Budík s kamerou FULL HD s IR LED + WiFi & P2P + Meteo info

Kód tovaru: 10-531 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 130,00 €
Cena s DPH 156,00 €
- +

Popis produktu Budík s kamerou FULL HD s IR LED + WiFi & P2P + Meteo info

Budík s kamerou FULL HD s IR LED + WiFi & P2P + Meteo info disponuje aj detekciou pohybu a  3000 mAh vstavanou batériou a teplomerom. Svojím elegantným prevedením v matnej čiernej farbe sa hodí do každého druhu interiéru bez pochybnosti, že sa jedná o zariadenie so skrytou kamerou. Kvalitný displej na budíku zabezpečuje bezproblémovú čitateľnosť poskytovaných údajov aj pri intenzívnom dennom svetle. Na displeji budíka sa zobrazuje aktuálny čas a dátum, teplota v miestnosti a nastaviť si môžete aj budík - alarm. Zariadenie je vybavené vstavanou dobíjateľnou batériou 3000 mAh a IR LED nočným videním do 6m. Svoje využitie nájde v každej domácnosti, ako plnohodnotný digitálny budík. Nepochybne najdôležitejšou a najužitočnejšou funkciu je nepozorované sledovanie okolia. Kamera podporuje aj zobrazenie aktuálneho dátumu a času.

Alarm hodiny - kamera skrytá v budíku

skryta kamera v budíku

Zabudovaná skrytá kamera zaznamenáva videá vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080 so zvukom, teda dostatočne postačujúce pre detailné zábery. Vďaka IR LED nočnému videniu na vzdialenosť až 6 metrov budete mať kvalitný obraz aj v noci. Digitálny budík podporuje pripojenie P2P a WiFi - bezdrôtové čo umožňuje jeho umiestnenie priam kdekoľvek v interiéri. Všetky funkcie skrytej kamery môžete ovládať na diaľku prostredníctvom voľne dostupnej aplikácie "TinyCam" pre smartfóny (iOS, Android) cez ktorú môžete sledovať zábery v reálnom čase a meniť nastavenia kamery. Budík s kamerou je možné pripojiť k domácemu routru cez WIFI, alebo P2P, čo Vám umožní sledovať obraz hocikedy a hocikde prostredníctvom Vášho mobilného telefónu. 

wifi kamera v budíku

Digitálny budík obsahuje aj funkciu detekcie pohybu, ktorá slúži na spustenie nahrávania záznamu pri zachytení pohybu v priestore. Skvelá funkcia vďaka ktorej Vám neunikne žiaden dôležitý záber, nakoľko budú zachytené len zábery počas aktivityZachytené záznamy prejdú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 128 GB. Dvojcestné audio umožňuje obojsmernú komunikáciu na ďiaľku - môžete tak ukludniť domáce zviera, prihovoriť sa dieťaťu a pod.

kamera v digitalnom budiku - mobilna app

Nočné videnie - vďaka zabudovanému IR LED svetlu zachytíte dokonalý obraz aj počas úplnej tmy do vzialenosti až 6 metrov

wifi kamera v budiku - nocne videnie a detekcia pohybu

 

Vlastnosti:

PLUS Skrytá kamera v digitálnom budíku
plus WiFi a P2P prenos obrazu v reálnom čase
plus Hodiny, dátum, alarm, teplota - zobrazené na displeji
plus Funkcia detekcie pohybu
plus Nočné IR LED videnie až na 6 metrov

 

Špecifikácie:

Obrazový snímač: FULL HD 1920x1080p
Objektív: CMOS 1MP
Rozlíšenie fotografií: 1920x1080 pixelov
Rozlíšenie videa v aplikácii: 1920x1080 pixelov
Rozlíšenie videa na karte/PC: 1280x720 pixelov
Snímkovanie: 25 fps
Kompresný formáty: H.264 
Uhol snímania: 120°
Nočné videnie dosah: 6 metrov
Detekica pohybu: áno, PIR senzor
Pamäťová karta: podpora Micro SD karta do max.128 GB (nie je súčasťou balenia)
Napájanie: dobíjateľná 3000mAh lítiová batéria
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Nabíjanie: micro USB kábel
Rozmery: 11.2x4.3x4 cm

 

Obsah balenia:

1x Digitálny budík s FULL HD kamerou
1x USB kábel
1x Adaptér
1x USB čítačka na micro SD kartu
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty