Profesionálny modulátor menič hlasu - 16 režimov

Kód tovaru: 09-067 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 141,67 €
Cena s DPH 170,00 €
- +

Popis produktu Profesionálny modulátor menič hlasu - 16 režimov

 Profesionálny modulátor menič hlasu - k dispozícií je 16 rôznych naprogramovaných režimov hlasu - 7 ženských, 8 mužských hlasov a normálny režim. Telefónny modulátor pre mobily je prakticky prenosný a kompatibilný so všetkými druhmi telefónov. Inovatívne zariadenie používa najnovšiu technológiu spracovania digitálneho signálu pre zmenu hlasu bez možnosti rozpoznania. Zabudovaný mikrofón ponúka mimoriadne nízke skreslenie. Samotná jednotka zariadenia je umiestnená v robustnom kovovom púzdre čím zaručí vyššiu úroveň ochrany a životnosť pri aktívnom používaní.

Poradí si aj so zmenou mužského hlasu na ženský alebo naopak.

menic hlasu na tel

Jednoduché použitie so všetkými druhmi telefónov

Menič hlasu sa ľahko používa s akýmkoľvek mobilným telefónom alebo pevnou linkou. Samotné ovládanie zariadenia je jednoduché - pripojíte slúchadlo na telefón pomocou uchýtu so suchým zipsom, nastavíte si pomocou otočného potenciometra požadovanú výšku hlasu a už len hovoríte do zabudovaného mikrofónu umiestneného v zariadení. Hlas bude okamžite zamaskovaný bez akejkoľvek odozvy alebo komplikácií. K dispozícií je 16 rôznych naprogramovaných režimov hlasu - sedem ženských, osem mužských hlasov a normálny režim. 

menic hlasu profi

Menič hlasu má viacero možností použitia

Chcete nachytať svojich priateľov? Máte ideálny spôsob ako si spraviť srandu a zatelefonovať im s upraveným hlasom. Radi striháte videá a potrebujete nahrať rôzne hlasy k hereckým postávam? Prostredníctvom profesionálneho meniča hlasu môžete priam okamžite zmeniť hlas z jedného tónu na druhý resp. ženský na mužský, čím dosiahnete dojem ako keby komunikovalo viacero osôb. 
 

Vlastnosti:

Digitálny profesionálny menič hlasu
Kompaktné a praktické prevedenie
Intuitívne a jednoduché použitie
Použiteľný na všetky druhy telefónov
K dispozícií 16 režimov hlasu
 

Špecifikácie:
 
Batéria: 9V (nie je súčasťou balenia)
Režimy tónov: 16 
Rozmery: 70 mm (šírka) x 150 mm (dĺžka) x 30 mm (výška)
Hmotnosť: 283 g
 
Obsah balenia:
 
1x Menič hlasu 
1x Slúchadlo
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty