Smart home set - SH160 + CCTV + Power kit

Kód tovaru: 90-004 Mám otázku
Výrobca Smart-i
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $430,29
Cena s DPH $516,35 $688,85
- +

Popis produktu Smart home set - SH160 + CCTV + Power kit

Smart home set Smart-i - SH160 + CCTV kamera + Sada zásuviek je prvý krok k riešeniu zabezpečenia Smart Home bezpečnostného systému, ktorý vám umožní rozsiahle monitorovanie vašej domácnosti, kancelárie, skladových priestorov a mnohých ďaľších objektov. 

Tento inteligentný bezpečnostný systém s integrovanými CCTV kamerami a bezpečnostnými senzormi, taktiež ponúka aj ovládanie elektrospotrebičov na diaľku, všetko môžete jednoducho ovládať cez smartphone aplikáciu, je to dokonalý systém ochrany pre moderné bývanie, ale aj kancelárie, sklady a ďaľšie objekty. 

Jednoduchá obsluha a inštalácia nášho Smart home systému Smart-i bez potreby vyšších technických znalostí.

Systém je dodávaný s inteligentným Smartbox Gateway, ktorý umožní rozšírenie až na 24 detekčných zariadení  a 4 CCTV (Wi-Fi) kamery. Odošle e-mail a notifikácie o všetkých udalostiach priamo do vášho PC ,alebo smartfónu / tabletu.

Okrem toho tento systém obsahuje, 720P HD WiFi vonkajšiu kameru s infra LED diódami pre nepretržitú prevádzku, vysoko kvalitný bezdrôtový PIR pohybový senzor, ktorý je možné uchytiť na omietku, bezdrôtový senzor na okná a dvere, externá alarm siréna, 2x WiFi inteligentná zásuvka prívesok na kľúče s diaľkovým ovládaním, to všetko vybavené batériami s dlhou životnosťou.

Smart-i inteligentný systém zabezpečenia domácností

 

smart home smart i

Celý Smart Home systém je možné ovládať cez Aplikáciu Smart i Protect pre tablety a smartfóny, ktorú si môžete zadarmo stiahnuť v obchode s aplikáciami cez Google Play či cez Apple App store. Len čo pripojíte set k sieti (internetu), môžete ovládať množstvo vecí právez cez náš inteligentný systém z ľubovoľného miesta na svete pomocou smartfónu (Android), tabletu, PC a Mac (iOS) počítačov.

smart i protector aplikácia

 

 

P2P technológia pre rýchle a brzproblémové pripojenie k sieti.

 

   P2P technológia pre rýchle a bezproblémové pripojenie k sieti.E-mail notifikácia

 E-mail notifikácia o všetkých udalostiach odosielané priamo do vášho PC, alebo Smartphonu.

 


WiFi
   WiFi (Podpora až 4 kamier)

 

 

Spoločnosť Smart-i ponúka inteligentné riešenie smarthome bezpečnostného systému, vďaka čomu môžete mať váš dom, kanceláriu a ďaľšie priestory plne pod kontrolov a jednoducho ich monitorovať na diaľku cez váš smartfón a aplikáciu Smart i Protect

Základnou jednotkou systému je Smartbox Gateway, ktorý pripojíte na váš router. K systému je potom možné pripájať ďalšie zariadenia Smart-i od Smart CCTV kamierpohybových senzorovWiFi elektrických zásuviek až po inteligentné Sirény či kompletné sady Smart home pre celú domácnosť.

Viac info o Smart home inteligentných systémoch nájdete v tomto článku: Smart Home systém Smart-i

Obsah balenia

- 1x Smartbox Gateway SHG100
- 1x SHS300 inteligentná vonkajšia (exteriérová) siréna 
- 1x SHDM bezdrôtový senzor na dvere a okná 
- 1x SHDP inteligentný bezdrôtový PIR pohybový senzor
- 1x Smart Wireless Remote Control
- 2x Smart-i SHP100R WiFi zásuvka 
- 1x HC300 inteligentná WiFi HD exteriérová kamera s PIR detektorom

Komentáre

Ďalšie produkty