BSD LCD Monitor 7" pre 4 cúvacie kamery s nahrávaním obrazu

Kód tovaru: 15-047 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 191,67 €
Cena s DPH 230,00 €
- +

Popis produktu BSD LCD Monitor 7" pre 4 cúvacie kamery s nahrávaním obrazu

BSD LCD Monitor 7" pre cúvacie kamery pre autá, stroje, dodávky s nahrávaním obrazu zo 4 kamier + BSD systém monitorovania slepých miest. LCD monitor pre cúvacie kamery so systémom detekcie ludí a vozidiel či objektov (BSD) + nahravanie na 128GB micro SD. S týmto monitorom máte možnosť pripojiť až 4 cúvacie kamery so systémom monitorovania slepých miest robí z tohoto monitora ideálneho asistenta pri cúvaní, alebo orientovaní sa pri rôznych úkonoch s menšími aj väčšími vozidlami. BSD - systém monitorovania zabezpečí, že budete mať prehlad aj o mŕtvych uhloch. Systém BSD detekuje osoby a autá v pozorovacom uhle kamery. Je podporovaný na dvoch kamerách na kanáli 3 a 4. Táto funkcia vám zobrazí osoby v žltom rámiku a autá v červenom rámiku. 

Ak sa osoba, alebo auto pohybuje priamo ku kamere žltý, alebo červený rámik sa vyfarbí celý čo značí, že prekážka ide priamo na vás. V nastaveniach môžete pri alarme povoliť, alebo vypnúť aj zvukové upozornenie. Priamo na monitore máte tlačítka s ktorými môžete prepínať obraz medzi kamerami, alebo zobraziť naraz všetky 4 kamery. Monitor umožňuje prepínanie rôznych variant zobrazenia kamier, podľa toho koľko kamier máte pripojených a ktoré chcete, aby sa zobrazovali ako hlavné. K dispozícii máte aj diaľkové ovládanie pre ešte lepšie ovládanie monitora. K DVR LCD monitoru je možné pripojiť len kamery s rozlíšením HD a FULL HD

BSD funkcia - vám detekuje OSOBY v žltom rámiku a AUTÁ v červenom rámiku

cuvaci a parkovaci monitor bsd 

Monitor tiež podporuje zobrazenie vodiacich čiar a to nie len na zadnej cúvacej kamere, ale aj na pravej a ľavej kamere (kanál číslo 3 a 4). Vodiace čiary je možné kalibrovať podľa toho na akom vozidle sú nainštalované. Monitor tiež slúži ako DVR rekordér s podporou pamäťovej karty až do 128GB. Videá z kamier sa ukladajú podľa jednotlivých kanálov 1 až 4 do samostatných súborov. Tento cúvací systém má vďaka svojim funkciám široké možnosti využitia.

Možnosť napojenia až 4 kamier s možnosťou voliť poradie zobrazenia kamier.

Jednotlivé kamery sa dajú zobraziť vedľa seba, alebo podľa potreby kombinovať rozmiestnenie kamier na monitore.

BSD monitor pre parkovacie kamery

Na DVR monitor je možné pripojiť len kamery s LED prisvietením (nie je možné pripojiť kamery s IR nočným videním IR). S týmto systémom budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Je vhodný pre auto, dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy prívesy, poľnohospodárske stroje a iné vozidlá. Monitor je vybavený nastaviteľnou konzolou, ktorú  pripevníte na potrebné miesto. Súčasťou je aj slnečná clona, ktorá zaručí jasný obraz a žiadne odlesky a podsvietené tlačítka uľahčia ovládanie v tme. 

BSD monitor pre cúvacie kamery s nahrávaním obrazu zo 4 kamier (podpora micro SD do 128GB)

parkovaci monitor pre kamiony

 

K monitoru je možné pripojiť až 4 kamery, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky (len kamery bez IR nočného videnia), podľa potreby a prepojiť ich s monitorom cez 5,10, 15, alebo 20 metrové 4pinové káble. 4pin konektor, ktorý spája kameru s káblom je vodeodolný ako aj kamery, ktoré sú odolné voči prachu a poškodeniu. Inštalácia je jednoduchá. Napájacie káble sa nachádzajú priamo na monitore a jednotlivé kamery sú napájané cez 4pin kábel priamo z monitora, takže už nie je potrebné osobitne pripájať každú kameru ku zdroju. Monitor obsahuje aj 3 spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete jednu kameru pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí vybraná kamera. 

cúvací monitor s nahrávaním pre kombajn

V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

7 palcovy cuvaci monitor do auta

Vlastnosti:

7" LCD monitor
BSD - systém monitorovania slepých miest (mŕtve uhly)
Možnosť pripojenia až 4 cúvacie kamery
Zrkadlenie obrazu
Možnosť zobraziť na monitore všetky 4 kamery naraz
OSD menu s diaľkovým ovládačom
Rozlíšenie displeja 1024x600 pixelov

 

Technické špecifikácie:

Model: Profio - W70BSD
Monitor: 7" LED HD 16:9 RGB
Rozlíšenie: 1024x600 pixelov
Podsvietenie: 500cd/m2
Uhol sledovania: 180°
AV vstup: 4 kanály AHD, podpora 720p@25/30
Trigger: 4 kanály 
Módy displeja: 4 kamery, 2 kamery, 1 kamera
Funkcie: 3-kanálový systém monitorovania slepých miest (mŕtve uhly) s alarmom (ľavá, prává strana, vzadu), monitorovacia vzdialenosť môže byť nastavená užívateľom
DVR: nahrávanie 4 kanály, AHD rozlíšenie 1280x720/TS formát
Nahrávanie: podpora SD karta do 128GB
Systém: PAL/NTSC
OSD: jas, kontrast, farba, hlasitosť, jazyk, zrkadlenie obrazu, opozdenie
Napájanie: vstup 9-40V, výstup 12V
Spotreba: do 7W
Prevádzková teplota: -20 až 70°C
Video konektor: RCA/4-pin
Veľkosť: 180x121x26(75) mm

Obsah balenia:

1x 7" LCD monitor
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Skrutky pre uchytenie monitora
1x Napájací kábel
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty