HD SDI DVR 4 vstupový FULL HD, HDMI, VGA + 1 TB HDD

Kód tovaru: 41-019 Mám otázku
Výrobca IQ CCTV
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 440,83 €
Cena s DPH 529,00 €
- +

Popis produktu HD SDI DVR 4 vstupový FULL HD, HDMI, VGA + 1 TB HDD

Tento 4 kanálový HD SDI DVR rekordér je najnovší z IQCCTV a ponúka vysoké rozlíšenie až 1080P FULL HD, nahrávanie v reálnom čase a prehrávanie + 1TB HDD. DVR má aj VGA a HDMI výstupy. HD - SDI kamerové systémy umožňujú nahrávať obraz v rozlíšení 1080P Full HD. Tieto systémy používajú štandardný RG59 koaxiálny kábel, ktorý je jednoduchý na inštaláciu, uvedenie do prevádzky a použitie, ako štandardné systémy CCTV.

Model má niekoľko režimov alarm nahrávania, podpora HDD a riadenie vstupov alarmu videa. Zálohovanie súborov je rýchle a jednoduché so vstavaným USB portom. DVR poskytuje kompletný záznam HD 1080p v reálnom čase a podporuje funkciu PTZ kamier cez RS - 485. Pre jednoduché ovládanie a nastavenie je DVR vybavený On Screen Displejom ( GUI ) a môže byť riadený dotykovým predným panelom, diaľkovým ovládaním, alebo myšou ( oba sú dodávané ako štandard ).

HD SDI DVR Rekordér umožňuje pre prípad potreby zapojiť 4 kamery. K rekordéru musíte zapojiť HDD (pevný disk), ktorý môžete zakúpiť priamo v našom eshope ako ďaľšie príslušentvo. 

DVR vstupy

Rekordér umožňuje zapojiť 4 HD SDI kamery. Ľahká inštalácia kamery „Plug and Play“, len pripojíte jeden kábel pre napájanie a video na jednu kameru a môžete nahrávať. Jednoduchá obsluha s jednoduchým menu na obrazovke, ktoré môžete ovládať pomocou USB myši, dotykového panelu, diaľkového ovládania a cez sieť. Len čo pripojíte set k sieti (internetu), môžete ho pohodlne zobraziť a ovládať z ľubovoľného miesta na svete pomocou smartfónu (Android), tabletu, PC a Mac (iOS) počítačov.

mobilná aplikácia cctv kamery iq cms

 Aplikáciu IQCMS pre tablety a smartfóny si môžete zadarmo stiahnuť v obchode s aplikáciami a pomocou funkcie „Snap shots“ nastaviť  E-mailové upozornenia, ktoré sú naozaj užitočné. Určite ich oceníte pri narušení priestoru monitorovaného bezpečnostnými kamerami.

email alert

Funkcia pokročilej detekcie pohybu Vám zabezpečí spustenie nahrávky (záznamu) ak je zaznamenaný akýkoľvek pohyb v sledovanom objekte. Jedná sa o digitálnu detekciu pohybu, teda nie klasické pohybové čidlo, ktorá je oveľa presnejšia a efektívnejšia. Pomocou dodaného softwaru si môžete nastaviť v ktoré dni a hodiny, sa má táto funkcia aktivovať.

detekcia pohybu kamery bezpečnostné

HD SDI Rekordér ponúka nahrávanie v FULL HD 1920x1080, HD 960H , WD1 , WHD1 a WCIF v reálnom čase a podporuje funkciu PTZ kamier cez RS - 485. Pre jednoduché ovládanie a nastavenie je DVR vybavené On Screen Displejom ( GUI ) a môže byť ovládané pomocou novej funkcie dotykového panela, diaľkového ovládača, alebo myšou (oba sú dodávané ako štandard).

DVR záznam

Vlastnosti:

● Rýchlosť záznamu : 1080p : 100fps v reálnom čase ( 25fps na kameru )
● 4 audio vstupy
● Vzdialený prístup cez smartphone , tablet , PC a Mac
● Upozornenie e - mailom
● VGA a HDMI výstupy monitora
● Predný panel, myš, alebo IR diaľkové ovládanie
● 4 alarmové vstupy
● 1 Výstup alarmu
● Podpora: 1 pevný disk až 4 TB ( 1TB HDD súčasťou balenia )
● Odhad priestoru pre nahrávanie za deň : 108 gb na 1080p a 25fps , 43GB na 1080p A 10fps , 22,5 gigabajt na 1080p a 5fps

DVR rekordér

Technická špecifikácia HD SDI DVR:

