DVR rekordér hybridný AHD 2MP - 8 HD kamery (bez audia)

Kód tovaru: 41-039 Mám otázku
nové DVR rekordér hybridný AHD 2MP - 8 HD kamery (bez audia)
Výrobca HD CCTV
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 157,50 €
Cena s DPH 189,00 €
- +

Popis produktu DVR rekordér hybridný AHD 2MP - 8 HD kamery (bez audia)

DVR hybridný AHD rekordér so 8+4 vstupmi (2MP) bez podpory audia (zvuku). Dokáže naraz pracovať až s 8 analógovými kamerami a 4 IP kamerami. A to s tými s HD rozlíšením, až po 2MP AHD kamery, rovnako, ako s TVI, CVI, alebo staršími analógovými kamerami. Tento AHD záznamník dokáže spolupracovať aj s IP kamerami, až do 36 Mbps zaznamenaného bandwidth, čím sa stáva jedným z mála rekordérov, ktoré pracujú so všetkými technológiami. Záznamník môže nahrávať obraz z kamery až do 2MP – AHD/TVI/CVI/IP/960H, pri konvenčných analógových kamerách sníma v takom formáte, v akom kamera vysiela.

2mp dvr rekorder 8 vstupov

AHD hybridný záznamník disponuje výstupom na monitor prostredníctvom VGA a HDMI pripojenia. Rekordér umožňuje zapojenie až 8 kamier. Nespornou výhodou tohto systému je zapojenie samotných kamier – ktoré funguje systémom “plug and play“, čiže stačí jednoducho zapojiť kameru do rekordéra a je okamžite pripravená k používaniu.

Ďaľšou novinkou je možnosť automaticky odosielať foto/video súbory cez Aplikáciu Dropbox  on-line službu na zdieľanie a zálohovanie súborov a to buď na podnet (detekcia pohybu), alebo v nastavených intervaloch. Služba ponúka dodatočnú ochranu pre nahrané súbory. Ako náhle je zariadenie pripojené k internetovej sieti, je možné ho jednoducho sledovať, alebo ovládať z akéhokoľvek miesta na svete a to pomocou smartfónu (Android), PC, alebo Mac systémov. K DVR rekordéru je možné pripojiť aj pevný disk s maximálnou kapacitou až 6TB (nie je súčasťou balenia).  Rekordér disponuje aj audio vstupom a výstupom ak chcete aby zaznamenával aj zvuk.

DVR záznamník

Pri tomto rekordéri nie je potrebné mať pevnú IP adresu, alebo byť prihlásený do služby DDNS. Pre užívateľov, ktorí nechú využívať pripojenie IP je k dispozícií funkcia HDCCTV. Ponúka možnosť vzdialene sa pripojiť cez dynamickú IP adresu.  Samozrejmosťou je multi prehliadanie kamier a možnosť prehrávať nahrané zábery z DVR rekordéra. Pre vzdialený prístup k systému prostredníctvom smartfónu, alebo tabletu je potrebné nainštalovať aplikáciu RCCamView, ktorá je voľne prístupná v obchode s aplikáciami. V aplikácií je potom možné nastaviť emailové notifikácie, ktoré vás upozornia napríklad na narušenie priestoru sledovaného kamerami.

cctv app
 

Môžete sledovať LIVE dianie aj priamo cez Váš smartfón cez app "RCCamView" alebo počítač.

online sledovanie kamery cez mobil

Funkcia pokročilej detekcie pohybu Vám zabezpečí spustenie nahrávky (záznamu), ak je zaznamenaný akýkoľvek pohyb v sledovanom objekte. Jedná sa o digitálnu detekciu pohybu, teda nie klasické pohybové čidlo, ktorá je oveľa presnejšia a efektívnejšia. Pomocou dodaného softwaru si môžete nastaviť v ktoré dni a hodiny, sa má táto funkcia aktivovať.

detekcia pohybu kamera

detekcia pohybu dvr

Pomocou prehľadného nastavenia kamerový systém umožňuje veľmi jednoducho nastaviť akým spôsobom majú kamery nahrávaťteda či pri detekcii pohybu resp. nepretržité nahrávanie. Môžete nastaviť presne v ktorý deň, v ktorú hodinu správanie kamier teda napr. ak potrebujete v pracovnom čase nepretržite monitorovať prevádzku nastavíte že od 08:00 - 17:00 kamery budú nahrávať nepretržite, od 17:00 len pri detekcii pohybu (prípadné narušenie priestoru), na čo Vás systém môže upozorniť cez email. Pri viackamerových systémoch je možné takto nastaviť každú kameru zvlášť, čo Vám dáva veľkú variabilitu pri monitorovaní.

2MP rozlíšenie pre dokonalý obraz

2mp dvr rekorder
 
Technické špecifikácie:
 
Model: D8-1080P-2
Video vstup: 8 kanálový BNC
Audio vstup: nie
Audio výstup: nie
Podpora IP kamier: 4 kanály
Video výstup: 1x HDMI, 1x VGA
Pripojenie pevného disku: áno - 1x SATA HDD (max. 6TB)
Kompatibilné vstupy pre kamery: AHD/CVI/TVI/CVBS a IP kamery
Rozdelenie displeja: 1/4/6/8/9/10/13/14/SEQ
Rozlíšenie: 1080P1080N//720P/960H
Video: H.264
1080P - 25fps (IP kamera)
1080N/720P - 15fps
960H - 25fps 
Mód nahrávania: Kontinuálne/Manuálne/Detekcia pohybu
IP nahrávanie Bandwidth: 12 Mbps - 36 Mbps
Sync Playback: 8 kanálov
Módy zálohy: Sieť/USB
Ethernet: RJ45 10M/100M
Network Monitoring: Web prehliadače, CMS, Android a iPhone aplikácia
Wifi pripojenie - nie
3G pripojenie - nie
Alarm input/output: nie
PTZ control: RS485
USB rozhranie: 2
Napájanie: 12V /2A
Rozmery: 300x53x277 mm (š/v/h)
 
Obsah balenia:
 
1x AHD 2MP DVR rekordér
1x Diaľový ovládač + batérie
1x Zdroj napájania (adaptér)
1x CD so softvérom
1x Sada skrutiek
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty