Digitálny budík s WiFi kamerou a IR LED nočným videním

Kód tovaru: 10-169 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 125,00 €
Cena s DPH 150,00 €
- +

Popis produktu Digitálny budík s WiFi kamerou a IR LED nočným videním

Budík s kamerou FULL HD s IR LED + WiFi + P2P. Jedná sa o veľmi štýlový budík s množstvom doplnkových funkcií ako meteo stanica. Je doplnený o monitorovanie pohybu a senzory pre detekciu teploty a vlhkosti ovzdušia v priestore. Svojím elegantným prevedením v lesklej čiernej farbe sa hodí do každého druhu interiéru bez pochybnosti, že sa jedná o zariadenie so skrytou kamerou. Kvalitný displej na budíku zabezpečuje bezproblémovú čitateľnosť poskytovaných údajov aj pri intenzívnom dennom svetle. 

Digitálny budík okrem aktuálneho času, dátumu informuje aj o teplote a vlhkosti ovzdušia

digitalny budik s HD kamerou
Zabudovaná skrytá kamera zaznamenáva videá vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080 so zvukom, teda dostatočne postačujúce pre detailné zábery. Vďaka IR LED nočnému videniu na vzdialenosť až 6 metrov budete mať kvalitný obraz aj v noci. Digitálny budík podporuje pripojenie WiFi a je bezdrôtové čo umožňuje jeho umiestnenie priam kdekoľvek v interiéri. Všetky funkcie skrytej kamery môžete ovládať na diaľku prostredníctvom voľne dostupnej aplikácie "TinyCam" pre smartfóny (iOS, Android) cez ktorú môžete sledovať zábery v reálnom čase a meniť nastavenia kamery. Budík s kamerou je možné pripojiť k domácemu routru cez WIFI alebo P2P čo Vám umožní sledovať obraz hocikedy a hocikde prostredníctvom Vášho mobilného telefónu. 

kamera v budíku s IR led nočným videním
 
Digitálny budík obsahuje aj funkciou detekcie pohybu, ktorá slúži na spustenie nahrávania záznamu pri zachytení pohybu v priestore. Skvelá funkcia vďaka ktorej Vám neunikne žiaden dôležitý záber, nakoľko budú zachytené len zábery počas aktivityZachytené záznamy prejdú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 128 GB. Zariadenie je vybavené stavanou batériou 300 mAh, ktorá pri plnom nabití zabezpečuje nepretržité nahrávanie na približne do 2 hodín, taktiež je možné zariadenie napojiť na klasickú sieť a tým pádom môže budík so skrytou kamerou fungovať nepretržite. Svoje využitie nájde v každej domácnosti ako plnohodnotný digitálny budík, ktorý informuje okrem času aj o teplote a vlhkosti ovzdušia v miestnosti ktorej sa nachádza. Nepochybne najdôležitejšou a najužitočnejšou funkciu je nepozorované sledovanie okolia. 

spy kamera v budíku s detekciou pohybu
 

Vlastnosti:

Spy kamera v dig. budíku
WiFi prenos obrazu v reálnom čase
Možnosť trvalého napájania zo siete
Funkcia detekcie pohybu
Nočné IR LED videnie až na 6 metrov

 

Špecifikácie:

Obrazový snímač: HD 1920x1080p
Objektív: CMOS
Snímkovanie: 25 fps
Kompresný formáty: H.264 
Uhol snímania: 120°
Nočné videnie dosah: 6 metrov
Pamäťová karta: Micro SD/TF karta do max. 128 GB
Napájanie: 300mAh lítiová batéria
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n, P2P
Pracovný čas (deň): cca 8 hodín
Pracovný čas (noc): cca 3 hodiny
Čas dobíjania: 3-4 hodiny
Napájanie: DC-5V/ 2A
Rozmery: (Šírka) 109 x (Výška) 46 mm x (Hĺbka) 39 mm
Hmotnosť: 150 g

 

Obsah balenia:

1x Digitálny budík s HD kamerou
1x USB kábel
1x Napájací adaptér
1x USB s návodom
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty