GPS lokátor Qbit - monitoring v reálnom čase cez Smartfón

Kód tovaru: 09-048 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 83,33 €
Cena s DPH 100,00 €
- +

Popis produktu GPS lokátor Qbit - monitoring v reálnom čase cez Smartfón

GPS lokátor Qbit s odposluchom - monitoring v reálnom čase cez Smartfón. Kompaktný, ľahký dizajn lokátora pre vynikajúcu mobilitu a spoľahlivosť. Poskytne Vám úplne novú úroveň povedomia a pohodlia pri sledovaní. GPS sledovanie - miniatúrny gps lokátor s aktívnym odposluchom - Qbit je ideálny pre sledovanie polohy Vašich detí, seniorov alebo majetku. Sledovacie zariadenie je vybavené systémom GPS a umožňuje zobraziť polohu v reálnom čase z PC, tabletu alebo zo smartfónu. Zároveň je schopný odolávať extrémnemu prostrediu a je vodotesný (spĺňa normu IPX5). Životnosť integrovanej batérie poskytuje až 3 dni prevádzky. Vďaka malému prevedeniu zariadenia je možné ho ľahko ukryť na sledovanej osobe alebo majetku. Sledovanie funguje jednoduchým spôsobom, stačí odoslať textovú správu a obratom Vám príde odpoveď s odkazom na mapu Google kde sa nachádza sledovaný objekt. 

gps monitoring cez gps tracker


GPS lokátor Qbit poskytuje sledovanie užívateľovi formou SMS správy priamo do Vášho mobilného telefónu, kde bude uvedený odkaz na Google mapu a po jeho zakliknutí sa zobrazí aktuálna poloha sledovaného vozidla. Ďalšou formou je cez mobilnú aplikáciu podporovanú iOS a Android, pomocou ktorej viete zistiť polohu sledovaného vozidla a rôzne potrebné údaje. Poslednou formou je sledovanie polohy GPS zariadenie cez internetový prehliadač. 

Formy sledovania GPS zariadenia

  Qbit sledovac pomocou PC alebo mobilneho telefonu


Vibračný a zvukový alarm

GPS zariadenie Qbit v prípade zachytenia vibrácií alebo hlasitého zvuku nad 70 decibelov zašle SMS správu na predvolené SOS telefónne čísla. Užitočná funkcia pre seniorov v situáciách, keď dostanú nevoľnosť a odpadnú prípadne dôjde k vlámaniu, tak ich rodinní príslušníci budú informovaní o možnom nebezpečenstve. 

 

Qbit vibracny zvukovy a SOS alarm

 

Hlasové sledovanie

Užitočnou funkciou je aktívne počúvanie diania okolo zariadenia Qbit na diaľku cez mobilný telefón alebo je možná aj obojsmerná telefonická komunikácia. Dovolať sa však môžu len prednastavené mobilné čísla, čiže nehrozí odposluch neznámymi osobami. 

Qbit tracker hlasovy odposluch

 

Špecifikácie:

Model: GPS zariadenie - Qbit
GPS: GSM & WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA+(21Mbps)  EDGE  GPRS
GPRS: Trieda 12
Lokalizačná presnosť: menej ako 10M     
Vodotesnosť: IPX5  
Rozmery: 43,2 mm (d) x 43,2 mm (š) x 15,7 mm (h)     
Hmotnosť: 31g   

 

Obsah balenia:

1x GPS zariadenie - Qbit
1x Nabíjaci USB kábel
1x Manuál 

Komentáre

Ďalšie produkty