Bezdrôtový transmitter - WiFi box pre cúvacie kamery cez app

Kód tovaru: 19-037 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 66,67 €
Cena s DPH 80,00 €
- +

Popis produktu Bezdrôtový transmitter - WiFi box pre cúvacie kamery cez app

Bezdrôtový transmitter - WiFi box pre cúvacie kamery - pripojenie mobilu cez app. Jednoduchá inštalácia a zobrazenie cúvacej kamery na vašom mobilnom telefóne. Ideálna voľba ako si vo svojom aute, alebo dodávke môžete spraviť cúvaciu kameru bez nutnosti inštalovať cúvací monitor. K tomuto Wifi prevodníku potrebujete už len Váš mobilný telefón a ľubovolnú cúvaciu kameru, ktorá má video cinch konektor pre zapojenie. Nepotrebujete mať  v  aute žiadny monitor k cúvacej kamere. Z Google Play, alebo iTunes si stiahnete si aplikáciu s názvom WIFI AVIN, ktorá Vám umožní pripojiť sa na Wifi box cez mobilný telefón. 

Podpora systému Android aj iOS. Obraz z cúvacej kamery sa Vám bude zobrazovať na mobilnom telefóne. Dosah wifi transmitera je 10m čo postačuje pre inštaláciu zariadenia do osobných aut a dodávok. Inštalácia je veľmi jednoduchá. Wifi prevodník má tri konektory. Jeden z nich je napájací konektor pre wifi box, ktorý pripojíte na trvalé napájanie, alebo cúvacie svetlá na Vašom aute.

wifi transmitter box pre cuvaciu kameru

Druhý kábel slúži na pripojenie video cinch konektoru z cúvacej kamery. K tretiemu konektoru pripojíte napájanie cúvacej kamery. Kamera bude napájaná priamo z Wifi boxu čo Vám uľahčí prácu, pretože nemusíte pripájať osobitne kábel pre napájanie cúvacej kamery. Hneď ako sa mobilný telefón pripojí cez wifi sieť k Transmitteru, aplikácia sa automaticky spustí a zobrazí cúvaciu kameru. Keď pripojíte napájací konektor na cúvacie svetlá Wifi box sa zapne len pri zaradení spiatočky. Po zaradení spiatočky trvá 7 sekúnd, kým  sa vytvorí wifi sieť a spustí aplikácia, ktorá zobrazí cúvaciu kameru. Pri inštalácii na trvalé napájanie sa wifi sieť vytvorí po naštartovaní. Potom už len stačí pri cúvaní kliknúť na ikonku aplikácie v mobile pre zobrazenie cúvacej kamery.

wifi prevodnik pre osobne auto

 

Zobrazenie cúvacej kamery na vašom mobilnom telefóne
Všetko jednoducho cez aplikáciu ktorú stiahnete na Google Play
Nepotrebujete inštalovať monitor pre cúvaciu kameru
Jednoduchá inštalácia celého zariadenia

 

Špecifikácie:

Podpora op. systému: Android, iOS
Frekvencia vysielania: 2400MHz-2483,5MHz
Dosah: 10m
Frekvencia snímkovania: 30fps
Video rozlíšenie: VGA 640x480
Napájanie: DC 12V
Spotreba prúdu: 110mAh (max)
Vodeodolný: áno
Váha: 80g
Rozmery: 78x43x18mm
Prevádzková teplota: -10°C až +50°C
Prevádzková vlhkosť: 15%-85%


Obsah balenia:

1x WiFi Transmitter
1x Anténa
1x Napájací kábel

Komentáre

Ďalšie produkty