Značka : IQCCTV
Číslo modelu : IQR1920D4
Kompresia videa : H.264
Video norma: NTSC / PAL
Video vstup / výstup : 4 CH vstup , 2 CH výstup ( VGA. HDMI )
Audio vstup / výstup : 2 CH Vstup , 1 CH výstup ( RCA )
Rozlíšenie displeja : NTSC : 1920x1080p @ 30fps ( každý kanál )
Zobrazenie funkcií : Single , Quad , S.E.Q
Nahrávanie rozlíšenie : 1920x1080p
Režim nahrávania : kontinuálne / Manual / detekcia pohybu / senzor / alarm nahrávanie
Prehrávanie kanálov : 1 / 4 Ch
Snímková frekvencia : 25fps ( Každý Ch )
DVD - RW : Nie
Sensor & Alarm I / O : vstup 4 kanálový senzor , 1 ch alarmový výstup
ESATA : 1 Len pre zálohovanie
Sieť : LAN , DHCP , Dynamic IP & DDNS
HDD Rozhranie : 1 SATA HDD , až 4 TB
Multiplex Prevádzka : živé zobrazenie , záznam , prehrávanie , zálohovanie a sieťové
USB : 2 x USB ( pre myš a zálohovanie / upgrade )
PTZ Control : Vstavané RS485 , podporuje Pelco - P a Pelco - D
Mobilná aplikácia : IQCMS - Android a iOS
CMS Softvér : 64 CH , 256 ks DVR , žiadny limit pre užívateľa
Webový prehliadač : Windows : Internet Explorer, Mac : Safari , Chrome , Firefox
VGA : 800 * 600 , 1024 * 768 , 1280 * 1024 , 1440 * 900 , 1920 * 1080
HDMI : 1920x1080p
Napájanie : DC 12V 2000mA
Ventilátor : 2x puzdro ( 40x40mm ) , 1xCPU ( 40x40mm )
On / Off spínač : Áno
Diaľkové ovládanie : Áno
Rack Mount Veľkosť v ( U ) : 1
Puzdro Rozmery ( ŠxVxH ) : 301x46x210mm

V nižšie uvedenej tabulke nájdete údaje o zálohovaní záznamov pri neustálom nahrávaní kamier v rôznej snímkovej frekvencii kamier (nahrávanie pri 4 kamerách v rozlíšení 1080p).

DVR snímková frekvencia 1TB 2TB 3TB 4TB
25 fps (v reálnom čase) 2 dni 5 dní 7 dní 9 dní
10 fps 6 dní 12 dní 17 dní 23 dní
5 fps 11 dní 22 dní 33 dní 44 dní

 

nastavenie DVR IQ CCTV detekcia pohybu
 

Pomocou prehľadného nastavenia kamerový systém umožňuje veľmi jednoducho nastaviť akým spôsobom majú kamery nahrávať, teda či pri detekcii pohybu resp. nepretržité nahrávanie. Môžete nastaviť presne v ktorý deň, v ktorú hodinu správanie kamier teda napr. ak potrebujete v pracovnom čase nepretržite monitorovať prevádzku nastavíte že od 08:00 - 17:00 kamery budú nahrávať nepretržite, od 17:00 len pri detekcii pohybu (prípadné narušenie priestoru) na čo Vás systém môže upozorniť cez email. Pri viackamerových systémoch je možné takto nastaviť každú kameru zvlášť, čo Vám dáva veľkú variabilitu pri monitorovaní.

Obsah balenia:

1x DVR Rekordér IQR1920D4 + 1TB HDD
1x Napájací adaptér
1x USB myš
1x Ďiaľkový ovládač
1x Manuál

 

Ak máte záujem o individuálne riešenie kamerového systému, výber kamier či DVR resp. NVR a ďaľšieho príslušenstva podľa Vašich potrieb kontaktujte nás prosím e-mailom na: [email protected]

 

Prečo nakupovať Bezpečnostné kamery práve u nás?

Sme oficiálny distribútor popredných európskych značiek IQ CCTV a X-VISION a predajca bezpečnostnej techniky s dlhoročnou praxou. Naše požiadavky ohľadom spracovania a vylepšovania ponúkaných produktov konzultujeme priamo s výrobcom. Každý produkt, ktorý zaradíme do predaja prejde vstupnou kontrolou kvality a až následne je zaradený do našej ponuky.

Z našich testov vyplýva, že nami predávaná technika je výkonnejšia, spoľahlivejšia a má dlhšiu životnosť oproti konkurenčným produktom . V prípade nečakaných technických problémov sa situáciu snažíme riešiť urgentne podľa možnosti smerom k spokojnosti zákazníka.  Záruka na tovar 24 mesiacov a profesionálne poradenstvo sú u nás samozrejmosťou.

Komentáre

Ďalšie produkty