Špionážny študentský set - spy sluchatko s GSM perom + podpora Nano SIM

Kód tovaru: 09-117 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 141,67 €
Cena s DPH 170,00 €
- +

Príslušenstvo k produktu

Popis produktu Špionážny študentský set - spy sluchatko s GSM perom + podpora Nano SIM

Špionážny študentský set - spy sluchatko + GSM pero s podpora Nano SIM - najlepšie mini neviditeľné špionážne sluchadlá - pomôcka na skúšku pre študentov, ale aj pre iné účely. GSM pero na SIM kartu so spy slúchadlom - nenápadný odposluch a komunikácia cez mobilný telefón s ďaľšou osobouKaždý z nás pozná v živote situácie kedy by ste ocenili, aby Vám niekto poradil, pomohol v zložitej situácii tak aby o tom nikto nevedel. 

Je určené pre študentov počas skúšok, pre obchodníkov počas obchodných rokovaní a pri ďaľších situáciách. Vylepšený model spy slúchadla je revolučné zariadenie, ktoré Vám umožní spojiť sa s niekým na diaľku prostredníctvom Vášho mobilné telefónu, ale bez toho, aby o tom niekto vedel. Aktivovanie zariadenia je veľmi jednoduché. Do GSM pera vložíte SIM kartu a zapnete zariadenie. 

Spion sluchadlo - spy sluchatko s GSM perom + Nano SIM podpora

Spion sluchadlo - spy sluchatko s GSM perom + Nano SIM podpora

Pero umiestnite v blízkosi slúchadla pre spárovanie vysielacieho zariadenia (pera) so slúchadlom a do ucha vložíte mini slúchatko. Signál prenášaný bezdrôtovo do slúchadla, kde sa signál mení na hlas. Celé zariadenie je bezdrôtové a tým pádom absolútne nenápadné. Na komunikáciu slúži citlivý mikrofón, ktorý je zabudovaný priamo v pere. Po zavolaní na SIM kartu zariadenie automaticky prijíme hovor a môžete začať komunikáciu. 

set spy sluchadlo a spion pero so SIM podpora

Toto špionážne pero slúži aj ako plnohodnotné pero na písanie, tým sa jeho nenápadnosť zvyšuje. Slúchadlo napája jedna miniatúrna gombíková batéria. Slúchadlo si jednoducho vložíte do sluchového kanála vo vašom uchu. Na slúchadle je pripevnený priesvitný háčik pomocou ktorého si slúchadlo z ucha rovnako ľahko vyberiete. Pre ešte ľahšiu manipuláciu so slúchadlom ponúkame v našom e-shope magnetickú pinzetu. Pero má v sebe zabudovanú dobíjateľnú batériu s kapacitou 300mAh, ktorá sa dobíja pomocou micro USB kábla. 

spionazne pero a spy sluchadlospionazne sluchadlo + pero na sim kartu

 

Špecifikácie:

Typ SIM karty: Nano SIM
Zabudovaný mikrofón: áno, s citlivosťou 38dB - zachytí aj šepkanie
Dosah: do 60cm
GSM siete: 850/900/1800/1900 Mhz (funguje na celom svete)
Napájanie pera: zabudovaná dobíjateľná batérie s kapacitou 300mAh
Výdrž batérie: do 4 hodín
Batéria slúchadla: 1,55 V (337 SR 416SW) Výdrž batérie do 5 hodín
GSM pero obsahuje 15W zosilňovač


Obsah balenia:

1x Spy slúchadlo s batériou
1x GSM pero
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty