Mini HD WiFi kamera s rotačným objektívom

Kód tovaru: 10-167 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 100,00 €
Cena s DPH 120,00 €
- +

Popis produktu Mini HD WiFi kamera s rotačným objektívom

Mini HD WiFi kamera s rotačným objektívom s podporou micro SD karty až do 128 GB je ideálny strážca Vašich priestorov. Mini bezpečnostná WiFi Spy Full HD kamera s horizontálne otočným objektívom 180° je umiestnená v malej čiernej skrinke, ktorá sa postará o dohľad Vašej domácnosti kým nie ste doma. Vďaka malým rozmerom a čiernemu dizajnu je ľahko spratná takmer kdekoľvek, môžete ju ukryť na poličku, medzi knihy alebo do kvetináča. Zábery zaznamenané skrytou kamerou sú vo vysokom rozlíšení Full HD 1920 x 1080 so zvukom, teda vysoko postačujúce pre detailné záznamy. 

Kamera vyniká oproti konkurencií nie len rozmermi, ale aj skvelou funkciou a to otočným objektívom o 180° horizontálne, vďaka čomu získate kompletný prehľad z monitorovaného priestoru. 

inteligentna mini HD wifi kamera
 
Bezpečnostná kamera podporuje pripojenie WiFi a je bezdrôtová čo umožňuje jednoduchú inštaláciu na stenu alebo strop a následne môžete ovládať všetky funkcie kamery prostredníctvom voľne dostupnej aplikácie "Pro iCam" pre smartfóny (iOS, Android), kde môžete meniť uhol snímania posúvaním prsta na smartfóne alebo približovať resp. meniť nastavenia.  Bezpečnostnú kameru je možné pripojiť k domácemu routru cez WIFI alebo P2P čo Vám umožní sledovať obraz hocikedy a hocikde pomocou Vášho mobilného telefónu. 
 
bezdrotova kamera s rotacnym objektivom
 
Inteligentná kamera v čiernej skrinke disponuje aj funkciou detekcie pohybu, ktorá slúži na spustenie nahrávania záznamu pri zachytení pohybu v priestore. Skvelá funkcia vďaka ktorej Vám neunikne žiaden dôležitý záber, nakoľko budú zachytené len zábery počas aktivity a taktiež budete informovaný formou notifikácie priamo na Váš mobilný telefón. Zachytené záznamy prejdú kompresiou H.264 pre zníženie veľkosti súborov a následne sa ukladajú na micro SD kartu podporovanú do veľkosti až 128 GB. Bezpečnostná čierna skrinka je vybavená stavanou batériou 950 mAh, ktorá pri plnom nabití zabezpečuje nepretržité nahrávanie na približne 4 hodiny, taktiež je možné skrinku napojiť na klasickú sieť a tým pádom môže skrytá kamera fungovať nepretržite. Využití čiernej skrinky s kamerou je hneď niekoľko - poslúži ako skvelý pomocník pre zabezpečenie/sledovanie domácnosti, firemných priestorov alebo ako dohľad detí prípadne starých rodičov.
 

Vlastnosti:

Mini inteligentná WiFi kamera 
Uhol pohľadu 90° + horizontálne otočný objektív 180°
Pohybový senzor s notifikačným upozornením
Využitie mikroSD karty až do 128GB
Ovládanie pomocou aplikácie v mobilnom telefóne
 

Špecifikácie:

Snímač obrazu: 1.0 Mpx CMOS 
Rozlíšenie videa: 1920 x 1080p Full HD 25 fps
Komprimovaný formát: H.264
Uhol pohľadu: 90°
Horizontálny rotačný objektív: 180°
Batéria: 950 mAh dobíjateľná
Pracovný čas: 3-4 hodiny
Nabíjací čas: 6-8 hodín
Detekcia pohybu a uporozňujúce notifikácie
Maximálna kapacita pamäťovej karty: 128 GB
Napájanie: 2A/5V sieťový zdroj s USB pripojením
Operačný systém: iOS 7 a novší, Android 4.1 a novší
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n, P2P
Rozmery: (D) 81 x (Š) 40 mm x (Hĺbka) 29 mm
Hmotnosť: 93 g

 

Obsah balenia:

• 1x Mini WiFi kamera
• 1x USB kábel
• 1x Užívateľská príručka
• 1x AC sieťový adaptér

Komentáre

Ďalšie produkty