Kamera GoPro HD HERO 3 White Edition

Kód tovaru: 46-001 Mám otázku
Výrobca GoPro
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $200,29
Cena s DPH $240,35 $286,35

Popis produktu Kamera GoPro HD HERO 3 White Edition

Kamera GoPro HD HERO 3 White Edition špičková profesionálna kamera - Tovar skladom pripravený na expedíciu.

Nová kamera GoPro HD HERO 3 White Edition je o 25% ľahšia a až o 30% menšia ako pôvodná kamera GoPro HERO HD. U nás na predaj = cena aká sa neodmieta. Kamera GoPro HD HERO 3 White Edition je vodotesná športová kamera so zabudovaným wifi.

GoPro

GoPro HD HERO 3 White si prešla mnohými zmenami, ako je napríklad nová prepracovaná plocha objektívu vo vodotesnom obale pre ohromujúcu ostrosť obrazu nad hladinou, ako aj pod hladinou. Kvalita videa nie je jediné s čím sa inžinieri z GoPro vyhrali, prepracovaný bol aj záznam zvuku a zlepšila sa veterná redukcia šumu, čím zachytíte viac prirodzených zvukkov a menej šumu vetra počas vysokorýchlostných aktivít.

Pridaná bola aj technológia WiFi, ktorá prináša nové možnosti ovládania a používania kamery GoPro HD HERO 3 White Edition. Vďaka vstavanému WiFi môžete prepojiť kameru GoPro s Vaším smartfónom, tabletom, alebo PC a vidieť natáčané video v živom náhľade priamo na displeji, rovnako môžete meniť nastavenia kamery.

GoPro kamera

HERO3: White Edition je kompatibilná so všetkým príslušenstvom GoPro staršej generácie BacPacs ™ spolu s novšou generáciou dotykových LCD monitorov a 2. generácie Battery BacPac. Avšak, ako všetky HERO3 kamery majú novú veľkosť a tvar, ktoré vyžadujú HERO3 nové náhradné obaly kamery.

Čo je v balení:
1x HERO3: White Edition kamera
1x vodotesný obal do 60m
1x nabíjacia Li-ion batéria
1x zaoblený lepiaci držiak    
1x rovný lepiaci držiak
1x základný držiak
1x USB nabíjací kábel

GoPro porovnanie

V prípade záujmu o osobný odber, či poradenstvo ohľadom výberu športových kamier, Vás radi privítame v našej predajni priamo v Banskej Bystrici.

Spoločnosť Media Leaders s.r.o. je oficiálnym predajcom GoPro kamier. Záruka profesionality a spoľahlivosti ako aj záručný a pozáručný servis.

Komentáre

Ďalšie produkty