Autonabíjačka 2x USB s GPS lokátorom + odposluch

Kód tovaru: 09-051 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 83,33 €
Cena s DPH 100,00 €
- +

Popis produktu Autonabíjačka 2x USB s GPS lokátorom + odposluch

Autonabíjačka 2x USB s GPS lokátorom + odposluch. Nabíjačka je kompatibilná so všetkými vozidlami na trhu, nakoľko sa zapája do zapaľovača v aute. Vám poskytne dostatok informácií v reálnom čase o sledovanom vozidle. Na prvý pohľad sa jedná o klasickú autonabíjačku, ktorá však v sebe skrýva GPS lokátor. Kompaktný a štýlový dizajn zariadenia dokonale splynie s interiérom Vášho vozidla a preto sa nemusíte obávať odhalenia. 

S touto autonabíjačkou nebudete mať problém lokalizovať Vaše vozidlo, keď ho požičiate napríklad svojej priateľke alebo dieťaťu a preto eliminujete nežiaduce emócie a strach či je posádka v poriadku. K zariadeniu je voľne dostupná aplikácia "TrackSolid" (iOS, Android)  pre Váš mobilný telefón, pomocou ktorej viete sledovať aktuálnu polohu vozidla, v ktorom je umiestnená autonabíjačka a taktiež mať prehľad o upozorneniach. 

gps lokator do auta  

 

Jednoduchá inštalácia

Na trhu GPS lokátorov má väčšina zariadení veľmi komplikovanú inštaláciu. Nemusíte sa obávať, lebo s týmto modelom nie je potrebné žiadne nastavovanie. Jednoducho zapojíte autonabíjačku do zapaľovača cigariet vo vozidle a môžete začať využívať všetky jeho funkcie. 

gps lokato v autonabijacke instalacia

SOS núdzové volanie

V prípade núdze môžete stlačiť na 3 sekundy príslušné tlačidlo SOS aby ste aktivovali alarm. Zariadenie následne zašle SMS na predvolené mobilné číslo a taktiež ho bude vytáčať pokým nebude prijatý hovor. 

gps tracker nudzove SOS tlacidlo

 

Hlasové monitorovanie

Po zaslaní príkazu "Monitor" do zariadenia formou SMS, zariadenie odpíše "OK" a následne vytočí predvolené SOS mobilné číslo. Po zdvihnutí bude môcť osoba na SOS čísle odpočúvať dianie okolo autonabíjačky resp. v interiéri vozidla. Počas odposluchu zariadenie nevydáva žiadne zvukové ani svetelné signály a preto sa jedná o úplné nepozorované odpočúvanie.

gps lokator autonabijacka s hlasovym odposluchom

 

Detekcia stavu vozidla

Zariadenie podporuje detekciu stavu vozidla či je naštartované alebo vypnuté. V prípade, že by neoprávnená osoba naštartovala vozidlo bez Vášho vedomia, dostanete okamžite upozornenie na mobilný telefón. 

multi autonabijacka detekcia stavu vozidla

 

Alarm nízkeho stavu batérie

 Autonabíjačka má v sebe zabudovanú 130 mAh lítiovú batériu preto môže pracovať aj po odstránení zo zapaľovania. Keď batéria klesne na 10% zariadenie pošle upozorňujúcu SMS správu "Warning! Battery is low, please charge it in time!" na predvolené SOS mobilné číslo. V prípade, že batería bude mať už menej ako 1% bude zaslaná ďalšia textová správa "Warning! Battery is too low, power will go off automatically"

gps lokato v autonabijacka bateria

 

Alarm prekročenia rýchlosti

V prípade, že sa vozidlo bude pohybovať vyššou rýchlosťou ako je limit, zariadenie zašle SMS na predvolené mobilné číslo. 

autonabijacka s gps lokatorom detekcia rychlosti

 

Zvukový alarm

V prípade, že snímaný zvuk okolo autonabíjačky bude presahovať 70 db, zariadenie automaticky upozorní formou zavolania na predvolené mobilné číslo. Autonabíjačka s GPS lokátorom je preto ideálnym riešením ako chrániť svoje vozidlo.

gps lokator zvukovy alarm detekcia

 

Vlastnosti:

Autonabíjačka USB s GPS lokátorom
Upozornenie pri zvukoch v aute nad 70 db
Odposluch interiéru vozidla formou telefonického hovoru 
Integrovaná batéria, ktorá sa stará o funkčnosť aj po odstránení zo zapaľovača
SOS tlačidlo
 

Špecifikácie:

Batéria: 3,7V/ 130 mAh lítiová
Sieťové pripojenie: GSM/ GPRS
Frekvencia: GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz
Výstup 2x USB: 5V 
Pracovné napätie: 9 - 15 V DC
Pracovná teplota: -20 ~ 60°C vo vozidle
Max vlhkosť: 5% - 95%
Rozmery: 84 mm x 44 mm x 38 mm
Hmotnosť: 81 g

 

Obsah Balenia:

1x Autonabíjačka s GPS
1x Užívateľská príručka 

Komentáre

Ďalšie produkty