Spy kamera v hodinkách s detekciou pohybu

Kód tovaru: 10-021 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru vypredané
Ľutujeme, ale tento produkt je vypredaný. Produkt sa už nepredáva.
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 82,50 €
Cena s DPH 99,00 €

Popis produktu Spy kamera v hodinkách s detekciou pohybu

Spy kamera s detekciou pohybu Predaj cez špionážny eshop najväčší výber - len kvalitné produkty. Nákup od profesionálov - tovar skladom, možný osobný odber v BB.

Špionážna kamera v hodinkách je veľmi účinná pokiaľ máte podozrenie, že niekto kradne či Vás podvádza. Teraz môžete konečne zistiť pravdu s touto skvelou špionážnou kamerou ukrytou priamo v hodinkách. Stačí položiť túto kameru niekde v miestnosti na stôl, poličku a už len čakať čo sa bude diať. Neskôr si môžete prehrať všetky dôležité zábery a možno budete veľmi prekvapený čo nájdete na zázname z kamery. 

Kamera je vyrobená z ocelových súčastí a pôsobí veľmi elegantne. Nikoho ani len nenapadne, že sa v nej môže nachádzať skrytá kamera. Vstavaný akumulátor udrží kameru v chode pri trvalom zázname až 1,5 hodiny. Nabíjanie je pomocou pripojenia USB portu k počítaču prípadne k pripojeniu k ľubovoľnej USB nabíjačke (sieťovej, alebo auto nabíjačke).

Špionážna kamera v hodinkách s detekciou pohybu na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi čo hľadáš.

spy kamera

Mini kamera nahráva v režime 30 snímkov za sekundu vo formáte AVI. Kameru môžete pomocou dodaného USB kábla pripojiť k počítaču a využiť ako web kameru či externý disk, z ktorého môžete prehrávať záznamy v počítači. Špionážna kamera v hodinkách - môžeš kúpiť online v našom e-shope za skvelú cenu.

Špecifikácia vlastností minikamery v hodinkách

- Vstavaná detekcia pohybu
- Obrazový senzor CMOS 2Mpx
- Uhol záberu: 62 stupňov
- Minimálne osvetlenie: 1 Lux
- Formát pameťovej karty: Micro SD Card - (1GB - 32GB)
- Veľkosť videozáznamu: 1 hodina = 2,5GB
- USB: USB 1.1 aj USB 2.0
- Video formát: AVI formát 640x480px / 30 snímkov za sekundu
- Foto v rozlíšení: 1280 x 960
- Výdrž vstavaného Li-Ion akumulátoru - pri trvalom nahrávaní: 1,5 hodiny
- Akumulátor: Vstavaný dobíjací Li-ion akumulátor s kapacitou 300mAh
- Rozměry: 70mm x 19mm
- Hmotnost: 50g

Príslušenstvo minikamery v hodinkách

- Spy kamera v hodinkách s detekciou pohybu
- USB kábel pre pripojenie k PC
- Návod k použitiu
 

Poznámka k spôsobu nahrávania minikamery pri využití detekcie pohybu

V okamihu keď software kamery vyhodnotí, že pred kamerou došlo k pohybu (narušenie stráženého priestoru), dôjde k záznamu obrazu z kamery o dĺžke 30 minút.

!!!Predajca nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade zneužitia týchto výrobkov na nelegálne účely. Pred použitím je dôležité sa zoznámiť s podmienkami (právo, tech. predpisy, vyhlášky a pod.) pre prevádzkovanie výrobkov v danom štáte!!!

Komentáre

Ďalšie produkty