Dosmono C501 hlasový prekladač a skener textu + WiFi + displej

Kód tovaru: 70-019 Mám otázku
nové Dosmono C501 hlasový prekladač a skener textu + WiFi + displej
Výrobca DOSMONO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 191,67 €
Cena s DPH 230,00 €
- +

Popis produktu Dosmono C501 hlasový prekladač a skener textu + WiFi + displej

Dosmono C501 -  hlasový prekladač a skener textu + WiFi + dotykový 3,46" farebný displej. Unikátne multifunkčné zariadenie. Prekladač textu (55 jazykov) a skenovacie pero, hlasový prekladač (112 jazykov), FOTO preklad, hlasový záznamník. Toto šikovné zariadenie disponuje skenerom s vysokou citlivosťou a perfektným skenom textu. Má zabudovanú dobíjateľnú batériu s kapacitou 1200mAh a dotykový farebný displej s rozlíšeím 340x800 pixelov a veľkosťou 3,46" palcov. 

Funguje to veľmi jednoducho - na text v cudzej reči priložíte skenovacie pero a ťaháte po texte - ten sa automaticky preloží do požadovanej reči (napr. Slovenčiny) - zariadenie nahlas prečíta skenovaný text v cudzej reči a potom preložený text (po Slovensky), preklad je samozrejme zobrazený v textovej podobe aj na displeji zariadenia. Preklad skenovaním textu môžete robiť až s 55 cudzími jazykmi (vrátane slovenčiny či češtiny). Skenovanie textu je jednoduché a rýchle vďaka širokému uhlu pre skenovanie. 

Skener textu v cudzom jazyku stačí naskenovať a ihneď sa zobrazí preklad

skenovacie pero a prekladac textu

Tento inteligentný prekladač má aj mnoho ďalších funkcií, ktoré využijete či už pri cestovaní, práci, alebo na zdokonalenie pri výučbe cudzieho jazyka. Hlasový prekladač preloží hovorené slová, frázy, vety do 112 cudzích jazykov (vrátane slovenčiny či češtiny). Na zariadení sú 2 tlačidlá pre zadávanie reči na preklad. Jedno tlačidlo slúži pre Vás a druhé pre človeka, s ktorým komunikujete v cudzej reči. Stačí stlačiť a podžať tlačidlo a povedať frázu. Zariadenie ju preloží a nahlas prečíta v preloženej reči - na zadnej strane je reproduktor s ovládaním hlasitosti. Tak isto to funguje aj naopak - cudzinec niečo povie a Vám to zariadenie nahlas preloží do našej reči. 

Skenovacie pero - pre preklad skenovaného textu

dosmono C501 - skenovacie pero a prekladac

Skenovacie pero dokáže skenovať akýkoľvek text a ukladať ho do súboru - nemusíte tak pracne prepisovať vytlačený text. Zariadenie má vstavanú pamäť 8 GB na ktorú sa ukladajú textové súbory, fotky a obľúbené preklady. Funkcia FOTO PREKLAD - preloží odfotený text - zariadenie má na zadnej strane fotoaparát pre ešte rýchlejší preklad hromadného textu. 

dosmono c501 - skenovacie pero

Funkcia hlasového záznamníka - Diktafónu

Hlasový záznamník nahrá Vaše poznámky - slúži ako digitálny diktafón. Pomocou prí výučbe cudzieho jazyka je funkcia AI Education, ktorá obsahuje niekoľko lekcií na výučbu anglického jazyka. 

dosmono c501 - multifunkcny prekladac

Množstvo funkcií spraví z výučby cudzieho jazyka zábavu

dosmono c501 - vyucba cudzich jazykov

Podporované jazyky pre skenovanie a preklad textu (55 jazykov):

Mandarin (China), Traditional (China), English, Japanese, Korean, Russian, French, German,  Arabic, Czech, Danish, Dutch, Finnish, Greek, Hebrew, Hindi (India), Hungarian, Icelandic, Indonesian, Italian, belarusian, Bengali, Bulgarian, Catalan (Spain), Croatian, Estonian, Filipino, Latvian, Lithuanian, Mongolian, Nepali, Lithuanian, farsi, Polish, Portuguese, Romanian, azerbaijani, Afrikaans, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Tamil (India), Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, Uzbek, Kazakh, Kyrgyz, Macedonian, Marathi (India), Pashto (Afghanistan).

Podporované jazyky pre hlasový prekladač (112 jazykov):

Mandarin (China), Cantonese (China), Traditional (China), English (US, Australia, Canada, UK, India New Zealand, Ireland, Philippines, South Africa, Ghana, Kenya, Nigeria, Tanzania, Jamaica, Dominica, St.Kitts, Fiji, Belize, Bahamas, Guyana), Japanese, Korean, Russian, French (France, Canada), German,  Arabic (Israel, Jordan, UAE, Bahrain, Algeria, Saudi, Iraq, Kuwait, Morocco, Tunisia, Oman, Palestine, Qatar, Lebanon, Mauritania, Yemen), Czech, Danish, Dutch, Finnish, Greek, Hebrew, Hindi (India), Hungarian, Icelandic, Indonesian, Italian, belarusian, Bengali, Bulgarian, Catalan (Spain), Croatian, Estonian, Filipino, Latvian, Lithuanian, Mongolian, Nepali, Lithuanian, Farsi, Polish, Portuguese (Portugal, Brazil), Romanian, azerbaijani, Afrikaans, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish (Spain, Mexico, Argentina, Bolivia, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, El Salvador, US, Guatemala, Honduras, Nicaragua, Panama, Paraguay, Venezuela, Peru, Uruguay, Puerto Rico, Dominican), Swedish, Tamil (India), Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, Uzbek, Kazakh, Kyrgyz, Macedonian, Marathi (India), Pashto (Afghanistan), Malaysian, Bokmar, Norway, Vietnamese, Ukraian, Nepali, Sinhala - Sri Lanka, Armenia, Bengali - Bangladesh, India, Javanese, Sundanese - Indonesia, Khmer - Cambodia, Swahili (Tanzania, Kenya), Tamil (Singapore, Sri Lanka, Malaysia).


Vlastnosti:

PLUS Skenovanie textu
plus WiFi pripojenie
plus Foto preklad
plus Hlasový prekladač - 112 jazykov
plus Preklad skenovaného textu - 55 jazykov
plus Lekcie angličtiny
plus Digitálny hlasový záznamník

 

Špecifikácie:

Model: Dosmono C501
CPU: RK3326
Pamäť: 1GB RAM + 8GB ROM
Displej: dotykový, farebný 3,46" IPS/oncell s rozlíšením 340x800 pixelov
Wi-Fi: 802.11b/g/n
Kamera: áno
Farba: Biela
Zabudovaný mikrofón: áno, duálny
Napájanie: dobíjateľná batéria 3,7V/1200mAh
Nabíjanie: USB kábel typ C
Rozmery: 155x43x14 mm
Prevádzková teplota: -10 až +55°C

 

Obsah balenia:

1x Skenovacie pero - translátor
1x USB kábel type C
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty