Monokulár s IR LED nočné videnie do 100m + 3x zoom optický

Kód tovaru: 10-140 Mám otázku
Výrobca PROFIO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 191,67 €
Cena s DPH 230,00 €
- +

Popis produktu Monokulár s IR LED nočné videnie do 100m + 3x zoom optický

Monokulár s IR LED nočné videnie do 100m / 400m deňs nahrávaním na Micro SD a upevnením na hlavu. Zabezpečuje stabilnú polohu zariadenia pred očami pre možnosť vidieť v tme a zároveň mať obe ruky voľné. Prevedenie prístroja vychádza z armádnych modelov čím sa stáva atraktívnym pri hrách v prírode alebo nočnej turistike. Každý z nás raz sníval o možnosti vidieť aj v noci. Patríte k nim? Ak áno, tak s týmto nočným videním to nebude problém. Jedná sa totiž o inovatívne zariadenie vybavené s IR Led videním a revolučným širokouhlým monitorom, ktorý poskytuje pohodlné sledovanie oboma očami. 

3X Optický objektív + 2x Digitálny zoom s F 1.4 clona objektívu

dalekohlad s nocnym videnim

Dalekohľad pre nočné videnie ponúka možnosť vidieť aj v absolútnej tme na vzdialenosť až 100m a až 400m počas dňa. Vďaka 2 násobnému priblíženiu môžete pozorovať Váš cieľ v najlepšom detailnom zobrazení. K dispozícií máte možnosť si nastaviť jas zariadenia podľa vonkajšieho svetla a zaostrovanie objektívu pre detailné videnie. 

nocne videnie širokouhlý ďalekohlad

Zariadenie podporuje micro SD karty čo umožňuje zachytávať sledované zábery v podobe videí a fotografií, ktoré si môžete následne prehrať priamo na zabudovanom monitore. Integrovaná batéria s kapacitou 3000 mAh zabezpečuje chod nočného videnia na 8 hod počas dňa a na 5 hod v noci, dobíja sa pomocou micro USB kábla v balení. Zariadenie je v čiernom prevedení s pogumovanými vystúplymi gombíkmi, ktoré sú ľahko použiteľné počas dňa alebo v noci. V balení nájdete nastaviteľný popruh na hlavu pre pohodlné nosenie nočného videnia alebo popruh na krk. Počas zimných období sa dni skracujú čo nám neraz sťažuje užiť si aktivity, ktoré si bežne užívame po zvyšok roka. Avšak s týmto zariadením nočného videnia Vám už nič nebude brániť v tom aby ste si vychutnali svoje obľúbené aktivity bez ohľadu na vonkajšie svetelné podmienky. Nočné videnie nájde svoje využitie pri poľovníctve, kempovaní, rybárčení alebo pri bežnom sledovaní prírody. 

Vlastnosti: 

Zobrazovanie s dosahom až 400m počas dňa
Nočné videnie až na 100m 
2-násobný zoom
Možnosť nastavenia jasu a zaostrovania objektívu
Podpora micro SD kariet
Funkcia zachytávania videa a fotografií
Integrovaná dobijateľná batéria

 

Špecifikácie:

IR LED nočné videnie 
Zoom: 2x optické priblíženie
Dosah počas dňa: 400m
Dosah počas noci: 100m
Integrovaná batéria: 3000 mAh
Clona objektívu: F1.4
Dobíjanie: micro USB kábel
Životnosť batérie: 8hod deň/ 5hod. noc
Rozmery: 14 cm (š) x 6,6 cm (v) x 16,5 cm (h) 
Hmotnosť: 335 g

 

Obsah Balenia:

1x Zariadenie pre nočné videnie
1x Nastaviteľný popruh na hlavu
1x Popruh na krk
1x Micro USB kábel
1x Užívateľský manuál

Komentáre

Ďalšie produkty