Mini detektor skrytých kamier Pro s IR LED 940nm + 2,2" displejom

Kód tovaru: 09-081 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 100,00 €
Cena s DPH 120,00 €
- +

Popis produktu Mini detektor skrytých kamier Pro s IR LED 940nm + 2,2" displejom

Mini detektor skrytých kamier Pro s IR LED a 2,2" displejom pre použitie cez deň aj v noci vďaka IR LED 940nm s batériou pre multifunkčné použitie. Tento detektor skrytých kamier slúži pre osobnú ochranu súkromia. Je ľahko ovládateľný a rýchlo nájdete skrytý objektív kamery. Taktiež zachytáva neviditeľné nočné videnie skrytých kamier pre nočné špehovanie (940nm). Svoje uplatnenie nájde určite aj v hoteloch, penziónoch, kanceláriách, prezliekacích kabínkach, verejných toaletách, telocvičniach a pod. 

Špionážne kamery dokážu byť ukryté v najrôznejších veciach, ako napr. žiarovka, detektor dymu, nástenné hodiny, lampa, TV, budík, meteostanica, reproduktor, v pere, kľúčenke, okuliaroch či iných predmetoch. Vďaka tomuto prístroju viete efektívne predísť odpočúvaniu, tajnému filmovaniu a zneužitiu osobných informácií. Detektor určite ocenia ľudia, ktorý často používajú bankové karty, často cestujú a prespávajú v hoteloch, krásne ženy, ktoré si chránia súkromie pred paparazzmi. Využijete ho aj pri pracovných stretnutiach, tajných rokovaniach, skúškach a pohovoroch

Detektor spy skrytej spionaznej kamery

detektor spy spionaznej kamery

Detektor má 2 módy použitia:

Svetelný mód - použiteľný cez deň, aj v noci - po zapnutí detekčných svetiel stačí pozrieť do hľadáčika a prezrieť si miestnosť, resp. lokalitu, kde by sa mali nachádzať skryté kamery. Môžete si zvoliť zo štyroch úrovní frekvencií blikania svetla. Objektív skrytej kamery uvidíte, ako jasný svietiaci červený bod, po nasmerovaní detekčného svetla na skrytú kameru. 

Mód LCD obrazovky - použiteľný iba v noci - po zapnutí detekčných svetiel a monitrou môžete začat so skenovaním miestnosti, resp. lokality, kde by sa mali nachádzať skryté kamery. Môžete si zvoliť zo štyroch úrovní frekvencií blikania svetla. Objektív skrytej kamery uvidíte, ako jasný svietiaci červený bod, po nasmerovaní detekčného svetla na skrytú kameru. 

Mini Pro detektor skrytých kamier s IR LED a 2,2" displejom 

Vďaka miniatúrnym rozmerom a nízkou hmotnosťou môžete mať tento detekor neustále pri sebe.

mini detektor skrytych kamier

Súčasťou balenia je aj testovací objektív a testovacie nočné IR LED neviditeľné svetlo, na ktorom sa naučíte rýchlo odhaľovať skryté kamery a nočné videnie kamier. 

kamera detektor - profi detekcia skrytych kamier
 

Vlastnosti:

malé rozmery a nízka hmotnosť
nastaviteľná frekvencia detekčných svetiel
monitor
dobíjateľná batéria
testovacia kamera


Špecifikácia:

Napájanie: zabudovaná nabíjateľná lítiová batéria s kapacitou 450mAh
Nabíjanie: pomocou USB kábla DC5V/1A
Pohotovostný režim: cca. do 3 mesiacov
Doba nabíjania: 3-4 hodiny
Prevádzková doba: 2-2,5 hod.
Veľkosť monitora: 2,2"
Váha: 160g
Rozmery: 10.3x6.2x1.5 cm

Obsah balenia:

1x Detektor skrytých kamier
1x Nabíjací micro USB kábel
1x testovacia kamera - objektív + IR LED svetlo pre nočné videnie
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty