Pinhole spy kamera GSM na SIM kartu s vzdialeným odposluchom

Kód tovaru: 10-121 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 133,33 €
Cena s DPH 160,00 €
- +

Popis produktu Pinhole spy kamera GSM na SIM kartu s vzdialeným odposluchom

Pinhole spy kamera GSM na SIM kartu s vzdialeným odposluchom, s detekciou zvuku a slotom pre mikro SD kartu do 32GB. Ak potrebujete monitorovať interiér kancelárie, domu, bytu, alebo auta a byť o dianí včas informovaný je táto pinhole GSM SIM kamera určená práve pre Vás. Stačí si u ľubovolného operátora zakúpiť SIM kartu s telefónnym číslom, ktorú následne vložíte do pinhole kamery. 

Kamera obsahuje aj slot pre mikroSD kartu do maximálnej kapacity 32GB na ktorú sa bude nahrávať video a zvuk. Zariadenie sa jednoducho ovláda podľa príkazových SMS, ktoré odošlete so svojho mobilného telefónu na GSM špionážnu kameru. Po úvodnej kalibračnej SMS kde si kamera zapamätá vaše telefónne číslo pre ďalšiu komunikáciu si SMS príkazmi nastavíte potrebné funkcie monitorovania. Základnou funkciou je detekcia zvuku. GSM SIM pinhole špionážna kamera Vás sama vždy včas upozorní o dianí v priestore, ktorý práve monitorujete.

pinhole gsm kamera

Pri detekovaní zvuku nad 40dB Vám zariadenie automaticky zavolá a cez citlivý mikrofón môžete počuť čo sa deje až do vzdialenosti 6m. Následne môžete poslať SMS s príkazom nahrávania videa. Video so zvukom bude ukladané na pamäťovú kartu v kamere v intervaloch 30 minút. Môžete tiež zvoliť príkaz a zariadenie bude nahrávať iba zvukovú stopu. Po zavolaní na telefónne číslo v kamere vám zariadenie automaticky zodvihne a môžete počuť čo sa deje v okolí kamery. Funkcia detekcie pohybu vám ukladá foto vo formáte JPG na mikroSD kartu. 

gsm spy pinhole kamera na sim a sd kartu

Cez príkazovú SMS Vám SIM bezpečnostná kamera vie poslať informačnú SMS s údajmi o stave batérie, voľnej kapacite pamäťovej karty, info o aktuálnom procese (či práve nahráva video, alebo len zvuk). Ďalšou možnosťou je formátovanie karty, alebo resetovanie zariadenia cez SMS. Batéria s kapacitou 2500 mAh zaručí dlhú prevádzku GSM SIM kamery. V pohotovostnom režime vydrží fungovať do 12 dní. Čas hovoru je do 150-180 minút. Bezpečnostnú SIM kameru môžete pripojiť aj na trvalé napájanie, alebo powerbank čím zvýšite dobu prevádzky podľa kapacity externej nabíjačky.

 

Vlastnosti:

Špionážna kamera na GSM SIM kartu
Ovládanie pomocou príkazových SMS
Podpora SIM kariet všetkých operátorov
Pohotovostný režim až do 12 dní
Automatické spätné zavolanie kamery na Vaše číslo pri detekcii zvuku

 

Špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 320x240
Foto rozlíšenie: 640x480
Snímkovanie : 10fps
Video formát: AVI
Uhol záberu: 70°
Záznam zvuku: áno do 6m
Minimálne osvetlenie: 1 Lux
Kapacita batérie : 2500 mAh
Pohotovostný režim: do 12 dní
Doba hovoru: do 15-180 minút
Maximálna kapacita pamäťovej karty: 32 GB
Pracovná frekvencia: GSM850/900/1800/1900MHZ
Pracovná teplota: -20ºC až +55ºC

Balenie obsahuje:

1x GSM SIM pinhole špionážna kamera
1x USB kábel pre napájanie
1x 2500mAh batéria
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty