Digitálny hlasový rekordér v elegantnom prívesku 8GB pamäť + MP3 prehrávač s detekciou zvuku

Kód tovaru: 09-099 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 91,67 €
Cena s DPH 110,00 €
- +

Popis produktu Digitálny hlasový rekordér v elegantnom prívesku 8GB pamäť + MP3 prehrávač s detekciou zvuku

Digitálny hlasový rekordér v elegantnom prívesku 8GB pamäť + MP3 prehrávač s detekciou zvuku. 4v1 zariadenie - záznam zvuku, mp3 prehrávač, USB disk, auto nahrávanie zvuku. Kompaktný hlasový záznamník 142x15mm, diktafón disponuje stereo slúchadlami pre tajné nahrávanie zvuku. Záznamník zvuku - prenosný, vyzerá ako prívesok na kľúče. Rekordér je napájaný buď cez priložený USB kábel, alebo cez nabíjateľnú li-polymérovú batériu, ktorá plne nabitá ponúka nepretržité zaznamenávanie hlasu a zvukov až do 58 hodín vo formáte WAV. Na prehrávanie zvukových súborov je možné použiť sluchátka, ktoré sú súčasťou balenia. Nenápadné nahrávanie zvuku kdekoľvek. 

Spy Audio záznamník hovorov (zvuku) - prívesok na krk

Spy Audio záznamník hovorov (zvuku) - prívesok na krk

Každá nahrávka sa ukladá pod názvom s aktuálnym dátumom a časom - to pomôže k ľahkému hľadaniu konktrétnej nahávky. Vďaka svojmu prenosnému kompaktnému dizajnu môžete hlasový záznamník vždy jednoducho uchovávať, aj schovávať ako špionážne zariadenie napríklad do vrecka, aby ste mohli nahrávať tajné alebo diskrétne rozhovory alebo rôzne zvukové detaily. Hlasový záznamník je ideálnym mobilným rekordérom na zachytávanie zvukov na dlhšie  vzdialenosti. Zariadenie ďalej ponúka aj funkciu MP3 prehrávača vašich obľúbených piesní, ktoré si môžete do zariadenia preniesť cez priložený USB dátový kábel. 

prívesok na krk zaznamnik hlasu zvuku audio

Digitálny hlasový záznamník v elegantnom prívesku - 8GB vnútorná pamäť. Zariadenie ponúka 4 funkcie v jednom - záznam zvuku, mp3 prehrávač, USB disk, automatické nahrávanie zvuku - spustí sa pri detekcii zvýšenej úrovne hluku. Jedná sa o inovatívne zariadenie, ktoré kombinuje elegantné prevedenie a zároveň príjemný dizajn na využitie všetkých jeho funkcií. Digitálny diktafón ukrytý v prívesku zaznamenáva zvuk v špičkovej kvalite vďaka redukcií okolitého šumu a preto je skvelým doplnkom na školenia, obchodné stretnutia, biznis a iné účely zaznamenania rozhovorov.  Integrovaná pamäť 8 GB poskytuje dostatok úložného priestoru na nahrávanie dlhotrvajúcich hlasových nahrávok - až do 96 hodín záznamu, aj vďaka vstavanej lítiovej batérii, ktorá poslúži na približne 58 hodín nepretržitého nahrávania. 

58h vydrž baterie

Významnou je funkcia detekcie zvuku - automatické nahrávanie sa spustí, keď je zaznamenaný zvuk

Záznamník slúži aj ako MP3 prehrávač vďaka integrovanej pamäti na ktorú je možné pomocou USB kábla si nahrať obľúbené skladby, alebo si spätne púšťať nahrané rozhovory a následne ich počúvať prostredníctvom slúchadiel. Na integrovanú pamäť 8 GB je možné nahrať aj rôzne iné súbory a tak pero plní zároveň klasickú funkciu prenosného USB flash disku. Mini diktafón je prenosné a praktické nahrávacie zariadenie vďaka svojim miniatúrnym rozmerom poslúži pri rôznych životných situáciách, kedy je potrebný aj nenápadný spôsob záznamu zvuku. 

detekcie zvuku - automatické nahrávanie hlasovy zaznam

 

Vlastnosti:

Spustenie nahrávania jedným tlačidlom
Hlasový diktafón
Funkcia automatické nahrávanie v prípade detekcie zvuku
Prehrávač MP3, WMA a WAV formátov
USB flash disk s vnútornou pamäťou 8GB
Stereo slúchadlá

 

Špecifikácia:

Formát nahrávania zvuku: WAV
Funkcie: nahrávanie zvuku jedným tlačidlom, automatické spustenie nahrávania zvuku, mp3 prehrávač
Vnútorná pamäť: 8GB
Napájanie: vsatavaná dobíjateľná lítiová batéria
Doba nahrávania (kapacita pamäte): do 96 hodín
Doba nahrávania (výdrž batérie): do 58 hodín
Podporované formáty na prehrávanie: mp3, wav, wma
Frekvencia: 48KHZ
Kvalita: 192KBPS
Farba: čierna
Rozmery: 142x15mm

Obsah balenia: 

1x digitálny diktafón
1x slúchadlá
1x USB kábel
1x manuál

Komentáre

Ďalšie produkty