Myš prekladač hlasu do textu do 112 jazykov - Dosmono C402

Kód tovaru: 70-021 Mám otázku
Výrobca DOSMONO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 183,33 €
Cena s DPH 220,00 €
- +

Popis produktu Myš prekladač hlasu do textu do 112 jazykov - Dosmono C402

SMART Myš - Unikátny prekladač hlasu do textu do 112 jazykov - Dosmono C402. Real-time preklad reči + Bezdrôtová inteligetná USB optická myš. Dokáže transformovať reč na text a ten preložiť do 112 jazykov, 97% presnosť prekladu. Dosmono C402 - Majte svojho tlmočníka vždy "po ruke". S touto inteligentnou myškou už nebudete mať problém porozumieť textu, či napísať e-mail v cudzom jazyku. Všetko sa ovláda veľmi rýchlo a jednoducho - tlačidlami na myške. Nastaviť a ovládať myš môžete vďaka bezplatnému softvéru, ktorý je kompatibilný s operačným systémom Windows a Mac. Po nainštalovaní softvéru si nastavíte vstupný jazyk, ktorým hovoríte a výstupný jazyk, do ktorého sa bude prekladať v textovej forme. Myška má v sebe zabudovanú 500mAh dobíjateľnú batériu s výdržou do 32 hodín bežnej prevádzky. Nabíja sa pomocou micro USB kábla.

SMART Myš - Unikátny prekladač hlasu do textu do 112 jazykov v počítačovej myši

dosmono opticka mys prekladac

Myška dokáže meniť vašu reč na prekladaný text v cudzom jazyku, meniť vašu reč na text, prekladať text a vykonávať hlasové pokyny - ovládanie príkazov hlasom. To všetko v rýchlosti 400 slov za minútu a s 97% presnosťou prekladu. Na výber máte až 112 svetových jazykov. 

dosmono c402 - mys na preklad jazykov

Po stlačení bočného tlačidla na myške, stačí povedať frázu a zaraz bude preložená a napísaná v preloženom jazyku. Po stlačení druhého tlačidla, môžete povedať príkaz a myška spustí požadovanú akciu - to môže byť spustenie web stránky, otvorenie programu, alebo otvorenie súboru. Takýchto pokynov/príkazov si môžete navoliť hneď niekoľko.

dosmono c402 - prekladacia mys


Po stlačení tretieho tlačidla, na vrchu myšky, sa Vaša reč zmení na text. Môžete tak diktovať, čo potrebujete a text sa Vám bude napísaný zobrazovať, napr. v textovom editore (word, notepad a pod.). Rýchlosť písania je až 400 slov za minútu. 

mys na preklad jazyka - dosmono c402

Inteligentná myška si nájde svoje uplatnenie doma, v práci, škole, pri cestovaní a pod. 

opticka mys na preklad - dosmono c402
 

Podporované jazyky pre hlasový prekladač (112 jazykov):

Mandarin (China), Cantonese (China), Traditional (China), English (US, Australia, Canada, UK, India New Zealand, Ireland, Philippines, South Africa, Ghana, Kenya, Nigeria, Tanzania, Jamaica, Dominica, St.Kitts, Fiji, Belize, Bahamas, Guyana), Japanese, Korean, Russian, French (France, Canada), German,  Arabic (Israel, Jordan, UAE, Bahrain, Algeria, Saudi, Iraq, Kuwait, Morocco, Tunisia, Oman, Palestine, Qatar, Lebanon, Mauritania, Yemen), Czech, Danish, Dutch, Finnish, Greek, Hebrew, Hindi (India), Hungarian, Icelandic, Indonesian, Italian, belarusian, Bengali, Bulgarian, Catalan (Spain), Croatian, Estonian, Filipino, Latvian, Lithuanian, Mongolian, Nepali, Lithuanian, Farsi, Polish, Portuguese (Portugal, Brazil), Romanian, azerbaijani, Afrikaans, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish (Spain, Mexico, Argentina, Bolivia, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, El Salvador, US, Guatemala, Honduras, Nicaragua, Panama, Paraguay, Venezuela, Peru, Uruguay, Puerto Rico, Dominican), Swedish, Tamil (India), Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, Uzbek, Kazakh, Kyrgyz, Macedonian, Marathi (India), Pashto (Afghanistan), Malaysian, Bokmar, Norway, Vietnamese, Ukraian, Nepali, Sinhala - Sri Lanka, Armenia, Bengali - Bangladesh, India, Javanese, Sundanese - Indonesia, Khmer - Cambodia, Swahili (Tanzania, Kenya), Tamil (Singapore, Sri Lanka, Malaysia).


Vlastnosti:

plus Prevod reči na text
plus Real-time preklad reči do 112 jazykov
plus Plug and play pripojenie cez 2,4G bezdrôtový prenos
plus Softvér pracuje s Windows a Mac
plus Hlasové príkazy - stačí povedať


Špecifikácia:

Model: Dosmono C402
Typ: bezdrôtová optická myš
Prenosová frekvenica: 2,4G
OS: Windows a Mac
Rozhranie: USB
Počet tlačidiel: 6
Rozlíšenie: 1000DPI
Batéria: vstavaná dobíjateľná 3,7V/500mAh
Doba nabíjania: 1 hodina
Doba prevádzky: 32 hodín
Nabíjanie: pomocou micro USB kábla 5V/1A
Dosah: do 10m
Hlasový dosah: do 2m
Počet jazykov na preklad: 112
Presnosť prekladu: 97%
Rýchlosť písania: 400 slov za minútu
Rozmery: 111,2x63,1x26,2 mm
Váha: 90,6g

 

Obsah balenia:

1x Dosmono prekladacia myš C402
1x Micro USB kábel
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty