SET - WiFi spy okuliare s FULL HD kamerou LIVE prenos + SPY slúchadlo

Kód tovaru: 10-620_1 Mám otázku
nové zľava SET - WiFi spy okuliare s FULL HD kamerou LIVE prenos + SPY slúchadlo
Výrobca /
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 233,33 €
Cena s DPH 280,00 € 390,00 €
- +

Popis produktu SET - WiFi spy okuliare s FULL HD kamerou LIVE prenos + SPY slúchadlo

SET - WiFi spy spionažne okuliare s FULL HD kamerou LIVE prenos videa (Android/iOS) + SPY slúchadlo, nepozorované sledovanie a komunikácia. Dokonalá kamufláž kamery - špionážne okuliare sa postarajú o živý prenos snímaných záberov v dosahu lokálnej wifi a pomocou bluetooth Spy slúchadla môžete komunikovať s druhou osobou na telefóne. Jedinečný špionážny set nájde svoje využitie pri rôznych životných situáciách, keď potrebujete tajnú pomoc na telefóne, ale zároveň potrebujete poskytnúť živý video prenos. 

SET - Elegantné dotykové okuliare s FULL HD kamerou a WiFi + živý prenos videa (Android/iOS) + komunikácia v reálnom čase cez Spy slúchadlo


Okuliare s kamerou Wifi + FULL HD + dotykové ovládanie + živý prenos videa (Android/iOS) - dokonalá kamufláž kamery. Štýlové a zároveň špionážne okuliare majú praktické využitie pre nepozorované nahrávanie okolia a pre ultra ľahkú konštrukciu len 40g. sú pohodlné pre každodenné používanie. Zároveň nemusíte stláčať žiadne tlačidlá, lebo reagujú len na dotyk. S týmito špionážnymi okuliarmi nahrávate presne to čo vidíte a zároveň máte voľné rukyaby ste nevzbudzovali podozrenie. 

Ďalšou výhodou je živý prenos cez WiFi pripojenie priamo do Vášho mobilného telefónu cez aplikáciu "GPSS CAM", ktorá je voľne dostupná pre Android a iOS. Prostredníctvom aplikácie môžete nie len sledovať snímané zábery, ale aj spätne prehrávať už nahraté videá. Okuliare podporujú vytvorenie vlastnej wifi siete s dosahom cca do 30m a umožniť tak sledovanie živého záznamu pre Vašich priateľov poblíž Vás.

Kamera v okuliaroch s podporou wifi (cez app v mobile) - dokonale zamaskovaný objektív kamery

spy okuliare s FULL HD kamerou wifi živý prenos video

Kamera je zabudovaná v ráme okuliarov a sníma cez jednosmerne priehľadný plast čo jej zaručuje utajenie. Kamera nie je viditeľná voľným okom ani pod žiadnym uhlom, alebo v protisvetle. Ovládanie je úplne jednoduché cez dotykovú plochu na vonkajšej strane rámika okuliarov a je tiež navrhnutá tak, aby bola pre okolie nenápadná. Snímaný obraz sa zaznamenáva vo vysokom Full HD rozlíšení 1920 x 1080p pri 30fps na microSD kartu do maximálnej kapacity až 32 GB. Okuliare sú vybavené integrovanou dobíjateľnou batériou s kapacitou 280 mAh, ktorá je zabudovaná priamo v odopínateľnom ramienku.

V prípade potreby dobitia batérie odopnete ramienko a cez micro USB kábel dobijete. Veľkou výhodou je, že v balení sa nachádza ešte jedno náhradné ramienko s batériou, ktoré pripojíte k okuliarom, kým druhú batériu nabíjate. Môžete tak nepretržite nahrávať video. Určite oceníte aj funkciu nabíjania batérie cez powerbank čo Vám zaručí, že budete mať vždy nabitú batériu po ruke. 

spionazne dotykove okuliare so skrytou kamerou

Špionážne okuliare sú ideálna voľba pre Vás v situáciách, keď potrebujete tajne zaznamenať stretnutie bez akéhokoľvek podozrenia z nahrávania. Okuliare majú širokú škálu využitia pretože ich môžete použiť aj na dovolenke, počas koncertu, pri športe alebo aj iných aktivitách, kedy si chcete zaznamenať svoje zážitky. Tieto špionážne okuliare majú dokonalú kamufláž pred akýmkoľvek podozrením, nakoľko pôsobia ako štýlový doplnok k Vášmu outfitu. Po pripojení Full HD okuliarov k Vášmu počítaču cez USB fungujú ako čítačka pamäťových kariet a Vy si môžete stiahnuť nahrané videá a foto priamo do Vášho PC alebo notebooku.

spionazne okuliare s kamerou wifi live prenos
 

Vlastnosti okuliarov:

plus Elegantné okuliare s HD kamerou
plus Video v rozlíšení Full HD 
plus Dotykové ovládanie na ramienku okuliarov
plus Podpora WiFi pripojenia
plus Využitie mikroSD karty do 32 GB

Špecifikácie okuliarov:

Optika: 2.0 MP CMOS
Rozlíšenie videa: 1920 x 1080p
Video snímkovanie: 30fps
Kompresia videa: H.264
Video formát: AVI
Uhol snímania: 70°
Pamäťové karty: microSD karty 8-32GB
Batéria: 280 mAh
Výdrž batérie: cca do 100 minút (pracovný čas)
Čas dobíjania: 1-2 hodiny
Sieťové pripojenie: WiFi
Napájanie: DC-5V
Napájací kábel: micro USB
Podpora systémov: iOS, Android
Rozmery: 149 mm x 146 mm x 41 mm
Hmotnosť: 40 g

 

Spy slúchadlo s bluettooth zosilovačom najnovší model - každý z nás pozná v živote situácie kedy by ste ocenili, aby Vám niekto poradil, pomohol v zložitej situácii tak aby o tom nikto nevedel. Je určené pre študentov počas skúšok, pre obchodníkov počas obchodných rokovaní a pri ďaľších situáciách.

Spy slúchadlo je revolučné zariadenie, ktoré Vám umožní spojiť sa s niekým na diaľku prostredníctvom Vášho mobilné telefónu či vysielačky, ale bez toho aby o tom niekto vedel. Princíp je úplne jednoduchý, stačí si do ucha vložiť bezdrótové spy slúchadlo, ktoré svojími miniatúrnymi rozmermi nie sú vôbec vidieť, na krk zavesíte bluettoth náhrdelníkom (pre spárovanie s mobilným telefónom) s ultra výkonom a zosilovačom, prostredníctvom ktorej je signál prenášaný bezdrôtovo do slúchadla, kde sa signál mení na hlas.

 

Odporúčame zákazníkom nekupovať lacné nekvalitné imitácie Spy slúchadla cez neoverených predajcov.

U nás záruka na spy slúchadlo - 24 mesiacov. Odborné poradenstvo a servis. Spy slúchadlá sú tvarované tak aby presne zapadli do ušného bubienka - teda aby neboli vôbec  nápadné. je vyrobené z nezávadného materiálu. 

spy sluchadlo

Najnovší zdokonalený model populárneho špionážneho slúchadla. Oproti predošlému modelu ma zlepšený anatomický tvar, aby dokázalo dokonale utesniť ucho proti úniku zvuku do okolia. Slúchadlo sa skladá z najmodernejšieho citlivého prijímača (cievky), stabilného mikro reproduktora s veľmi jasným a čistým zvukom s minimalizovaným šumom.

 

spy sluchadlo + bluetooth nahrdelnik

Slúchadlo si jednoducho vložíte do sluchového kanála vo vašom uchu. Na slúchadle je pripevnený priesvitný háčik pomocou ktorého si slúchadlo z ucha rovnako ľahko vyberiete. Pre ešte ľahšiu manipuláciu so slúchadlom ponúkame v našom e-shope magnetickú pinzetu. Súčasťou balenia je batéria s výdržou do 7 hodín.  

spionazny set - schema zapojenia
 

                                                                                                                             

Vlastnosti spy slúchadla

plus Profesionálne prevedenie, výborná kvalita zvuku
plus Ergonomický tvar, pohodlná manipulácia
plus Batéria: 1,55 V (337 SR 416SW) Výdrž batérie do 7 hodín
plus Rozmery: 13x6mm
plus Pracovná frekvencia: všetky frekvencie
plus Bluetooth spojenie s mobilnými zariadeniami.
plus Jednoduché ovládanie a prijímanie hovorov.
plus Podpora handsfree pre obojstrannú komunikáciu.
plus Možnosť spustenia nahrávky priamo z vášho telefónu - na prehratie MP3 súborov.
plus Doba hovoru na jedno nabitie je až 12 hodín, v pohotovosti az 130 hodín.
plus Bluetooth slučka obsahuje vstavanú lítiovú batériu 700mAh
plus Bluetooth slučka obsahuje 20W zosilňovač
plus Integrovaný mikrofón

 

spy sluchadlo porovnavacia tabulka

 

Balenie setu obsahuje

 1. WiFi okuliare s kamerou
 2. 2x Ramienko okuliarov s batériou
 3. Nabíjací adaptér pre ramienka
 4. Micro USB kábel
 5. Čistiaca handrička
 6. USB so softvérom
 7. Manuál k okuliarom
 8. Najnovšie spy slúchadlo
 9. Mikrofón
 10. Bluetooth slučka 20W na zavesenie na krk
 11. USB kábel
 12. Napájací adaptér
 13. Manuál k slúchadlu

Komentáre

Ďalšie produkty