Smart home

opytajte sa pavla

Potrebujete poradiť s výberom Smart home doplnkov alebo kompletného inteligentného systému Vášho domu na mieru pre Vás ? Pozrite sa na tento článok, alebo v prípade potreby sa opýtajte priamo nášho garanta.

Otázku na konkrétny produkt môžete zadať priamo na stránke produktu v záložke "Mám otázku".

 

Smart home od výrobcu Smart-i systémy pre Vaše inteligentné bývanie (Inteligentný dom či byt) a monitoring domácností, kancelárií, ale aj skladových priestorov a mnohých ďaľších. Úplne jednoduchá montáž a inštalácia.

zobrazených 1 - 14 produktov (14 z 14)

Smart Inteligentné sady

Smart Inteligentné sady - pripravili sme pre vás kompletné sady smart systémov od výrobcu Smart-i - senzory, CCTV kamery, wifi ovládače aťd, ktoré nainštalujete úplne jednoducho.

Smart Ovládače

Ovládače a základné jednotky Smart Home bezpečnostného systému od spoločnosti Smart-i.
Jednoduchý systém ovládania.

Smart Kamery

Bezdrôtové outdoorové a indoorové Smart bezpečnostné kamery, umožňujúce vzdialený monitoring prostredníctvom WiFi alebo Vášho smartphonu.

Smart bezpečnostné senzory

Bezdrôtové Smart bezpečnostné senzory na okná ,dvere a pohybové senzory, ktoré Vám prípadné narušenie hlásia cez Smart-i aplikáciu priamo v mobile, alebo automaticky zapnú sirénu.

Smart Sirény

Vysokovýkonné inteligentné (Smart) outdoorové a exteriérové sirény so svetelnou výstrahou, ktoré je možné ovládať na diaľku cez smartfón, alebo tablet vďaka Smart-i aplikácii.

Smart WiFi zásuvky

Inteligentné (Smart) WiFi zásuvky pre vašu domácnosť, alebo kanceláriu vám ponúkajú možnosť ovládania elektrospotrebičov na diaľku priamo z vášho smartfónu, alebo tabletu.

zobrazených 1 - 14 produktov (14 z 14)