Meteorologická stanica s HD kamerou + WiFi + ovládanie cez app

Kód tovaru: 10-156 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 150,00 €
Cena s DPH 180,00 €
- +

Popis produktu Meteorologická stanica s HD kamerou + WiFi + ovládanie cez app

Meteorologická stanica s FULL HD kamerou a WiFi s  ovládaním cez app pre smartfóny iOS a Android a detekciou pohybu. Meteorologická stanica s IP bezpečnostnou FULL HD kamerou je multifunkčné zariadenie, ktoré Vás bude informovať o aktuálnom počasí, ale zároveň Vám poskytne dohľad nad priestorom, v ktorom sa bude nachádzať. Na prvý pohľad vyzerá zariadenie ako bežná meteorologická stanica, ktorá však v sebe skrýva kvalitnú Full HD kameru s pohybovým senzorom

Samotná meteorologická stanica slúži na detekciu a zobrazenie vonkajšej aj vnútornej teploty, vlhkosti, dátume, čase, fáze mesiaca a atď. 

Skytá kamera zaznamenáva zábery vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080 so zvukom a fotografie v rozlíšení 4032 x 3024, teda vysoko kvalitné pre detailné záznamy. Meteorologická stanica podporuje pripojenie WiFi a je bezdrôtová čo umožňuje umiestnenie zariadenia priam kamkoľvek v interiéri a následne môžete ovládať všetky funkcie skrytej kamery prostredníctvom voľne dostupnej aplikácie "Pro iCam" pre smartfóny (iOS, Android) cez ktorú môžete sledovať zábery v reálnom čase. Bezpečnostnú kameru je možné pripojiť k domácemu routru cez WIFI alebo P2P čo Vám umožní sledovať obraz hocikedy a hocikde pomocou Vášho mobilného telefónu. 

Meteorologická stanica s kamerou

Zariadenie je vybavené aj funkciou detekcie pohybu na vzdialenosť až 6 metrov, ktorá slúži na spustenie nahrávania záznamu pri zachytení pohybu v priestore. Skvelá funkcia vďaka ktorej Vám neunikne žiaden dôležitý záber, nakoľko budú zachytené len zábery počas aktivity a taktiež budete informovaný formou notifikácie priamo na Váš mobilný telefón. Zachytené záznamy prejdú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 128 GB. Zariadenie je vybavené stavanou batériou 3000 mAh, ktorá pri plnom nabití zabezpečuje nepretržité nahrávanie na približne do 2 hodín, taktiež je možné zariadenie napojiť na klasickú sieť a tým pádom môže skrytá kamera a meteorologická stanica fungovať nepretržite. Využití daného bezpečnostného zariadenia je hneď niekoľko - poslúži ako skvelý pomocník pre zabezpečenie/sledovanie domácnosti, firemných priestorov alebo ako dohľad na detí, domácich zvierat resp. starých rodičov.

Meteorologická stanica so spy kamerou

Vlastnosti:

Inteligentná bezpečnostná WiFi kamera 
Plne funkčná meteorologická stanica
Pohybový senzor s notifikačným upozornením
Využitie mikroSD karty až do 128 GB
Ovládanie pomocou aplikácie v mobilnom telefóne
 

Špecifikácie:

LCD displej: 5" 
Snímač obrazu: 5.0 Mpx CMOS 
Rozlíšenie videa: 1920 x 1080p Full HD 25 fps
Rozlíšenie fotografií: 4032 x 3024
Video formát: AVI
Komprimovaný formát: H.264
Uhol pohľadu: 90°
Batéria: 3000 mAh dobíjateľná
Pracovný čas: do 2 hodín
Detekcia pohybu a uporozňujúce notifikácie
Maximálna kapacita pamäťovej karty: 128 GB
Napájanie: 2A/5V sieťový zdroj s USB pripojením
Operačný systém: iOS 7 a novší, Android 4.1 a novší
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n, P2P
Rozmery: (D) 190 x (Š) 140 mm x (Hĺbka) 70 mm
Hmotnosť: 260 g

 

Obsah balenia:

• 1x Meteorologická stanica s HD kamerou
• 1x Stojan
• 1x Vonkajšia jednotka na meranie
• 1x USB kábel
• 1x Užívateľská príručka
• 1x CD so softvérom
• 1x AC sieťový adaptér
• 2x Skrutky
• 2x Hmoždinky

Komentáre

Ďalšie produkty