Elektronický prekladač reči LANGIE S2 - preklad v 160 krajinách

Kód tovaru: 70-004 Mám otázku
Výrobca LANGIE
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 308,33 €
Cena s DPH 370,00 €
- +

Popis produktu Elektronický prekladač reči LANGIE S2 - preklad v 160 krajinách

Elektronický prekladač reči LANGIE S2 - preklad v 160 krajinách sveta (53 jazykov vrátane slovenčiny). Tento jedinečný digitálny hlasový tlmočník Comet LANGIE S2 Vám otvorí nové možnosti všade vo svete!

LANGIE prichádza v novej verzii S2, ktorý je oproti svojmu predchodcovi LT-52 vybavený viacerými vylepšeniami. V prvom rade sa už nejedná len o prekladač, ale o plnohodnotného turistického sprievodcu. Najzásadnejším rozdielom je podpora 3G SIM karty - LANGIE GLOBAL SIM s pomocou ktorej môžete komunikovať v 160 krajinách sveta. 

Obojsmerný preklad s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet LANGIE obsahujúcim až neuveriteľných 53 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. Zaujímavá bude určite aj výdrž batérie, ktorá je až do 5 dní v režime standby.

Využívajte preklad v 160 krajinách sveta cez LANGIE GLOBAL SIM

prekladac reci LANGIE S2 160 krajín 3G SIM
 
Ak nemáte k dispozícii WiFi sieť, môžete použiť 3G sieť na pripojenie k internetu. Pomocou Langie Global SIM karty, ktorá  po zakúpení obsahuje počiatočný 10 USD kredit (cca 50MB, ktoré môžete použiť na viac ako 500 prekladov – v priemere 7 sekúnd na frázu) a to rovno vo viac ako 160 krajinách sveta. Plný zoznam krajín nájdete TU.
 
Platnosť LANGIE GLOBAL SIM Karty nie je časovo obmedzená a vyprší len v prípade, ak sa SIM karta nepoužíva viac ako 2 roky. Po vyčerpaní predplatených dát môžete SIM kartu dobiť priamo cez webovú stránku www.langieglobalsim.com po zadaní tel. čísla a zvolení spôsobu dobitia. Stránka je plne lokalizovaná v slovenčine.

LANGIE S2 prekladač ponúka aj možnosť vytvoriť z LANGIE GLOBAL SIM karty prístupový bod - 3G HOT SPOT. Ak chcete vytvoriť a zdieľať Hotspot prístupový bod Langie s inými zariadeniami (ako mobil či tablet) a využívať internetové dáta po celom svete aj tam, je výhodnejšie vybrať časovo obmedzený internetový dátový balík s vyšším objemom dát (napr 1GB - 5GB). Ak budete využívať SIM kartu len pre online preklad cez LANGIE, ktorý spotrebuje len malé množstvo dát tak stačí dobiť kredit za (10 USD - 100 USD čo predstavuje cca 50MB - 500MB dát) a tieto dáta nie sú časovo obmedzené, tak ich môžete čerpať aj po dobu 1-2 rokov (tie Vám neprepadnú).

Do LANGIE teraz môžete vložiť akúkoľvek SIM kartu, ale zároveň nemusíte vkladať žiadnu SIM kartu ak nechcete. Stačí sa pripojiť k dostupnej wifi sieti a LANGIE preklad funguje ako má.

RECENZIA LANGIE S2 - AKO TO CELÉ FUNGUJE


 

Langie nájde svoje uplatnenie aj pri práci v zahraničí. 

Ak neovládate dobre cudzí jazyk do krajiny do ktorej sa chystáte ísť pracovať LANGIE je pre Vás skvelé riešenie. Či už sa jedná o ženy a opatrovateľské práce v zahraničí (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko), alebo o mužov pri rôznych stavebných prácach.

LANGIE prekladač využitie v zahraničí

 

Prekladač viet LANGIE - Digitálny tlmočník môžeš kúpiť za 359 eur s DPH.
Žiadne ďaľšie poplatky za aktualizácie či iné skryté poplatky. Bez nutnosti registrácie osobných údajov či inštalovania app. na mobil.

elektronický hlasový prekladač langie

Elektronický prekladač reči LANGIE Vám otvorí nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Menu prekladača je v SK či CZ jazyku. Voice translator, ktorý bude s Vami všade tam kam sa pohnete. Dokáže bez problémov prekladať aj dlhé vety (nie len krátke slovné spojenia). Hovoriaci prekladač online LANGIE je u nás skladom priamo na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu.

Vďaka jeho jedinečnosti získal ocenenie TIP Redakcie - technologického magazínu Touchit.sk

Jeho celú odbornú recenziu si môžete prečítať priamo TU 

prekladač translator

 

Videorecenzie LANGIE od pána Ondreja Macka z Touchit.sk ako týždenníka PCREVUE.sk

  
 
   
 

Reálne použitie LANGIE pre preklad v praxi si môžete pozrieť v týchto videách z Ukrajiny a z Londýna:

 
   
Viac videí si môžete pozrieť priamo na LANGIE Youtube kanáli TU: you toube langie kanal

Prekladač hovoreného slova Vám poslúži aj ako multimediálny prehrávač videí, obrázkov, aťd. či ako skupinový prekladač (spárujete viac prekladačov LANGIE) - vhodný najmä pre viacpočetné zahraničné delegácie. Ďaľšou variantou využitia pre Vás bude aj možnosť učenia sa cudzieho jazyka - prehľadný softvér pre výučbu. Takže máte k dispozícii aj prekladový slovník v 53 jazykoch (nielen anglický slovník) a môžete si preložiť vety či iné texty online / offline (z angličtiny do slovenčiny či češtiny aťd). Môžete teda rátať s prekladom: anglicko slovenský prekladač, slovensko nemecký prekladač aťd.

Toto je REVOLÚCIA v KOMUNIKÁCII!!!

NAJLEPŠÍ OBOJSMERNÝ HLASOVÝ PREKLADAČ NA SVETE

Langie Translator podporuje aj slovenský či český jazyk a to všetko aj vo zvukovej forme a skutočne až NEUVERITEĽNÁ PRESNOSŤ PREKLADU!.

preklad langie S2

Ako to celé vlastne funguje?

Funguje na úplne jednoduchom a intuitívnom princípe. Stačí podržať dotykové tlačítko na zariadení počas vyslovených slov, následne ho pustiť a zariadenie Vám okamžite preloží požadované vety. 

Langie je vybavený vstavaným 1" dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.


langie S2 príklady prekladov

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať modré tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme (daný jazyk musí byť podporovaný). Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať žlté tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.

LANGIE S2 ako funguje prekladač

Veľmi praktická je aj funkcia SKUPINOVÉHO prekladača (Group translator) teda určite nájde svoje uplatnenie pri rôznych zahraničných delegáciách.

Stačí sa spárovať s 2 a viacerými LANGIE používateľmi online cez wifi a tak môže reč sprievodcu alebo tlmočníka sprostredkovať naraz viacerým ľuďom po celom svete. Táto funkcia tiež podporuje založenie skupiny kde môžu  medzi sebou komunikovať viacerí ľudia ktorí hovoria rôznymi jazykmi a môžu byť každý v inej krajine. Na jednom zariadení je možné založiť niekoľko takýchto na sebe nezávislých skupín. 

Potrebujete napr. anglicko slovenský prekladač? Žiadny problém! Tento prekladač textov a viet to hravo dokáže. Vreckový prekladateľ dokáže rozpoznať Váš hlas a následne ho preložiť v reálnom čase do veľkého množstva jazykov čo z neho vytvára skvelú jazykovú pomôcku pre cestovanie, samovzdelávanie, nakupovanie alebo podnikanie. Prekladá Vaše slová priam okamžite a preto vytvára pocit, akoby ste priamo komunikovali s inou osobou. Vďaka praktickému mini dizajnu je veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne.

vreckový prekladač reči 53 jazykov langie S2
 

Tu si môžete pozrieť tabuľku podporovaných jazykov LANGIE prekladača.

Nie všetky jazyky majú k dispozícii aj nahovorený hlasový preklad, ale slovenský a český jazyk je aj vrátane nahraného hovoreného prekladu textu 
(všetky jazyky prekladajú frázy aj v textovej forme na LCD displeji).

LANGIE S2 podporované jazyky
 

Kompletný zoznam jazykov: 

Africky, Arabčina, Bengálsky, Bulharčina, Kambodžsky, Kantónčina, Čínština, Chorvátština, Čestina, Dánčina, Holandčina, Angličtina, Filipínština, Fínsky, Francúzština, Nemčina, Grécky, Hebrejčina, Hindčina, Maďarčina, Indonézsky, Islandský, Taliančina, Japončina, Jávsky, Kórejčina, Lao, Lotyšsky, Litovčina, Malajčina, Malajsky, Nepálsky, Nórsky, Perzský, Poľsky, Portugalčina, Rumunčina, Ruština, Srbsky, Sinhala, Slovenčina, Slovinčina, Španielčina, Sundčina, Swahilčina, Švédsky, Tamilčina, Telugu, Thajský, Turecký, Vietnamský, Ukrajinský. Urdu

 

Vreckový prekladateľ v offline móde bez pripojenia k internetu ponúka:

Multimediálna podpora - obrázková galéria, digitálny hlasový záznamník, prehrávač videa a hudby, budík, fm rádio
Vzdelávacia funkcia - obsahuje hlasové a obrázkové vzdelávanie pre základné jazyky.  Čiže sa môžete učiť daný jazyk všade kam sa pohnete.
Zvukový zosilňovač - zaznamená a následne zosilňuje Vaše hovorené slová, výrazne pomôže pri komunikácií s ľuďmi, ktorí majú horší sluch. 

LANGIE S2 vlastnosti prekladača

V prípade spárovania vreckového prekladateľa s Online pripojením získate niekoľko zaujímavých funkcií:

Hlasové vyhľadávanie obrázkov - rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovanú vec v podobe obrázka. 
Skupinový tlmočník - pripojte sa do skupinovej konverzácie s ľuďmi v rôznych jazykoch po celom svete.
Preklad zo slovenského či českého jazyka do iných svetových jazykov vyžaduje online pripojenie. 

 

LANGIE S2 preklad ukážka Hlasový prekladač v 53 jazykoch vrátene SK a CZ jazyka
Rozpozná Váš hlas a následne ho preloží do veľkého množstva jazykov. Pre čo najpresnejší preklad textov je potrebné internetové pripojenie
LANGIE S2 hlasovy vhyladavac obrazkov Hlasové vyhľadávanie obrázkov
Rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovaný obrázok.
Internetové pripojenie nutné.
LANGIE S2 skupinový tlmočník Skupinový tlmočník
Wifi online pripojenie umožňuje skupinové konverzácie ľudí v rôznych jazykoch. Internetové pripojenie nutné.
LANGIE S2 offline preklad Prekladač slov bez online pripojenia
Rozpozná Váš hlas a dokáže preložiť krátke frázy alebo jednoduché slová na základe zabudovaného algoritmu slúžiaceho pre zrozumiteľné preklady. Podporuje 13 svetových jazykov.
LANGIE S2 výučba jazykov Možnosť samovzdelávania bez online pripojenia
Pomocou zabudovaného softvéru sa môžete učiť vybraný svetový jazyk veľmi rýchlo a efektívne.

Vlastnosti:

Okamžitý preklad v 53 jazykoch
Citlivý mikrofón s rozpoznaním hlasu
Digitálny hlasový záznamník
Prehrávač hudby a videa
Online/Offline preklad 
Menu prekladača tiež v SK či CZ jazyku
Výdrž batérie: 5 dní v režime standby / 5-8 hodín nepretržitej prevádzky

anglicko slovenský prekladač LANGIE S2
 

Aké sú výhody vreckového prekladača LANGIE oproti klasický prekladačom cez app v telefóne?

