Prekladacie slúchadlá TIMEKETTLE M3 - ONLINE/OFFLINE preklad/hudba/telefónne hovory

Kód tovaru: 70-024 Mám otázku
Výrobca TIMEKETTLE
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 183,33 €
Cena s DPH 220,00 €
- +

Popis produktu Prekladacie slúchadlá TIMEKETTLE M3 - ONLINE/OFFLINE preklad/hudba/telefónne hovory

Prekladacie slúchadlá TIMEKETTLE M3 - ONLINE/OFFLINE preklad/hudba/telefónne hovory. Prekladač podporuje preklad až do 40 jazykov ONLINE. Jedinečný translator pre obojsmerný hlasový preklad v reálnom čase vo svete už v predaji môžete kúpiť u nás. Umožnia Vám cestovať svetom bez jazykovej bariéry. Bezdrôtové slúchadlá s inteligentným prekladačom, ktoré prinášajú revolúciu pre komunikáciu bez ohľadu na jazykové bariéry. Komfortný preklad v reálnom čase priamo cez slúchadlá, ako keby Vám tlmočník prekladal priamo do slúchatiek.

Podpora 40 jazykov online + 8 jazykov offline. Akonáhle vytiahnete prekladač okamžite sa pripojí k vášmu Smartphonu (podpora cez iOS / Android). Prehrajte si obľúbený štýl hudby či zdvihnite telefonický hovor a kedykoľvek budete potrebovať preklad, rýchlo prepnite na našu aplikáciu. Prekladacie slúchadlá sú kompatibilné pre iOS a Android aplikácie a disponujú unikátnou technológiou Qualcomm Bluetooth 5.2 s dosahom až do 10 metrov. Inteligentné slúchadlá majú ergonomický bezpečný dizajn, bezpečne a pohodlne sa zmestia do ucha a disponujú odolnosťou proti potu a vode s krytím IPX4.

Hlasový prekladač (tlmočník) slúchadlá Timekettle M3 (aj pre počúvanie hudby či telefonický hovory)

timekettle m3 - prekladacie sluchadla

3 v 1: Preklad, Hudba a Telefónne Hovory

Počúvate hudbu a zrazu k Vám niekto príde? Jednoducho prepnite mód klepnutím na slúchadlo a ste v režime preklad! Keď cestujete do zahraničia, nie je nič horšie, ako byť uviaznutý na neznámom mieste bez možnosti efektívnej komunikácie. S prekladačom M3 sa do takej situácie nikdy nedostanete, pretože zabezpečí prirodzenú komunikáciu v reálnom čase bez použitia rúk. Ponorte sa do miestnej kultúry počas cestovania, otvorene sa vyjadrujte a vytvorte zmysluplnejšie spojenia s ľuďmi, ktorými sa stretnete.
 
prekladac do vrecka
 

95% presnosť, malá odozva 0.5 s, aktívne blokovanie hluku, dlhá životnosť batérie

S 6 svetovými prekladačmi (DeepL, Google, Microsoft, iFlytek, AmiVoive, Hoya) slúchadlá dodávajú preklad rýchlo a presne. S presným aktívnym blokovaním šumu pre nenahraditeľnú audio kvalitu. s ktorým viete znížiť vonkajší zvuk až o 30 dB. M3 poskytuje až 7.5 hodín výdrže batérie na jedno nabitie, viac ako 24 hodín výdrže batérie s dobíjacím puzdrom (Dock station) a približne do 30 dní v pohotovostnom režime 
 
translator hlasovy prekad reči
 

Prekladač podporuje preklad až do 40 jazykov ONLINE aj slovenčinu či češtinu (Vrátane rôznych 93 akcentov)

Zoznam podporovaných jazykov pre preklad ONLINE:

arabský, anglický, bulharský, čínsky, český, dánsky, fínsky, francúzsky, grécky, hebrejský, hindčina, holandský, chorvátsky, maďarský, indonézsky, japonský, kantónsky (honkg kong), katalánčina, kórejský, malajský, nemecký, nórsky, poľský, portugalský, rumunský, ruský, španielsky, slovenský, slovinský, švédsky, taliansky, tamil, telugu (india), thajský, turecký, vietnamský, atď. 

angličtine máte na výber až 13 rôznych prízvukov ako (USA, Austrália, Kanada, UK  iné..) Takisto v španielčine máte na výber až 20 rôznych prízvukov (Španielsko, USA, Dominikánska republika, Mexiko, Venezuela a iné..) aj v arabčine máte na výber až 15 rôznych prízvukov ako (Spojené arabské emiráty, Egypt, Izrael, Maroko a iné..) Takže aj anglicko slovenský či nemecko slovenský prekladač viet a textov (hlasu).

preklad až do 40 jazykov ONLINE- timekettle m3

Offline preklad v 8 jazykoch

Prekladač M3 podporuje offline preklad v 8 jazykoch. Takže aj keď ste vo výťahu alebo v lietadle so zlým signálom, môžete rýchlo prepnúť na offline preklad a pokračovať v konverzácii.

K dispozícii sú tieto jazyky prekladu OFFLINE:

Z čínštiny do angličtiny, japončiny, francúzštiny, španielčiny, kórejčiny, ruštiny a nemčiny,
Z angličtiny do japončiny, francúzštiny, španielčiny, kórejčiny, čínštiny, ruštiny a nemčiny

 
offline preklad v 8 jazykoch

3 módy pre všetky vaše potreby

Touch Mode – už žiadne pauzy medzi vetami kvôli prekladu, M3 slúchadla automaticky vyberajú vaše vety a logicky ich prekladajú pre plynulú konverzáciu
Listen Mode – Tento mód vie rozpoznať, vybrať automaticky vety a preložiť ich do vybraných jazykov priebežne do Vášho ucha.
Speaker Mode – V tomto móde pre jednoduché krátke vety typu otázka – odpoveď.

timekettle m3 - tri mody prekladu

6 popredných prekladateľských nástrojov na svete 

Slúchadlá sú poháňané 6 poprednými prekladateľskými nástrojmi na svete (DeepL, Google, Microsoft, iFlytek, AmiVoive, Hoya) a vlastným Timekettle prekladačom. Spolu poskytujú rýchlejšie a presnejšie preklady, ktoré využijete na stretnutiach, alebo pri konverzáciách.
 
timekettle m3 cestovny prekladač sluchadla
 

Komunikujte všade bez obmedzení

Elektronický prekladač reči M3 Vám otvorí nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Voice translator, ktorý bude s Vami všade tam kam sa pohnete. Dokáže bez problémov prekladať aj dlhé vety (nie len krátke slovné spojenia). Hovoriaci prekladač online M3 je u nás skladom priamo na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu

translator timekettle m3 sluchadlo do ucha


Vysoko presná aktívna redukcia šumu pre nekompromisnú kvalitu zvuku

M3 dokáže dosiahnuť maximálnu hĺbku aktívneho zníženia hluku 30 dB pomocou nášho vysoko presného ovládača ANC, a to všetko pri zachovaní komfortu vo vašom uchu. Nerobte preto kompromisy v oblasti hluku.

translator M3 timekettle - redukcia šumu

Porovnanie jednotlivých modelov prekladčov Timekeetle

Rozdiel oproti staršej verzii M2 je že M3 je vybavená duálnym mikrofónom (M2 iba jeden mic), zväčšená výdrž batérie ať do 7,5 h (M2 do 5h), Aktívne potláčanie hluku pri počúvaní hudby a ešte kvalitný prekladací algoritmus.

timekettle m3 - porovnanie poduktov

 
Špecifikácia:
 • Model: M3
 • Rozmery: 155×101×45 mm
 • Váha: 178 g
 • Batéria: 50 mAh
 • Krytie: IPX4
 • Bluetooth dosah: do 10 m
 • Doba nabíjania: cca 1.5 h
 • Typ konektoru: USB Type-C
 • Pripojenie: Bluetooth 5.2
 • Výdrž batérie do 16 hodín/na 4 nabitia z napájacieho docku
 • až 7.5 hodín výdrže batérie na jedno nabitie, viac ako 24 hodín výdrže batérie s dobíjacím puzdrom (Dock station)
 • približne do 30 dní v pohotovostnom režime 
timekettle m3 prekladac - obsah balenia
 
Obsah balenia:
 
2x Bluetooth slúchadlo M3
1x Nabíjacia dock stanica
1x Napájací USB kábel
2x Ušný háčik (Ear hook)
2x Náhradné štuple do uší (Earmuff)
1x Užívateľský manuál

Komentáre

Ďalšie produkty