Cúvací AHD set - 5" 2CH monitor + HD IR kamera

Kód tovaru: 19-115 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 133,33 €
Cena s DPH 160,00 € 210,00 €
- +

Popis produktu Cúvací AHD set - 5" 2CH monitor + HD IR kamera

Cúvací  AHD/CVBS HD kamerový set - 5" hybridný 2CH monitor do auta + HD kamera s 11 IR LED nočným videnímParkovacia kamera s monitorom je systém určený pre pohyb vozidiel v náročných a neprehľadných situáciách v akomkoľvek teréne. Kamera od značky PROFIO ELECTRONICS AHD rozlíšenie 720p (1280x720 pixelov) vďaka ktorej uvidíte všetky detaily jasne a ostro. AHD kamera s naozaj veľmi malými rozmermi iba 55x55x55 mm sa postará o kvalitný obraz nie len cez deň, ale prostredníctvom nočného videnia s 11 IR LED uvidíte pri cúvaní dobre aj v noci.

 Veľkosť obrazovky LCD predurčuje tento set ako ideálneho pomocníka pri cúvaní. Tento AHD systém je kombináciou tej najlepšej technológie, ktorá je vyvinutá pre dodávku, minibus, karavan, autobus, kamión, návesy, traktor, kombajn a iné poľnohospodárske, alebo stavebné stroje a vozidlá.  AHD systém oceníte hlavne pri inštalácii na väčšie motorové vozidlá, kde potrebujete viacej pohľadov z rôznych uhlov.

Možnosť napojenia až 2 kamier s možnosťou voliť poradie zobrazenia kamier.

Monitor umožňuje prepínanie medzi dvoma kamerami (samostatne zobrazený obraz z jednej, alebo druhej kamery).

cúvacia kamera s monitorom do auta 5"

Parkovacia kamera s monitorom do auta 5"

Vďaka tomuto systému budete presne vedieť čo sa nachádza za vozidlom, alebo okolo neho. Cúvací AHD/CVBS set obsahuje hybridný LCD monitor 5" + 1x kamera s IR nočným videním + 1x (5m, 10m, 15m, alebo 20m kábel), ktorý je zahrnutý v cene setu a môžete si ho vybrať podľa vašej potreby pri objednávke (zadáte do poznámky v objednávke). AHD set je výnimočný okrem kvality obrazu aj tým že k monitoru viete pripojiť až 2 AHD kamery naraz. Tento cúvací set má široké možnosti využitia.  IP stupeň ochrany kamery je až IP 68 čo znamená, že je odolná voči vode, blatu, prachu a mechanickému poškodeniu

ahd system do auta

Kompaktný hybridný 5 palcový cúvací monitor do auta pre 2 autokamery so signálom AHD alebo CVBS + diaľkové ovládanie. Nová generácia parkovacieho systému, ktorá vám prináša  čistý, ostrý obraz cez deň, aj za zlých svetelných podmienok a všetky potrebné technické prostriedky pre bezpečnú prevádzku a ovládanie motorových vozidiel a strojov. Monitor umožňuje prepínanie medzi dvoma kamerami, (samostatne zobrazený obraz z jednej , alebo druhej kamery). Pri zaradení spiatočky sa automaticky obraz prepne na zadnú - cúvaciu kameru (kanál 2), kde sa zobrazia aj vodiace čiary, ktoré sa dajú v menu monitora zapnúť, alebo vypnúť. V menu monitora je samozrejmosťou aj zrkadlenie obrazu vybranej kamery. Balenie obsahuje aj ďiaľkové ovládanie, pre ešte jednoduchšie ovádanie monitora. Hybridný monitor podporuje zmiešaný vstup AHD 720P/960P/1080P/ CVBS signál vo viacerých formátoch videa a tiež frekvencií PAL/NTSC.

5" cúvací monitor do auta hybridný

K monitoru je možné pripojiť až 2 kamery - AHD, alebo CVBS.  Podľa potreby a typu vozidla si môžete vybrať a nakombinovať kamery z našej ponuky tak, aby spĺňali Vaše požiadavky. Kamery sú pripojené na monitor cez 4pin káble. Na monitore sa nachádzajú káble na pripojenie kamier a napájanie monitora. Kamery sú napájané priamo z monitora preto už nie je potrebné pripájať ich osobitne na zdroj čo zjednoduší inštaláciu a vy tak môžete umiestniť kameru na akomkoľvek mieste na vozidle. Monitor obsahuje aj spínacie káble, prostredníctvom ktorých môžete kameru pripojiť na cúvacie svetlá. Po zaradení spiatočky sa Vám na monitor automaticky zobrazí cúvacia kamera. Druhý vstup na monitore môže byť, okrem kamery, použitý napr. na DVD/VCR. 