  1. LANGIE prekladač je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči. Nie je to telefón navrhnutý pre viac účelov.
  2. Špeciálne navrhnutý aj pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladače cez app môžu s tým mať problém.
  3. Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
  4. Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete, mechanizmus systému učenia má LANGIE takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.
  5. Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické bezplatné prekladacie aplikácie v telefóne.
  6. LANGIE využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť prekladu je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilná.
  7. Je to samostatný produkt, ktorý nie je viazaný na použitie s mobilným telefónom alebo aplikáciou v telefóne, neuchováva a nevyžaduje žiadne osobné údaje v porovnaní s použitím mobilnej aplikácie cez tel.
  8. LANGIE má tiež veľa ďalších funkcií, ako je napríklad učenie, skupinový prekladač aťd.
  9. V mnohých prípadoch je využitie mobilného telefónu dosť osobné. Osoba, s ktorou sa pokúšate komunikovať, nie je s Vaším telefónom oboznámená a po určitom čase pravdepodobne bude musieť vrátiť telefón Vám na odomknutie obrazovky, aťd. Mobil je určený pre jedného užívateľa, nie pre viacerých používateľov. Použitie mobilu pre tieto prípady obojsmerného prekladu ho robí dosť nekomfortným.
  10. LANGIE nevyžaduje žiadne skryté poplatky za používanie prekladateľských služieb.
 

Prečo je lepšie mať ONLINE pripojenie v porovnaní s OFFLINE pri používaní LANGIE?

Každopádne je nutné uvedomiť si, že akýkoľvek OFFLINE prekladací mód pri všetkých prekladačoch obsahuje len obmedzenú slovnú zásobu (iba základné hlášky) a preklad je často nepresný až nezrozumiteľný. ONLINE mód po pripojení na internet zabezpečí neustálu aktualizáciu a korekciu prekladu, databáza je niekoľkonásobne väčšia ako pri offline preklade, takže máte záruku, že preklad bude čo najpresnejší a vy sa bez problémov dorozumiete. Pre pripojenie wifi doporučujeme vytvorenie HOT SPOTu mobilného wifi prístupového bodu priamo z Vášho mobilu (ktorý budete mať vždy po ruke), alebo použiť LANGIE GLOBAL 3G SIM kartu.

V rámci EÚ môžete využiť mobilné dáta bezplatne (v rámci Vášho predplateného balíka ako v SR), ak budete cestovať do krajín mimo EÚ tak odporúčame využiť LANGIE GLOBAL 3G SIM kartu, ktorú môžete u nás zakúpiť.  Internetové pripojenie tak budete mať stále aktívne, budete môcť surfovať na internete cez Váš mobil všade kde sa pohnete a LANGIE prekladač bude fungovať najlepšie ako vie:)

 

Dokáže Langie prekladať naozaj spoľahlivo?

LANGIE je pokročilý IT produkt najnovšej generácie. Aby sa dosiahli čo možno najlepšie výsledky prekladu, spolupracuje so 7 online vyhľadávačmi. Priamo výrobca COMET má viac ako 20 ročné skúsenosti na trhu vzdelávania a prekladu do rôznych svetových jazykov. LANGIE neustále rozširuje a aktualizuje a opravuje svoju databázu prekladov (cez OTA) priamo do Vášho zariadenia a poskytuje tak najefektívnejší vreckový nástroj na preklad do iných jazykov súčasnosti.

 

 

   


Špecifikácie:

Typ: LANGIE S2
Procesor: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
Pamäť: 16GB
LCD: 1,08" dotykový displej (27,5 mm)
3G: WCDMA
Batéria: 3,7V / 2000 mAH
WiFi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Micro SD Card:  podpora až do 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Vstup slúchadlá - Jack konektor 3,5mm
USB adaptér: Vstup 100V - 240V
USB adaptér: Výstup 5V DC 1500mA
Rozmery: 48 mm x 148 mm x 17 mm
Hmotnosť: 125 g

 

Obsah balenia LANGIE:

1x LANGIE S2 hlasový prekladač
1x USB nabíjačka
1x USB kábel
1x Slúchadlá
1x Ochranné púzdro
1x Ihla na vyberanie SIM
1x Gumené pero
1x Šnúrka na krk

MANUÁL (návod na použitie) v slovenčine na stiahnutie TU:  
LANGIE SIM (návod ako použiť LANGIE GLOBAL SIM kartu) TU:  

 

LANGIE S2 prekladač obsah balenia

Komentáre

Ďalšie produkty