SPY sada - FULL HD WiFi kamera v okuliaroch + Spy slúchadlo

Kód tovaru: 10-154 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru pred-objednávka
Doba dodania za 1 – 3 týždne
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 283,33 €
Cena s DPH 340,00 € 370,00 €
- +

Popis produktu SPY sada - FULL HD WiFi kamera v okuliaroch + Spy slúchadlo

SPY sada - FULL HD WiFi kamera v okuliaroch + Spy slúchadlo, poskytujú živý prenos záberov pomocou WiFi/ P2P + komunikácia v reálnom čase cez Spy slúchadlo. Elegantné okuliare s FULL HD kamerou a WiFi spolu so Spy slúchadlom je ideálna špionážna kombinácia pre nepozorované sledovanie a komunikáciu. Špionážne okuliare sa postarajú o živý prenos snímaných záberov a pomocou bluetooth Spy slúchadla môžete komunikovať s druhou osobou na telefóne. Jedinečný špionážny set nájde svoje využitie pri rôznych životných situáciách, keď potrebujete tajnú pomoc na telefóne, ale zároveň potrebujete poskytnúť živý video prenos. 

SET - elegantné okuliare s HD kamerou a Spy slúchadlom = živý prenos záberov pomocou WiFi/ P2P + komunikácia v reálnom čase cez Spy slúchadlo

Okuliare s kamerou špionážne - FULL HD + P2P živý prenos videa + Wifi. Elegantné spy okuliare poskytujú nepozorované nahrávanie okolia a zároveň sú štýlovým doplnkom pre bežné nosenie. S týmito špionážnymi okuliarmi nahrávate presne to čo vidíte a zároveň máte voľné ruky aby ste nevzbudzovali podozrenie. Ďalšou výhodou je živý prenos cez WiFi pripojenie priamo do Vášho mobilného telefónu cez aplikáciu "Pro iCam", ktorá je voľne dostupná pre Android a iOS. Prostredníctvom aplikácie môžete nie len sledovať snímané zábery, ale aj spätne prehrávať už nahraté videá. Vďaka podpore P2P je možné okuliare pripojiť na internet pomocou mobilného telefónu cez ktorý vytvoríte WiFi Hotspot a umožniť tak sledovanie živého záznamu na internete pre Vašich priateľov. 

Kamera je naozaj úplne nenápadná a vôbec ju nie je vidieť

špionážne okuliare s Full HD kamerou
 
V okuliaroch je zabudovaný pohybový senzor, ktorý dokáže zachytiť pohyb a následne Vás upozorniť formou notifikácie priamo na Váš mobil prostredníctvom aplikácie "Pro iCam". Ideálna funkcia v prípadoch, keď odídete z kancelárie a chcete byť informovaný či sa počas Vašej neprítomnosti niekto priblíži k Vášmu pracovnému stolu. Snímaný obraz sa zaznamenáva vo Full HD rozlíšení 1920 x 1080p pri 25fps na microSD kartu do maximálnej kapacity až 128 GB. Okuliare sú vybavené integrovanou dobíjateľnou batériou s kapacitou 220 mAh, ktorá je zabudovaná priamo v ráme okuliarov. Dobíjanie batérie sa realizuje cez pribalený micro USB kábel.
 
elegantné okuliare s Full HD kamerou

Špionážne okuliare sú ideálna voľba pre Vás v situáciách, keď potrebujete tajne zaznamenať stretnutie bez akéhokoľvek podozrenia z nahrávania. Okuliare majú širokú škálu využitia pretože ich môžete použiť aj na dovolenke, počas koncertu, pri športe alebo aj iných aktivitách, kedy si chcete zaznamenať svoje zážitky. Po pripojení Full HD okuliarov k Vášmu počítaču cez USB fungujú ako čítačka pamäťových kariet a Vy si môžete stiahnuť nahrané videá a foto priamo do Vášho PC alebo notebooku.

okuliare s kamerou wifi

Vlastnosti okuliarov:

plus Elegantné okuliare na bežné nosenie s kamerou
plus Video v rozlíšení Full HD 
plus Pohybový senzor s upozornením
plus Podpora WiFi pripojenia a P2P
plus Využitie mikroSD karty až do 128 GB

 

Špecifikácie okuliarov:

Čip: Hi3518E V200
Optika: 1.0 MP CMOS (OV9712
Rozlíšenie fotografií: 4032 x 3024
Rozlíšenie videa: 1920 x 1080p
Video snímkovanie: 25fps
Kompresia videa: H.264
Uhol snímania: 90°
Pamäťové karty: microSD karty 4-128GB
Batéria: 220 mAh
Čas dobíjania: 2-3 hodiny
Výdrž batérie: do 2 hodín (pracovný čas)
Sieťové pripojenie: P2P, WiFi
Napájanie: DC-5V
Napájací kábel: micro USB
Podpora systémov: iOS, Android
Rozmery: 30 mm x 30 mm x 150 mm
Hmotnosť: 160 g

 

Spy slúchadlo s bluettooth 5W zosilovačom najnovší model - každý z nás pozná v živote situácie kedy by ste ocenili, aby Vám niekto poradil, pomohol v zložitej situácii tak aby o tom nikto nevedel. Je určené pre študentov počas skúšok, pre obchodníkov počas obchodných rokovaní a pri ďaľších situáciách.

Spy slúchadlo je revolučné zariadenie, ktoré Vám umožní spojiť sa s niekým na diaľku prostredníctvom Vášho mobilné telefónu či vysielačky, ale bez toho aby o tom niekto vedel. Princíp je úplne jednoduchý, stačí si do ucha vložiť bezdrótové spy slúchadlo, ktoré svojími miniatúrnymi rozmermi nie sú vôbec vidieť, na krk zavesíte bluettoth náhrdelníkom (pre spárovanie s mobilným telefónom) s ultra výkonom a zosilovačom so silou 5W, prostredníctvom ktorej je signál prenášaný bezdrôtovo do slúchadla, kde sa signál mení na hlas.

 

Odporúčame zákazníkom nekupovať lacné nekvalitné imitácie Spy slúchadla cez neoverených predajcov.

U nás záruka na spy slúchadlo - 24 mesiacov. Odborné poradenstvo a servis. Spy slúchadlá sú tvarované tak aby presne zapadli do ušného bubienka - teda aby neboli vôbec  nápadné. je vyrobené z nezávadného materiálu. 

spy slúchadlo
 
Najnovší zdokonalený model populárneho špionážneho slúchadla. Oproti predošlému modelu ma zlepšený anatomický tvar, aby dokázalo dokonale utesniť ucho proti úniku zvuku do okolia. Slúchadlo sa skladá z najmodernejšieho citlivého prijímača (cievky), stabilného mikro reproduktora s veľmi jasným a čistým zvukom s minimalizovaným šumom.
Spy slúchadlo bluetooth
 
Slúchadlo si jednoducho vložíte do sluchového kanála vo vašom uchu. Na slúchadle je pripevnený priesvitný háčik pomocou ktorého si slúchadlo z ucha rovnako ľahko vyberiete. Pre ešte ľahšiu manipuláciu so slúchadlom ponúkame v našom e-shope magnetickú pinzetu. Súčasťou balenia je batéria s výdržou do 7 hodín.  
spion slúchadlo
 

Vlastnosti spy slúchadla

plus Profesionálne prevedenie, výborná kvalita zvuku
plus Ergonomický tvar, pohodlná manipulácia
plus Batéria: 1,55 V (337 SR 416SW) Výdrž batérie do 7 hodín
plus Rozmery: 13x6mm
plus Pracovná frekvencia: všetky frekvencie
plus Bluetooth spojenie s mobilnými zariadeniami.
plus Jednoduché ovládanie a prijímanie hovorov.
plus Podpora handsfree pre obojstrannú komunikáciu.
plus Možnosť spustenia nahrávky priamo z vášho telefónu - na prehratie MP3 súborov.
plus Doba hovoru na jedno nabitie je až 12 hodín, v pohotovosti az 130 hodín.
plus Bluetooth slučka obsahuje vstavanú lítiovú batériu 700mAh
plus Bluetooth slučka obsahuje 5W zosilňovač
plus Integrovaný mikrofón

Spy slúchadlo porovnávacia tabuľka

Balenie setu obsahuje

 • Okuliare s FULL HD kamerou
 • Čítačka pamäťových kariet
 • Micro USB kábel
 • CD so softvérom
 • Manuál k okuliarom
 • Najnovšie spy slúchadlo
 • Mikrofón
 • Bluetooth slučka 5W na zavesenie na krk
 • USB kábel
 • Napájací adaptér
 • Manuál k slúchadlu

Komentáre

Ďalšie produkty