Porovnanie kamier GoPro HERO, HERO 4 Silver a HERO 4 Black

Porovnanie špičkových kamier GoPro HERO, HERO 4 Silver Edition a HERO 4 Black Edition

Prinášame Vám pravdivé porovnanie kamier od spoločnosti GoPro, ktoré priniesli mnoho noviniek na trhu so športovými kamerami. V porovnaní nájdete novinky o GoPro HERO, HERO 4 Silver a HERO 4 Black Edition.
 

GoPro HERO:

Cenovo prispôsobená kamera GoPro HERO ponúka video vo FULL HD kvalite 1080p pri snímkovacej frekvencií 30fps, čo postačuje pre plynulé video vo vysokom rozlíšení. Fotoaparát v kamere má rozlíšenie 5MP a pri funkcií Time Lapse vyhotoví fotografiu každých 0,5 sekundy. V Burst móde dokáže fotoaparát v kamere nasnímať až 5 fotografií v jedinej sekunde. Jedine čo by sa dalo výrobcovi vytknúť je integrovaná batéria a to, že kamera je spojená priamo s obalom, čiže pri poškodení obalu nie je možné kameru jednoducho vymeniť a obal nahradiť za nový.

GoPro Hero

GoPro HERO 4 Silver Edition:

Prvá kamera od spoločnosti GoPro s integrovaným dotykovým LCD displejom, to je GoPro HERO 4 Silver Edition. Parametrami podobná s predchádzajúcim TOP modelom GoPro HERO 3+ Black Edition. Natáčanie videa zvládne aj v 4K kvalite pri snímkovacej frekvencií15fps, pri FULL HD 1080p ponúka úctyhodných 60fps a pri 720p až 120fps. Fotoaparát s rozlíšením 12MP disponuje funkciami Time Lapse a v Burst móde zvládne 30 obrázkov za sekundu. Kamera má každopádne vstavané WiFi a Bluetooth, čo slúži na spárovanie GoPro kamery s mnoho ďalšími zariadeniami ako je napríklad smartfón, GoPro Remote, alebo tablet a vďaka GoPro APP tak môžete kameru ovládať na diaľku. Vylepšený bol aj záznam kamery za zhoršených svetelných podmienok.
 
GoPro Hero 4 Silver edition

GoPro HERO 4 Black Edition:

Najväčším prekvapením je špičková kamera GoPro HERO 4 Black Edition, ktorá prináša plynulé kvalitné video v 4K kvalite a to pri snímkovacej  frekvencií 30fps, čím sa bohužiaľ nemôžu pochváliť ani iné klasické a drahšie kamery. Pri FULL HD 1080p kamera zvládne až 120fps a spomalené videá sú tak plynulejšie. Fotoaparát v kamere má rozlíšenie 12MP podobne ako u kamery GoPro HERO 4 Silver a tak isto ponúka Time Lapse a Burst mód s 30 snímkami za sekundu. V kamere nájdete taktiež Bluetooth a WiFi pre ovládanie kamery dokonca na diaľku za použitia mobilu, alebo tabletu.

GoPro Hero 4 Black edition


Bližšie informácie o jednotlivých kamerách GoPro nájdete na našej stránke: http://www.efeel.eu/gopro-kamery 
 

Porovnanie kamier GoPro HERO, HERO 4 Silver a Black Edition