POWERBANK - prenosná nabijacka 10000mAh

Kód tovaru: 11-227 Mám otázku
nové POWERBANK - prenosná nabijacka 10000mAh
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 38,33 €
Cena s DPH 46,00 € 70,00 €
- +

Popis produktu POWERBANK - prenosná nabijacka 10000mAh

POWERBANK - prenosná nabijacka 10000mAh - výkonná nabíjačka a externá batéria na nabíjanie pre váš iPod, iPhone, mobilné telefóny, tablety, MP3 prehrávače, GPS zariadenia a iné. Vďaka svojim minimálnym rozmerom a váhe sa zmestí skoro všade, čo ju robí ideálnou pri prenose a manipulácii. Výkonná nabíjačka a externá batéria s moderným a zároveň elegantným vzhľadom. Dokáže nabíjať aj Vaše kamery a fotoaparáty, čo sa hodí obzvlášť na dovolenkách, alebo na výletoch do prírody, kde nemáte prístup k elektrickej zásuvke. Vďaka kapacite batérie až 10000mAh nabije batériu bežného smartfónu viac ako 5x.

Power bank obsahuje nový typ Li-polymerovú batériu, ktorá vám zaručuje nízku hmotnosť, vysokú kapacitu, minimálne samovybíjanie a veľkú výkonosť. Batéria má dva USB výstupy čo vám umoňuje nabíjať dva zariadenia naraz. Výstupný výkon USB portov je 1A a 2.1A. Doba úplneho nabitia powerbanku je 7-8 hodín. Stupeň nabitia batérie vám indikujú štyri led kontrolky, preto sa vám nikdy nestane, že váš powerbank bude vybitý a vy o tom nebudete vedieť.

externa nabijacka

Externá batéria je vybavená inteligentnými čipmi, ktoré zaručia jej ochranu proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí pripojiť vaše zariadenie prostredníctvom USB kábla k externej batérii a tlačítkom ho zapnúť. Po nabití zariadenia odpojíte USB kábel a externá batéria sa po niekoľkých sekundách automaticky vypne. Zariadenie obsahuje aj jednu LED diódu ktorú pokiaľ práve nenabíjate žiadne zariadenie môžete využívať ako baterku pre núdzové osvetlenie. Pri plnom nabití batérie táto LED dióda dokáže svietiť niekoľko týždňov vkuse. Powerbank je ideálny pre festivaly , táborenie, výlety, cestovanie do zahraničia, alebo ako núdzový napájací zdroj pre rušné dni, kedy  bežná batéria vo vašom zariadení jednoducho nedokáže držať krok s vašimi nárokmi. Batéria bude nabíjať takmer akékoľvek prenosné zariadenie s konektormi mini USB/ micro USB. Zariadenie sa dobíja jednoducho za pomoci USB kábla, či už cez Vaše PC, alebo z elektrickej zásuvky.

 

Vlastnosti:

Ochrana proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu
Dva USB výstupy s výkonom 1A a 2.1A
LED indikátor vybitia externej batérie
Viac ako 5 nabití bežného mobilného telefónu
Kapacita batérie až 10000mAh
LED dióda pre núdzové osvetlenie


Špecifikácie:

Typ batérie: Li-ion
Výstup: 5V / 1A, 5V / 2.1A
Vstup: 5V / 1A
Kapacita: 10000mAh
Doba úplneho nabitia: 7-8 hodín
Životnosť: min. 500 nabíjacích cyklov
Prevádzková teplota: -20°C až +50°C
Prepäťová ochrana: áno
Ochrana proti prehriatiu: áno
Ochrana proti nadmernému prebitiu: áno
Ochrana proti nadmernému vybitiu: áno
Rozmery: 120 * 41,5 * 25 mm
Hmotnosť: 170 g

Obsah balenia:

1x Externá batéria 10000mAh
1x USB kábel

Komentáre

Ďalšie produkty