OSA PACK Lite - Kufrík príslušenstva pre športové kamery

Kód tovaru: 16-107 Mám otázku
Výrobca OSA
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $66,13
Cena s DPH $79,35
- +

Popis produktu OSA PACK Lite - Kufrík príslušenstva pre športové kamery

OSA PACK - LITE je základný kufrík s príslušenstvom, ktorý obsahuje všetko potrebné pre vašu športovú kameru. Príslušenstvo je vhodné pre širokú škálu športových kamier.  OSA - univerzálne kompatibilné príslušenstvo pre športové kamery značiek ako GoPro, Xiaomi, SJCAM, Muvi, Lamax, AEE Magicam, Niceboy a mnoho ďalších.

Jednotlivé časti príslušenstva sú usporiadané v pevnom prenosnom kufríku, ktorý ich súčasne ochráni pred poškodením. Ideálne ako Gopro prislusenstvo, SJcam prislusenstvo, Xiaomi prislusentvo, LamaxMagicam, Niceboy, Muvi a iné. 

Carrying Case  - Prenosný kufrík pre kameru a príslušenstvo + Tričko s logom OSA ZADARMO!!!

Teraz dostanete ku kufríku OSA PACK Profi aj štýlové tričko s logom značky OSA, úplne zadarmo!

OSA, OSA-brand, tričko OSA, darcek zadarmo

Prenosný kufrík značky OSA slúži na bezpečný prenos a uskladnenie Vašej športovej kamery a príslušenstva. Vďaka šikovnému usporiadaniu jednotlivých priehradok v kufríku rýchlo a jednoducho nájdete príslušenstvo pre kamery, ktoré práve potrebujete.

 

sportove kamery prislusenstvo

1.    Floaty Bobber  - Plávajúci držiak do ruky

Plávajúci držiak do ruky je vhodný na upevnenie športovej kamery v podmienkach kedy točíte svoje zábery pri alebo vo vode. Kamera sa pripne navrch držiaku pomocou uchytávacej skrutky.  Držiak je súčasne aj plavák preto ak vám kamera padne do vody ostane plávať na hladine. Držiak sa dá pripevniť k ruke aj pomocou pútka.

Plávajúci držiak do ruky

2.    Head Strap – Čelovka pre uchytenie kamery na hlavu

Je vhodná na uchytenie športovej kamery na hlavu pokiaľ potrebujete mať voľné ruky a snímať reálne to čo vidíte. Popruh je s elastického materiálu a má aj sponu, ktorou môžete nastaviť popruhy na mieru. Kamera sa uchytí vpredu na adaptér pomocou uchytávacej skrutky.

čelovka pre uchytenie kamery na hlavu

3.    Chest Mount – Držiak kamery na hruď

Vďaka tomuto systému popruhov si môžete pripnúť vašu športovú kameru na hruď. Popruhy sú z elastického materiálu a pomocou viacerých spôn si ich môžete upraviť na mieru. Držiak sa  na hruď veľmi rýchlo inštaluje  aj vďaka zacvakávacej vidlicovej spone. Držiak kamery má koľajničky do ktorých môžete pripnúť potrebný adaptér a následne vašu športovú kameru.

držiak kamery na hruď

4.    Suction Cup – Prísavkový držiak

Držiak má prísavku, ktorú môžete prichytiť na rôzne hladké povrchy ako napríklad na čelné sklo, dvere auta, alebo na rôzne iné povrchy. Držiak má dva pohyblivé kĺby ktoré môžete do požadovanej polohy nastavovať horizontálne a vertikálne. Na vrchnú časť nádstavca pripojíte športovú kameru.

prísavkový držiak


Obsah balenia Kufrík príslušenstva O31:

1x Carrying Case - Prenosný kufrík
1x Floaty Bobber  - Plávajúci držiak do ruky
1x Head Strap - Čelovka pre uchytenie kamery na hlavu
1x Chest Mount - Držiak kamery na hruď
1x Suction Cup - Prísavkový držiak

Komentáre

Ďalšie produkty