Prekladač jazykov 72 s Foto - DOSMONO S501 + Wifi + 4G​

Kód tovaru: 70-003 Mám otázku
Výrobca DOSMONO
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 241,67 €
Cena s DPH 290,00 €
- +

Popis produktu Prekladač jazykov 72 s Foto - DOSMONO S501 + Wifi + 4G​

Prekladač jazykov 72 + Foto DOSMONO S501 + Wifi + 4G​ s veľkým 3.5" farebným dotykovým displejom vie tlmočiť hovorené slovo aj fotky.  Multifunkčný hlasový prekladač REČI aj FOTOGRAFIÍ je vybavený predným i zadným fotoaparátom a dotykovým displejom 3.5", zároveň​ zvládne hlasový preklad v 72 jazykoch a v 8 jazykoch preloží odfotené texty.  Jedná sa o inovatívne multifunkčné zariadenie s elektronickým obojsmerným prekladateľom, ktorý obsahuje okrem iného funkciu "press to talk" (stlač a rozprávaj na báze vysielačky), cestovateľského sprievodcuWiFi pripojenie, 4G sieť a mnohé iné doplnkové funkcie. Môžete začať prekladať všetko to čo potrebujete. Už žiadny tlmočník plne Vám postačí tento elektronický prekladač hlasu online.

Multifunkčný vreckový hlasový a foto prekladač DOSMONO S501

prekladač dosmono s501

Veľký plnofarebný 3.5" dotykový displej poskytuje komfortné ovládanie jednotlivých funkcií zariadenia. Hlasový prekladač má v sebe zabudovanú prednú a zadnú kameru pre zachytávanie nielen kvalitných záberov, ale aj na snímanie textov v cudzom jazyku, ktoré následne prekladač preloži do Vami uvedeného jazyka. Pre preklad odfotených viet a textov je podporovaných tých 8 jazykov: Čínština (mandarínčina), Angličtina (Spojené štáty), Nemčina (Nemecko), Španielčina (Španielsko), Francúzština (Francúzsko), Japončina (Japonsko), Kórejčina (Južná Kórea), Ruština (Rusko).  

Revolučný online prekladač je vhodný pre každodenné používanie v živote i práci vďaka svojmu praktickému dizajnu v kvalitnom prevedení. Pomocou špičkovej technológie hlasového prekladu na svete a pomocou cloud služby prekladu spoločnosti Microsoft Azure, je miera rozpoznania prekladu až 97%. S podporou 72 jazykov sa stanú Vaše cestovateľské limity neobmedzené a už viac sa nebudete brániť spoznávaniu zahraničných krajín z dôvodu jazykovej bariéry. 

Funkcia Smart Note Vám umožní nahrať si hlasové poznámky, ktoré potom môžu byť exportované do .txt súboru

prekladač jazykov

Cestujte, objavujte a vytvárajte si krásne spomienky po celom svete, komunikáciu jednoducho zabezpečí elektronický prekladač 

Prekladateľ nasnímaných textov

Rukopisy, dokumenty, logá, nápisy - to všetko prekladač bez problémov preloží. Stačí nasnímať text, ktorý si želáte preložiť a na displeji sa Vám zobrazí preklad do Vami požadovaného jazyka
 
preklad fotografií

Cestovateľský sprievodca

V zariadení je k dispozícií funkcia sprievodca s ktorým sa nestratíte v žiadnej krajine. Poskytne Vám dostatok informácií o navštívenej krajine aby ste sa oboznámili s miestnou históriou, geografiou, podnebím, kultúrou, jedlom a podobne. 
Taktiež Vám odporučí tipy na výlety, športové aktivity alebo turistické trasy
wifi prekladač

Globálna jazyková komunikácia

Na základe globálneho signálu 4G siete môžete vytvoriť skupinu pre komunikáciu medzi používateľmi prekladačov DOSMONO. Vygenerujete komunikačný kód pre vytvorenie súkromnej skupiny a môžete komunikovať s Vašimi priateľmi alebo obchodnými partnermi. 

K dispozícií je možnosť vytvorenia až 6 kanálov aby ste mohli splniť viacstupňove požiadavky počas obchodného rokovania, cestovania a podobne

prekladač 4g

novatívny prekladač podporuje 4G sieť - SIM kartu

V zadnej časti zariadenie pomocou pribalenej pinzety vysuniete držiak pre Nano SIM kartu. 
Následne vložíte SIM kartu so zlatým čipom nadol do držiaka a opätovne vsuniete do zariadenia

prekladač v reálnom čase

Extra dlhá výdrž batérie v pohotovostnom režime

Integrovaná batéria prekladača o veľkosti 2 000 mAh sa nabije za približne 2 hodiny a následne zabezpečí pracovný čas na 6 - 8 hodín, v pohotovostnom režime je to až do 72 hodín ( 3 dni)

dosmono prekladač

Integrovaný systém prekladača v online móde podporuje 72 jazykov

 Angličtina, Činština, Arabčina, Dánština, Nemčina, Španielčina, Austrálčina, Francúzština, Taliančina, Japončina, Kórejčina, Portugalčina, Ruština, Vietnamčina, Thajský jazyk a mnohé iné. 

rečový prekladač

Vlastnosti:

PLUS Podpora 72 jazykov
PLUS Dotykový 3.5" displej 
PLUS Pripojenie WiFi a 4G siete 
PLUS Audio výstup 3.5 mm 
PLUS Funkcia vysielačky medzi prekladačmi
 

Špecifikácie:

Model: S501
Procesor: MTK 6737
OS: Android 6.0
RAM: 1G, ROM: 8G
Displej: 3.5" dotykový
Sieťové nastavenia: WiFi/ 4G
Podpora jazykov: 72 pre hlasový preklad, 8 jazykov pre fotografický preklad 
Audio výstup: 3.5 mm slúchadlá
Podporované formáty: WAV, MP3, TXT
Batéria: 2000 mAh
Pohotovostný režim: 3 dni vo WiFi móde
Pracovný čas: 6-8 hodín
Dobíjanie: micro USB
Farba: Šedá
Rozmery: 135 mm (dĺžka) x 60 mm (šírka) x 11 mm (hrúbka)
Hmotnosť: 122 g

 

Obsah balenia:

1x Multifunkčný prekladač S501
1x Micro USB kábel
1x Pinzeta
1x Užívateľský manuál 

Komentáre

Ďalšie produkty