Špionážny SET - Mini pinhole kamera Full HD WiFi/P2P - zaostrenie textu + spy slúchadlo do ucha

Kód tovaru: 10-644 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 225,00 €
Cena s DPH 270,00 € 360,00 €
- +

Popis produktu Špionážny SET - Mini pinhole kamera Full HD WiFi/P2P - zaostrenie textu + spy slúchadlo do ucha

Špionážny SET - Mini pinhole kamera Full HD WiFi/P2P s live prenosom cez internet so zobrazením na mobile + zaostrenie textu + spy slúchadlo (neviditeľné) do ucha. Spy zariadenie obsahuje vstavanú 1500 mAh li-on batériu a spy slúchadlo, čo umožňuje sledovať zábery v reálnom čase a zároveň môžete dostávať pokyny od druhej osoby cez spy slúchadlo v uchu úplne nepozorovane. Tento set ponúka jedinečnú príležitosť zaznamenávať rôzne priestory, alebo predmety či text na papieri prostredníctvom FULL HD pinhole kamery bez povšimnutia okolia a popritom komunikovať s osobou na telefóne cez Spy slúchadlo. Celá komunikácia prebieha cez internet P2P teda je možné sledovať kameru a komunikovať cez spy slúchadlo bez obmedzenia vzdialenosti (jedinou podmienkou je internetové pripojenie) cez aplikáciu (iOS / Android) v mobilnom telefóne. Nie je potrebná žiadna SIM karta v zariadení. 

SET obsahuje pinhole kameru a spy slúchadlo, ktoré fungujú iba cez jednu aplikáciu, spárujete ju s telefónom cez wifi (nie bluetooth)

Kamera má možnosť zaostrovať objektív, čo je výborné napríklad pri skúške, keď je potrebné zaostriť na text na papieri. Kameru zaostríte pootočením mini objektívu. Táto kamera je predurčená na snímanie textu či už písaného, alebo tlačeného.
wifi pinhole kamera - snimanie textu na skuskach a spy sluchadlo do ucha
 

Cez aplikáciu je možný Live Stream z kamery + komunikácia cez spy slúchadlo. Kamera so zabudovaným SPY slúchadlom nájde svoje uplatnenie pri rôznych náročných situáciách, keď je nevyhnutná nepozorovaná pomoc cez telefón a zároveň je potrebný video prenos pre lepšiu predstavu o dianí, napríklad na skúške, alebo teste. 

SET - Mini pinhole Full HD kamera so Spy slúchadlom = video zábery v reálnom čase prostredníctvom WiFi + live komunikácia cez Spy slúchadlo

mini pinhole spy kamera so sluchadlom na skusku

Záznam kamery je možné online sledovať cez Wifi sieť pomocou aplikácie (či už cez Smartfón, alebo Tablet). Lithiová batéria v kombinácii s malými rozmermi kamery je dokonale navrhnutá pre nenápadné umiestnenie kamery na tele, ale aj v interiéri

Kamera má možnosť zaostrovať objektív, čo je výborné napríklad pri skúške, keď je potrebné zaostriť na text na papieri.
Jednoduchým otočením objektívu zaostríte na text ktorý potrebujete nasnímať

zaostrenie na text - objektiv kamery
 

Možnosť aj trvalého napájania cez 5V USB AC/DC adaptér teda nebude limitovaný výdržou vstavanej batérie. Kamera nahráva video v rozlíšení FULL HD 1080P aj napriek minimálnym rozmerom objektívu, ktoré sú len 8mm. Kamera ukladá záznamy na micro SD kartu (podpora až do 128GB). Kamera má funkciu fotenia, nahrávania videa. Obojsmerná komunikácia je možná cez aplikáciu vďaka mikrofónu ktorý je zabudovaný v tele kamery (na plošnom spoji pri tlačidlách). Súčasťou balenia sú aj náhradné gombíky, ktoré nasadíte na objektív a tak docielite dokonalú kamufláž na oblečení v ktorom bude kamera ukrytá. Slúchadlo je prepojené s anténou, ktorá je na predĺženom kábli a je vyvedená z tela kamery. Vďaka tomuto predĺženiu je možné bielu anténu umiestniť až na plece teda čo najbližšie k slúchadlu pre čo najkvalitnejší prenos signálu.

FULL HD WiFi IP Kamera s obojsmernou komunikáciou a bezdrôtovým slúchatkom pre študentov

pinhole kamera so snimanim textu wifi mobil

Malé rozmery, nenápadnosť, možnosť pripojenia cez wifi robia z tejto kamery veľmi užitočnú pomôcku v porovnaní s veľkými bezpečnostnými kamerami. Najväčšou výhodou tejto kamery je, že zachytáva skutočné správanie osôb, ktoré nevedia, že sú monitorované bezpečnostnou kamerou.

Telo kamery (čierny plošný spoj) sa môže zahrievať a preto doporučujeme kameru neumiestňovať priamo na telo (kožu).

gombikova pinhole kamera + spy sluchadlo na skúšky text
 

 

Vlastnosti pinhole kamery:

plus Podporuje mobilné telefóny so systémom Android aj iOS
plus Video s rozlíšením až 1080p
plus Podpora pamäťových kariet až do 128 GB
plus Kapacita batérie zabezpečí nepretržitú funkčnosť až do 5 hodín
 

Špecifikácie pinhole kamery:

Senzor: CMOS
Rozlíšenie videa: 1080p
Objektív s manuálnym zaostrovaním
Batéria: nabíjateľná 1500 mAh li-on
Výdrž batérie: až do 5 hodín
Nabíjanie: USB 5V 1A alebo 2A
Veľkosť snímača: 1/3"
Pamäť: Podpora micro SC karta až do 128 GB
Pripojenie: Wifi štandard IEEE802.11b/g/n/
Frekvencia WiFi: 2,4 GHz ~ 2 4835 GHz
Rozmery kamery: Objektív 8x8 mm + kábel ku kamere 12cm
 

Každý z nás pozná v živote situácie kedy by ste ocenili, aby Vám niekto poradil, pomohol v zložitej situácii tak aby o tom nikto nevedel. Je určené pre študentov počas skúšok, pre obchodníkov počas obchodných rokovaní a pri ďaľších situáciách. Spy slúchadlo je revolučné zariadenie, ktoré Vám umožní spojiť sa s niekým na diaľku prostredníctvom Vášho mobilné telefónu či vysielačky, ale bez toho aby o tom niekto vedel. Princíp je úplne jednoduchý, stačí si do ucha vložiť bezdrótové spy slúchadlo, ktoré svojími miniatúrnymi rozmermi nie sú vôbec vidieť, umiestníte na seba indukčnú cievku s kamerou, prostredníctvom ktorých je signál prenášaný bezdrôtovo do slúchadla, kde sa signál mení na hlas.

Možnosti použitia setu spy slúchadlo + mini pinhole kamera so sadou gombíkov na kamufláž

set kamera a sluchadlo na skusky pre studentov

Najnovší zdokonalený model populárneho špionážneho slúchadla. Oproti predošlému modelu ma zlepšený anatomický tvar, aby dokázalo dokonale utesniť ucho proti úniku zvuku do okolia. Slúchadlo sa skladá z najmodernejšieho citlivého prijímača (cievky), stabilného mikro reproduktora s veľmi jasným a čistým zvukom s minimalizovaným šumom.

studentsky set - spy sluchadlo na skusky

Slúchadlo si jednoducho vložíte do sluchového kanála vo vašom uchu. Na slúchadle je pripevnený priesvitný háčik, pomocou ktorého si slúchadlo z ucha rovnako ľahko vyberiete. Pre ešte ľahšiu manipuláciu so slúchadlom ponúkame v našom e-shope magnetickú pinzetu.  

 

Vlastnosti spy slúchadla

plus Profesionálne prevedenie, výborná kvalita zvuku
plus Ergonomický tvar, pohodlná manipulácia
plus Batéria: 1,55 V (337 SR 416SW) Výdrž batérie do 7 hodín
plus Rozmery: 13x6mm
plus Pracovná frekvencia: všetky frekvencie
plus Bezdrótové spojenie s mobilnými zariadeniami (telefón, tablet)
plus Jednoduché ovládanie a prijímanie hovorov.
plus Podpora handsfree pre obojstrannú komunikáciu.
plus Možnosť spustenia nahrávky priamo z vášho telefónu - na prehratie MP3 súborov.
plus Doba hovoru na jedno nabitie je až do 12 hodín, v pohotovosti az 130 hodín.
 

Balenie setu obsahuje:

1x Mikro pinhole kamera + li-on batéria + anténa
1x Sada gombíkov pre kamufláž
1x Spy slúchadlo do ucha
1x Batéria pre bezdrôtové slúchadlo
1x USB kábel pre napájanie
1x Manuál 

Komentáre

Ďalšie produkty