Smart Home inteligentný bezpečnostný systém - Smart-i

Smart home systém Smart-i je inteligentný bezpečnostný systém s integrovanými CCTV kamerami a bezpečnostnými senzormi, taktiež ponúka aj ovládanie elektrospotrebičov na diaľku, všetko môžete jednoducho ovládať cez smartphone aplikáciu, je to dokonalý systém ochrany pre moderné bývanie, ale aj kancelárie, sklady a ďaľšie objekty.

Pre zobrazenie všetkých produktov Smart-i kliknite sem

Smart-i možnosti zapojenia smart home

Tri samostatné systémy pre CCTV kamery, ovládanie elektrospotrebičov a alarm znamená mať tri systémy kontroly a oznámenia a to všetko cez jedinú aplikáciu vo vašom smartfóne / tablete. Smart-i dáva nový rozmer a flexibilitu monitorovaniu domácností a kontrolu v rámci plne integrovaného systému s jedinečným ovládaním.

Smart-i jednoduchý systém ovládania

Jednoduchý systém ovládania

Nič sa neblíži kvalite, funkčnosti a jednoduchosti Smart-i bezpečnostného systému. Ten bol vytvorený od základu s dôrazom na jednoduchosť použitia a každý detail je starostlivo premyslený v každej fáze návrhu, testovania a výroby.
 

Smart-i odbúra Vaše starost o domácnosť

Eliminujte starosti a pochybnosti

Keď nie ste doma, môžete mať nepríjemné pochybnosti, ktoré sa začnú vkrádať do vašej mysle. Vypol som kávovar? Zapol som bezpečnostný alarm? Robia si deti domáce úlohy, alebo sledujú televíziu? So Smarthome bezpečnostným systémom môžete zabudnúť na všetky tieto starosti rýchlym pohľadom na smartfón alebo tablet.

Ovládanie na diaľku cez Smart-i APP

Ovládanie na diaľku cez Smart-i APP

Pripojte zariadenie a zariadenia vo vašej domácnosti, aby mohli vzájomne komunikovať, a čo je dôležitejšie všetko môžete ovládať cez aplikáciu z vášho smartfónu.

 

Bezpečnostný systém Smart-i

Bezpešnostný systém s ovládaním cez mobil

 

Akékoľvek zariadenie vo vašej domácnosti, ktorá využíva elektrinu môže byť uvedené do prevádzky na váš pokyn.

Či už zadáte príkaz z tabletu alebo smartfónu, domácnosť reaguje. Smart-I poskytuje ovládanie osvetlenia, zabezpečenie domácnosti, elektrické spotrebiče, zábavu a CCTV.

 

Smart-i Gateway základná jednotka Prevezmite kontrolu

  Smart-I Smart Gateway je centrom systému, ktorý umožňuje bezdrôtové pripojenie až 24 bezdrôtových zariadení a 4 Wi-Fi kamery. To umožňuje diaľkové ovládanie buď cez aplikáciu alebo ovládač na kľúčenke.
 

  PárovanieOvládanie elektrospotrebičov na diaľku

  Akonáhle je  Smart Gateway pripojený k domácemu routeru, zariadenia možno okamžite spárovať  pomocou vášho smartfónu a multifunkčnej aplikácie pre iOS a Android.
 

  Pripojenie kamierWiFiCCTV kamera

  Kamery môžu byť okamžite pripojené k Smart Gateway. Pripojenie je buď káblové, alebo cez Wi-Fi.
  K dispozícií sú až tri modely kamier v závislosti na použití.

 

Diaľkové ovládanie pre Smart Home systém

 Smart Wireless Remote Control kľúčenky pre ovládanie systému

  Pokiaľ nechcete byť viazaný na smartfón 24/7 potom kľúčenka Smart Wireless Remote Control je určená práve pre Vás. To umožňuje jednoduché ovládanie základných funkcií, ktoré sú ľahko a rýchlo prístupné.


 

 

 

Buďte informovaný!


1. Ste v práci a dostanete upozornenie na telefóne, že detektor dymu v dome bol aktivovaný. Môžete situáciu skontrolovať cez CCTV kameru, a zistiť či je tam vážny dôvod na obavy.

2. Ste na dovolenke, a dostanete upozornenie, že bol aktivovaný senzor na okne. Môžete si pozrieť živé video na telefóne, aby ste zistili, či narušiteľ je stále na mieste, a dať presný popis pri volaní na políciu.

 

Smart i smart home systém

 

opytajte sa pavla

Potrebujete poradiť s výberom Smart home doplnkov alebo kompletného inteligentného systému Vášho domu na mieru pre Vás ? Pozrite sa na na ponuku produktov, alebo v prípade potreby sa opýtajte priamo nášho garanta.

Otázku na konkrétny produkt môžete zadať priamo na stránke produktu v záložke "Mám otázku".