Skrytá FULL HD kamera v budiku WiFi P2P s 10 IR LED + 24/7 monitoring a detekcia pohybu

Kód tovaru: 10-631 Mám otázku
Výrobca /
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 133,33 €
Cena s DPH 160,00 €
- +

Popis produktu Skrytá FULL HD kamera v budiku WiFi P2P s 10 IR LED + 24/7 monitoring a detekcia pohybu

Skrytá FULL HD kamera v budiku WiFi P2P s 10 IR LED + 24/7 monitoring a detekcia pohybu. Kamera v digitálnych hodinách obsahuje aj obojsmerné audio. Dokonalá kombinácia špionážnej kamery s budíkom. Tento produkt môžete použiť na monitorovanie vášho domova - prehrávanie hudby - nastavenie budíka. Obrazová kvalita FULL HD rozlíšenie. Wifi kamera ponúka vysoko kvalitný obraz 30fps s ostrejšími a jasnejšími detailmi. Širokouhlý pozorovací uhol 150° a nočné videnie, má zabudovaných 10 infračervených IR LED svetiel, ktoré vám umožňujú jasnejšie vidieť v nočnom prostredí, tieto IR svetlá sú pri nahrávaní v noci úplne neviditeľné.

Nastavenie aktuálny čas aj čas budenia, zobrazuje aj aktuálnu teplotu.

full hd wifi p2p kamera v budíku s IR LED svetlami

Obojsmerné two-way audio a počúvanie, umožňuje hovoriť a počúvať prostredníctvom mobilného telefónu, keď sú na rôznych miestach. Zariadenie disponuje vstavanou 2000mAh batériou. Podpora app iOS/Android na priame sledovanie cez internet 24-hodinového nepretržitého vzdialeného monitorovania P2P s režimom detekcie pohybu.

Formát kompresie videa je H.264, ktorý má vyššiu prenosovú rýchlosť a šetrí pamäť. Budík so skrytou WiFi kamerou dohliadne na dianie vo vašom v byte počas vašej neprítomnosti. Dianie môžete sledovať vzdialene online, alebo si ho prehrať spätne. Už sa nemusíte báť nechať doma deti či maznáčika bez dozoru. Vďaka kompaktným rozmerom a nenápadnému vzhľadu zapadne do akéhokoľvek interiéru a môžete ho tak ľahko umiestniť kdekoľvek vo vašej domácnosti, alebo kancelárii.

hodiny so skrytou kamerou wifi

Skrytá kamera s nočným videním do vzdialenosti 6 metrov zaberá uhol 150°, nahráva vo FULL HD rozlíšení a v prípade detekcie pohybu obdržíte push notifikáciu na váš smartphone. Zhotovené záznamy sa ukladajú voliteľne buď na vloženú microSD kartu s maximálnou kapacitou 128GB (nie je súčasťou balenia), alebo priamo do vášho telefónu a vďaka podpore Wi-Fi pripojenia môžete všetko dianie pred kamerou sledovať vzdialene na vašom smartfóne. Ako pri klasickom budíku je možné tlačidlami na vrchu nastaviť aktuálny čas aj čas budenia, zobrazuje aj aktuálnu teplotu. Ovládacie prvky kamery sa nachádzajú na zadnej strane budíka pod krytom spolu s batériou, šošovka kamery je skvele ukrytá pod dymovým sklom v displeji hodín.

spy kamera v budíku

Pre prepojenie skrytej kamery v budíku s Vaším mobilným telefónom či tabletom cez Wi-Fi sieť je potrebné nainštalovať aplikáciu ktorá je zadarmo na stiahnutie v Google Play/App Store. Potom môžete využívať všetky funkcie skrytej kamery, ako je možnosť sledovania živého náhľadu, nahrávanie a následné prehrávanie urobených záznamov priamo v telefóne či pokročilé nastavenie parametrov kamery. Nasnímané videozáznamy je možné tiež jednoducho prehrať vo vašom PC. Batériu v budíku je možné dobiť priloženým USB káblom z PC, alebo z bežného USB adaptéra. Vstavaná dobíjacia lítium-iónová batéria postačí na prevádzku kamery až do 2 hodín, pri trvalom pripojení do elektrickej siete môže budík aj kamera fungovať prakticky nonstop.

 

Vlastnosti:

Skrytá kamera v displeji budíka
Detekcia pohybu na vzdialenosť 6 metrov
Nahrávanie videa v rozlíšení Full HD
Neviditeľný IR prísvit pre nočné videnie až do vzdialenosti cca 5-8 metrov
Plne funkčné zariadenie na použitie ako klasický budík či digitálne hodiny
Táto WiFi kamera je kompatibilná so sieťou 2,4GHz

Špecifikácie:

Rozlíšenie FULL HD 1080p
Podpora pamäťových kariet do 128GB (nie je súčasťou balenia)
Nočné videnie: áno, 10 IR LED
Kapacita batérie; 2000 mAh
Hmotnosť: 175 g
Veľkosť: 131x37,5x62,5mm

Uhol záberu skrytej kamery 150°
Podpora pamäťových microSD kariet až 128GB
Možnosť živého streamovania videa
Podporuje nahrávanie v slučke
Notifikácia do mobilnej aplikácie pri detekcii pohybu
Jednoduché nastavenie kamery
Možnosť nastaviť rozlíšenie či upravovať jas a kontrast kamery v aplikácii
Možnosť zhotovovať snímky či videá (uloží sa do pamäte telefónu)
Snímkovanie 30FPS
Zobrazenie aktuálneho času, času budenia a teploty na displeji
Výdrž batérie až 5 hodín
Batéria 3,7V  s kapacitou 2000mAh
Možnosť non-stop prevádzky pri stálom napájaní z elektrickej siete
Prevádzková teplota -10-60°C


Obsah balenia:

1x Budík so skrytou WiFi kamerou
1x USB napájací kábel
1x manuál 

Komentáre

Ďalšie produkty