Hybridný monitor pre cúvacie kamery - dva AV vstupy

ahd cvbs monitor do auta parkovací

V prípade že potrebujete monitor pripevniť iným spôsobom ako konzolou, ktorá je súčasťou monitora nájdete v našej ponuke ďalšie tri druhy stojanov, ktoré vám umožnia pripevniť monitor napríklad na čelné sklo, alebo na mieste kde ho potrebujete mať. V prípade, že potrebujete dať kameru na príves, ktorý sa od auta, alebo kamiónu odpája môžete si u nás zakúpiť prepojovací kábel k cúvacej kamere pre prívesy a návesy. To Vám zaručí jednoduché odpojenie cúvacieho systému a jeho opätovné pripojenie.  

Využitie cúvacie kamery s monitorom v HD rozlíšení vhodné aj pre stavebné stroje

kamerový cuvaci set pre nakladne auta a stroje

Mini cúvacia kamera 55x55x55 mm s HD rozlíšením 720P a nočným videním 15m - 11 IR LED a krytím IP68 a 145° uhlom pohľadu. Táto výkonná cúvacia kamera je tým správnym riešením pre monitorovanie okolia vozidla. Poskytuje vám prehľad o tom čo sa deje okolo vozidla pri jeho pohybe, alebo cúvaní. Cúvacia kamera má nočné videnie s 11 IR LED a dosvitom 15 metrov. Kamera má široké možnosti využitia, pretože je vhodná pre väčšie autá, dodávku, minibus, autobus, návesy, prívesy, poľnohospodárske stroje, alebo kamión. Obrazový snímač 1/4 CMOS s HD rozlíšením 1280x720 pixelov umožnia kvalitný a ostrý obrazový prenos. 

Cuvacie kamery do auta mini s IR LED

cuvacie kamery do auta mini s IR LED

Cúvacia kamera má uhol snímania až 145° čo je dostatočný rozsah pre potreby cúvania, alebo monitorovania pohybu vozidla v prostredí kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť z hľadiska bezpečnosti. Táto HD kamera spĺňa stupeň ochrany IP68 čo ju robí vodotesnou, prachotesnou a odolnou voči mechanickému poškodeniu. Samotné telo kamery chráni  odolný obal zo zliatiny. Kameru je možné inštalovať na rôzne povrchy  čo jej umožňuje kovová konzola vďaka ktorej ju môžete nakláňať a zafixovať do požadovanej polohy. Napájanie kamery a prenos signálu je cez kvalitný, odtienený konektor so 4 pinovou koncovkou, ktorá má vodotesnú úpravu čo Vám uľahčí prácu pri inštalovaní. Kamera je napájaná priamo z cúvacieho monitoru napätím 12-24V. 


parkovacia kamera pre dodávku

 

Hybridný AHD/CVBS 5" LCD monitor
Možnosť pripojenia až 2 cúvacích kamier
Nočné videnie do vzdialenosti 15m
Pozorovací uhol kamery 145°
Možnosť prepínania medzi dvoma kamerami na monitore
Rozlíšenie displeja 1080x720px

Technické špecifikácie monitora:

Model:  PROFIO-W50
Monitor: 5“ LCD obrazovka
Systém: PAL/NTSC 50/60Hz
Pomer strán: 16:9/4:3
Rozlíšenie monitora : 800x480 RGB
Viditeľnosť displeja: 70° z každej strany
Kompatibilý signál:  AHD720P/960P/1080P/CVBS signál (AHD +CVBS signál)
Vstupy: 2x kanál AHD/CVBS (AV1 pre DVD, VCR alebo iné zariadenie v aute, AV2 pre cúvaciu kameru - pri zaradení spiatočky sa obraz automaticky prepne na AV2)
Svetelnosť: 500cd/m2
Nahrávanie: nie
Rozloženie displeja: 1/2 kamery
Možnosť nastavenia OSD: jasu, kontrastu, hlasitosť, jazyk
Napájanie: DC 9-32V
Audio vstup: áno 1x
Konektor: 4pin konektor
Farba: čierna
Ďiaľkové ovládanie: áno
Rozmery LCD displeja: 14 x10 x 2,5 cm
Svetelná clona: áno

Technické špecifikácie kamery:

Obrazový senzor: CMOS 1/4"
Rozlíšenie: HD 1280x720 (500 TV lines)
Systém: PAL/NTSC
Minimálne osvetlenie: 0 LUX (IR zapnuté)
IR nočné videnie: áno 11 IR LED
Nočné videnie vzdialenosť: 15 m
Pozorovací uhol: 145°
IP stupeň ochrany: IP 68 vodotesné, prachotesné, odolné voči poškodeniu
Spotreba energie: 3W  
Pracovná teplota: -20 až 70°C
Napájanie DC: 12-24V
Rozhranie: RCA
Rozmery: 55x55x55 mm

Obsah balenia:

1x Hybridný AHD/CVBS 5" LCD monitor
1x AHD cúvacia kamera
1x Prepojovací kábel 5m, 10m, 15m, 20m podľa výberu
1x Diaľkové ovládanie
1x Slnečná clona
1x Konzola pre uchytenie monitora
1x Konzola pre uchytenie kamery
1x Manuál

Môžete si vybrať dĺžku káblov podľa Vašej potreby 5m, 10m, 15m a 20m. Dĺžku káblov uveďte v poznámke pri objednávke.

Komentáre

Ďalšie produkty