Virtuálne okuliare FPV - DJI Goggles

Kód tovaru: 54-003 Mám otázku
Výrobca DJI
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $478,21
Cena s DPH $573,85
- +

Popis produktu Virtuálne okuliare FPV - DJI Goggles

Virtuálne okuliare FPV - DJI Goggles

Virtuálne okuliare FPV - DJI Goggles zabezpečujú bezproblémové lietanie FPV s dronom DJI Mavic a zároveň sledovať priamo obraz 360° z vtáčej perspektívy.
 
 
Nízka latencia


DJI Goggles dokáže ponúknuť obraz s rozlíšením 720p/60fps alebo 1080p/30fps s extrémne nízkou latenciou len 110ms

Bezdrôtový prenosový systém OcuSync od spoločnosti DJI, podporuje možnosť pripojiť súčasne až 4 zariadenia k jednému dronu Mavic Pro. Antény zabudované do hlavového popruhu zaisťujú 360° pokrytie a ponúkajú spoľahlivé uchytenie. Podeľte sa o zábavu s priateľmi tým, že im ukážete pohľad na svet, keď pilotujete.

Vysoké rozlíšenie

Typické obrazovky "2K" vo vnútri okuliarov sú rozdelené na dve sekcie 1280x1440, jedno pre každé oko. Pri prezeraní obrazu s pomerom strán 16: 9 sa niektoré časti ďalej odrežú a zostáva iba štvrtina dostupných pixelov. DJI Goggles má dve obrazovky s rozmermi 1920 x 1080, ktoré poskytujú viac ako dvojnásobok počtu pixelov typickej 2K obrazovky.

Sledovanie hlavy

Vaše pohyby hlavy riadia naklonenie dronu, ako aj naklonenie kamery v režime sledovania pohybu hlavy, ako pri diaľkových ovládačoch. Všetko, čo stačí urobiť, je otočiť hlavu doľava alebo doprava a Mavic bude lietať podľa vašich pohybov. V režime Tracking Head Gimbal sa bude pohybovať len Gimbal bez ovplyvňovania dronu.

Inteligentný let

DJI Goggles s novým inteligentným letovým režimom DJI: Režim s fixným krídlom. V tomto režime sa dron neotáča doľava ani doprava, ale namiesto toho letí dopredu s dostatočným rotačným pohybom na realistickú letovú simuláciu. V kombinácii s režimom sledovania hlavy môžete použiť svoju hlavu na riadenie Mavic Pro pre plný letový zážitok. Funkcia predikcie trajektórie AR v režime s fixným krídlom umožňuje použitie tohto režimu v zložitom prostredí bezpečnejším. Iné režimy inteligentných letov zahŕňajú režim sledovania terénu, režim ActiveTrack, režim TapFly, režim Cinematic a režim statívu.

Pohodlné a flexibilné

Unikátny dizajn masívnej čelenky vyrovnáva rovnomerne hmotnosť DJI okuliarov okolo hlavy, minimalizuje tlak na tvár a udržiava pohodlné nosenie po celé hodiny. Časť obrazovky DJI Goggles môže byť otočená pre pohľad mimo okuliarov, alebo úplne odpojená pre jednoduché ukladanie a prenosnosť.

Komentáre

Ďalšie produkty