Hlasový 8GB záznamník v kľúčenke s detekciou zvuku + LED svetlo

Kód tovaru: 09-097 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 83,33 €
Cena s DPH 100,00 €
- +

Popis produktu Hlasový 8GB záznamník v kľúčenke s detekciou zvuku + LED svetlo

Hlasový 8GB záznamník v kľúčenke či v prívesku s detekciou zvuku + LED UV svetlo. Mini spy zariadenie pre nepozorované nahrávanie hlasu. Digitálny hlasový záznamník  obsahuje aj LED UV svetlo pre detekciu falošných peňazí​. Záznamník zvuku - prenosný, vyzerá ako prívesok na kľúče, alebo na krk. Rekordér je napájaný buď cez priložený USB kábel, alebo cez nabíjateľnú li-polymérovú batériu, ktorá plne nabitá ponúka nepretržité zaznamenávanie hlasu a zvukov až do 10 hodín vo formáte WAV. Nenápadné nahrávanie zvuku kdekoľvek. Na spodnej časti zariadenie sa nachádza fialové UV LED svetlo pre detekciu falošných peňazí. 

miniaturny diktafon v klucenke

Vďaka svojmu prenosnému kompaktnému dizajnu môžete hlasový záznamník vždy jednoducho uchovávať, aj schovávať ako špionážne zariadenie napríklad do vrecka, aby ste mohli nahrávať tajné alebo diskrétne rozhovory alebo rôzne zvukové detaily. Hlasový záznamník je ideálnym mobilným rekordérom na zachytávanie zvukov na dlhšie  vzdialenosti - až do 10 metrov. 

spy diktafon - klucenka

Digitálny hlasový záznamník v elegantnom prívesku - 8GB vnútorná pamäť. Zariadenie ponúka 4 funkcie v jednom - záznam zvuku, LED UV lampu, USB disk, automatické nahrávanie zvuku - spustí sa pri detekcii zvýšenej úrovne hluku. Jedná sa o inovatívne zariadenie, ktoré kombinuje elegantné prevedenie a zároveň príjemný dizajn na využitie všetkých jeho funkcií. Digitálny diktafón ukrytý v prívesku zaznamenáva zvuk v špičkovej kvalite vďaka redukcií okolitého šumu a preto je skvelým doplnkom na školenia, obchodné stretnutia, biznis a iné účely zaznamenania rozhovorov.  Integrovaná pamäť 8 GB poskytuje dostatok úložného priestoru na nahrávanie dlhotrvajúcich hlasových nahrávok - až 30 hodín záznamu, aj vďaka vstavanej lítiovej batérii s kapacitou 160mAh, ktorá poslúži na približne do 10 hodín nepretržitého nahrávania. 

skryty diktafon v klucenke

Významnou je funkcia detekcie zvuku - automatické nahrávanie sa spustí, keď je zaznamenaný zvuk

Na integrovanú pamäť 8 GB je možné nahrať aj rôzne iné súbory a tak pero plní zároveň klasickú funkciu prenosného USB flash disku. Mini diktafón je prenosné a praktické nahrávacie zariadenie vďaka svojim miniatúrnym rozmerom a nízkej hmotnosti len 13 gramov poslúži pri rôznych životných situáciách, kedy je potrebný aj nenápadný spôsob záznamu zvuku. 

mini hlasovy zaznamnik v privesku

Vlastnosti:

Spustenie nahrávania jedným tlačidlom
Hlasový diktafón
Funkcia automatické nahrávanie v prípade detekcie zvuku
LED svetlo pre detekciu falošných peňazí
USB flash disk s vnútornou pamäťou 8GB
 

Špecifikácia:

Farba: čierna
Formát nahrávania zvuku: WAV
Funkcie: nahrávanie zvuku jedným tlačidlom, automatické spustenie nahrávania zvuku
Vnútorná pamäť: 8GB
Napájanie: vsatavaná dobíjateľná lítiová batéria s kapacitou 160mAh
Doba nahrávania (kapacita pamäte): do 30 hodín
Doba nahrávania (výdrž batérie): do 10 hodín 
Kvalita: 192KBPS
Rozmery: 60x32x9mm
Hmotnosť: 13g

Obsah balenia: 

1x Digitálny diktafón
1x šnúrka
1x USB kábel
1x manuál

Komentáre

Ďalšie produkty