Kamera v USB adaptéri FULL HD WiFi + IR nočné LED

Kód tovaru: 10-545 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 133,33 €
Cena s DPH 160,00 €
- +

Popis produktu Kamera v USB adaptéri FULL HD WiFi + IR nočné LED

Spy kamera v USB adaptéri na 220V s FULL HD WiFi + IR nočné LED 6m + detekcia pohybu. Nenápadná kamera pre bezpečnosť domácnosti. Tajná Wi-Fi 2MP kamera ukrytá v USB adaptéri s FULL HD 1080P rozlíšením. Širokouhlý objektív kamery s uhlom pohľadu 90° je nenápádne maskovaný v nabíjacom adaptéri. Kamera sa napája priamo z elektrickej siete 230V - nie je potrebné dobíjanie, či výmena batérií. Samotný adaptér funguje, ako plnohodnotná USB nabíjačka (5V/1A) pre napr. smartfón. Kamera sa ovláda cez mobilnú aplikáciu HDSmartIPC, ktorá je kompatibilná so systémom Android a iOS. 

Záznam z kamery sa ukladá na micro SD kartu, ktorá je podporovaná až do veľkosti 128 GB. Kamera má výkonné IR svetlo pre nočné videnie, ktoré má dosah až do 6 metrov a dokáže zaznamenávať video aj počas úplnej tmy. Citlivý CMOS objektív nahráva video so zvukom vo FULL HD rozlíšení 1920x1080 pixelov pri rýchlosti snímkovania 25 obrázkov za sekundu je komprimované formátom H.264. Objektív kamery má 15° sklon dohora - pre použitie pri bežných elektrických zásuvkách, ktoré sa nachádzajú pri zemi. 

kamera v USB adapteri wifi

Súčasťou balenia sú 4 rôzne typy konektorov pripojenia do siete - môžete tak toto zariadenie použiť kdekoľvek na svete a monitorovať tak svoju hotelovú izbu pri cestovaní. 

usb adapter s kamerou - US EU AU Uk

Vďaka Wi-Fi pripojeniu môžete sledovať video so zvukom v reálnom čase na Vašom PC, alebo smartfóne. Kamera pracuje s operačným systémom Windows a Mac  pre PC a Android a iOS pre mobilné telefóny. Po stiahnutí bezplatnej mobilnej aplikácie HDSMARTIPC môžete kameru ovládať cez Váš telefón. V aplikácii môžete nastavovať kvalitu záznamu, zvuk, otáčať a prevracať obraz a podobne. Taktiež tu nastavíte detekciu pohybu, nočné videnie a môžete si prezerať uložené záznamy v kamere. 

Je to multifunkčné zariadenie, ktoré dokáže nahrávať video v reálnom čase, alebo fotiť a disponuje funkciou detekcie pohybu (pre úsporu miesta na pamäťovom médiu). Všetky dáta sa nahrávajú na externú pamäť micro SD kartu do maximálnej veľkosti 128 GB pre dlhodobé nahrávanie (SD karta nie je súčasťou balenia). Kamera sa dá prepojiť cez WiFi prostredníctvom telefónu, alebo tabletu s operačným systémom Android alebo iOS. Je to dokonalý nástroj na monitorovanie v interiéri.

Adaptér funguje, ako plnohodnotná USB nabíjačka (5V/1A) pre nabíjanie telefónu, či tabletu

spy kamera - usb adapter s wifi kamerou

Kamera vysiela "LIVE STREAM VIDEO" živý prenos videa, ktorý môžete sledovať cez Wi-Fi. P2P LAN sledovanie je možné do 50 metrov. Pri prepojení cez Wi-Fi router môžete obraz z kamery sledovať kdekoľvek na svete. Pri zaznamenaní detekcie pohybu, kamera pošle upozornenie na email. 

Funkcia detekcie pohybu - záznam sa začne nahrávať až po zistení pohybu v miestnosti

skryta kamera - usb nabijacka

Nenápadná FULL HD kamera ukrytá v adaptéri s nočným videním nájde svoje uplatnenie v domácnosti, kancelárii, učebni, obchode, sklade...

usb adapter s kamerou - nocne videnie


Vlastnosti:

plus Kamera ukrytá v USB adaptéri
plus Nočné videnie do 6 metrov
plus Pozorovací uhol: 90°
plus Detekcia pohybu
plus Wi-Fi pripojenie - online sledovanie - živý prenos
plus Rozlíšenie videa: 1920x1080 Full HD pri 25 fps so zvukom


Špecifikácia:

Snímač: CMOS 2MP
Uhol pohľadu: 90°
Rozlíšenie videa: 1920x1080p
Počet snímok za sekundu: 25 fps
Wifi: áno
Komprimovaný formát: H.264
Detekcia pohybu: áno
Typ pamäťovej karty: micro SD karta až do 128GB, class 10
Mobilná aplikácia: áno, pre Android a iOS
Spotreba energie: 300mA / 3,7V
Nočné videnie: áno, IR LED do 6 metrov
Operačné systémy pre smartfóny: Android a iOS
Softvér pre prehrávanie: VLC/SMplayer
Spotreba pamäte pri nahrávaní videa: 20MB/1min.
Použitie: interiér
USB vstup: 5V/1A
Napájanie: do siete 230V

 

Obsah balenia:

1x Adaptér s kamerou
1x USB čítačka micro SD kariet
4x Konektor pre pripojenie do siete v iných štátoch
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty