Xiaomi YI Dash kamera do auta

Kód tovaru: 61-011 Mám otázku
Výrobca Xiaomi
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je momentálne vypredaný.
Áno! Odosielame do us
Cena bez DPH $57,50
Cena s DPH $69,00

Popis produktu Xiaomi YI Dash kamera do auta

Xiaomi YI Dash kamera do auta prichádza s množstvom praktických funkcií a kvalitným obrazom nielen za ideálnych podmienok. Ideálny bezpečnostný doplnok do Vášho vozidla. Zaznamenáva obraz vo FULL-HD pri 60fps, až 165° uhol záberu a mnoho ďaľšieho.

 Xiaomi YI Dash Camera je autokamera v šedom prevedení

Xiaomi YI Dash Camera prichádza s množstvom praktických funkcií a kvalitným obrazom nielen za ideálnych podmienok. Ideálny bezpečnostný doplnok do Vášho vozidla. Zaznamenáva obraz vo FULL-HD pri 60fps, až 165° uhol záberu, kvalitný nočný záznam, 2,7" LCD displej, pokročilý asistenčný systém ADAS, dvojjadrový procesor A12 a mnoho ďaľšieho za prijateľnú cenu.
 
Xiaomi YI Dash autokamera

Kvalitný záznam pre bezpečnú jazdu

Autokamera ktorá slúži aj ako bezpečnostná kamera spája množstvo funkcií, ktoré sú v dnešnej dobe pri vedení vozidla veľmi užitočné a môžu ochrániť nielen vás ale aj vaše vozidlo. Značka Xiaomi pritom zachovala cenovú dostupnosť.

Jednou z užitočných funkcií je aj systém ADAS, čo je označenie pre analýzu dát pomocou objektívu kamery, ako sú vzdialenosť od vozidla pred vami, rýchlosť vašej jazdy, alebo sledovanie jazdného pruhu. Pri prekročení minimálnej vzdialenosti od vozidla, rýchlosti, alebo prejdení za krajnicu vozovky vás automaticky upozorní zvukové varovanie.

Samozrejmosťou je FULL HD záznam a to až pri 60 snímkoch za sekundu, alebo ULTRA HIGH-DEFINITION (2304 x 1296p) pri 30 snímkoch za sekundu.   
 

 

Ultra-široký uhol záberu

Aby bolo možné zaznamenať uhol až 165°, je v autokamere Xiaomi YI použitá šošovka, ktorá je celá sklenená. Vďaka tomu je možné zaznamenať rozsah až troch jazdných pruhov, čo znižuje možnosť tzv. mŕtveho uhla. Samozrejmosťou je zachovanie všetkých detailov a ostrosti obrazu.
 

 

Nočné snímanie s vysokou citlivosťou

Kamery často zaznamenávajú obraz nie v ideálnych podmienkach a to platí hlavne pri nočných záberoch. Cesty sú nie vždy dobre osvetlené, proti idúce vozidlá vás oslepujú, ale kameru Xiaomi YI to neodradí. Jej sklenený objektív s citlivým senzorom snímania obrazu a špičková clona F1.8, sa postarajú o kvalitné zábery aj v týchto podmienkach.
 

 

Full-HD a ochrana dát

Vďaka výkonnému procesu, môže kamera zaznamenávať až 60 snímok za sekundu vo Full-HD rozlíšení, preto dokážu plynulo natočiť rýchlo sa pohybujúce scény a ich detaily. Nový spôsob kódovania videa pri ukladaní zabezpečí, že kvalita ostane na maximálnej úrovni a záznam bude zaberať menej miesta na microSD karte.

Keďže sa jedná o bezpečnostnú kameru, ktorá má ochrániť záznam aj pri nehode vozidla, výrobca do nej vložil aj G-senzor. Ten slúži na zaznamenávanie preťaženia a zablokovanie nahrávania pri prekročení štandardných hodnôt, čo ochráni záznam proti vymazaniu, alebo poškodeniu.
 

 

UHD záznam - 1296p

O 44% vyššia hustota pixelov ako pri Full-HD rozlíšení zabezpečí tie najdetailnejšie záznamy a snímky.

 

6G šošovka a infračervený filter

6G celosklenený profesionálny objektív má infračervený filter blokujúci infračervené lúče a znižuje oslnenie, vďaka čomu je obraz ostrejší, jasnejší a realistickejší.
 

 

Senzor Aptina AR0230

Senzor Aptina poskytuje vysoký dynamický rozsah funkciou HDR, vysoké rozlíšenie 1080p/60fps.
HDR kompenzuje otrasy v spolupráci s funkciami ALTM, DLO, ktoré minimalizujú pohybové artefakty.

Citlivý 3M senzor

Xiaomi Yi autokamera je vybavená 3M senzorom. Je malý, ale má mimoriadnu citlivosť na svetlo, takže nahrané video bude mať excelentnú viditeľnosť aj pri zamračenom počasí, v tuneloch, alebo v noci.

 

Na mieru navrhnutý 40nm procesor

Pre kameru si dala firma Xiaomi na mieru prerobiť procesor Novatek NT96660. Takže vznikol nový dvojjadrový procesor A12 vybavený systémom DSP, ktorý zaručuje kvalitu obrazu 1080p. DSP napomáha kvalitnému záznamu vo vysokej rýchlosti.
Najmodernejší e - HDR systém pomáha kamere zjemniť každý prechod zo svetla do tmy a naopak, znížiť presvetlenie, alebo tmavé zábery .
Takže vás už nebude pri natáčaní obmedzovať prostredie.
 
 
Životnosť zariadenia napomáha predĺžiť efektívne obojstranné chladenie zariadenia tak, že znižuje prehrievanie kamery.
Kamera sa pripevňuje na adhezívny držiak pomocou špeciálneho  úchytu v tvare písmena T, čo zabezpečí pevné a jednoduché zakladanie kamery.
Samozrejmosťou je aj Wi-Fi modul, prostredníctvom ktorého môžete spárovať kameru s aplikáciou vo vašom mobile.
Vďaka tejto aplikácii môžete pohodlne zdieľať a posielať záznamy o ktoré sa chcete podeliť aj s ostatnými.
Aplikáciu je možné stiahnuť v obchodoch Google play a App Store.
 
 
 

Komentáre

Ďalšie produkty