v Banskej Bystrici.

Spoločnosť Media Leaders s.r.o. je oficiálnym predajcom GoPro kamier. Záruka profesionality a spoľahlivosti ako aj záručný a pozáručný servis.

Komentáre

Ďalšie produkty