Spy slúchadlo set - ultra výkonné 7W zosilovač

Kód tovaru: 09-040 Mám otázku
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 158,33 €
Cena s DPH 190,00 €
- +

Popis produktu Spy slúchadlo set - ultra výkonné 7W zosilovač

Spy slúchadlo set - ultra výkonné 7W zosilovač - najnovšie špionážne slúchadlo s bluetooth slučkou a 7W zosilovačom a externým mikrofónom. Momentálne TOP model na trhu špionážnych slúchadiel!!!

Každý z nás pozná v živote situácie kedy by ste ocenili, aby Vám niekto poradil, pomohol v zložitej situácii tak aby o tom nikto nevedel. Je určené pre študentov počas skúšok, pre obchodníkov počas obchodných rokovaní a pri ďaľších situáciách.Vylepšený model spy slúchadla je revolučné zariadenie, ktoré Vám umožní spojiť sa s niekým na diaľku prostredníctvom Vášho mobilné telefónu, ale bez toho, aby o tom niekto vedel. Aktivovanie zariadenia je veľmi jednoduché. Do ovládacej skrinky bluetooth vložíte SIM kartu a zapnete zariadenie. 

spy sluchadlo s 7W zosilovacom

Bluetooth náhrdelník si dáte na krk pre spárovanie vysielacieho zariadenia so slúchadlom a do ucha vložíte mini slúchatko. Ultra výkonom zosilovačom so silou 7W je signál prenášaný bezdrôtovo do slúchadla, kde sa signál mení na hlas. Náhrdelník má oproti predošlému modelu predĺžený kábel preto si celé zariadenie môžete pohodlne skryť do vrecka. Na komunikáciu slúži citlivý klipový mikrofón, ktorý si pripnete na odev. Po zavolaní na SIM kartu zariadenie automaticky prijíme hovor a môžete začať komunikáciu. 

set spy sluchadlo a zosilovac a externy mikrofon

Odporúčame zákazníkom nekupovať lacné nekvalitné imitácie Spy slúchadla cez neoverených predajcov.

U nás záruka na spy slúchadlo - 24 mesiacov. Odborné poradenstvo a servis.

Spy slúchadlá sú tvarované tak aby presne zapadli do ušného bubienka - teda aby neboli vôbec  nápadné. je vyrobené z nezávadného materiálu. Spy slúchadlo na predaj za výhodnú cenu môžeš kúpiť online v našom e-shope. Pozri si našu ponuku a nájdi čo hľadáš.

spionazne sluchadla pouzitie

Najnovší zdokonalený model populárneho špionážneho slúchadla. Oproti predošlému modelu ma zlepšený anatomický tvar, aby dokázalo dokonale utesniť ucho proti úniku zvuku do okolia. Slúchadlo sa skladá z najmodernejšieho citlivého prijímača (cievky), stabilného mikro reproduktora s veľmi jasným a čistým zvukom s minimalizovaným šumom. Slúchadlo napája jedna miniatúrna gombíková batéria. Slúchadlo si jednoducho vložíte do sluchového kanála vo vašom uchu. Na slúchadle je pripevnený priesvitný háčik pomocou ktorého si slúchadlo z ucha rovnako ľahko vyberiete. Pre ešte ľahšiu manipuláciu so slúchadlom ponúkame v našom e-shope magnetickú pinzetu. Súčasťou balenia je batéria s výdržou do 7 hodín.

 

Vlastnosti:

Profesionálne prevedenie, výborná kvalita zvuku
Ergonomický tvar, pohodlná manipulácia
Výdrž batérie do 7 hodín
Jednoduché ovládanie a prijímanie hovorov.
Podpora handsfree pre obojstrannú komunikáciu.
 

 

Špecifikácie:

Frekvenčný rozsah: 180Hz-5600Hz
Miera skreslenia: <2%
Výstup: 115dB
Optimálna hodnota:40db
Citlivosť: <100dB
Prevádzkový prúd: 0,65mA
Šum: 20dB
Zosilovač: 7W
Doba hovoru na jedno nabitie: 12 hodín 
Prevádzková teplota: -10°C - 60°C
Typ batérie: 337 SR416SW
Životnosť batérie: do 7h
Rozmery / hmotnosť: 13x6mm/0,5g
Veľkosť balenia / hmotnosť: 52x42x14mm/0,8g


Obsah balenia:

1x Spy slúchadlo
1x Klipový mikrofón
1x Bluetooth slučka 7W na zavesenie na krk
1x USB kábel
1x Napájací adaptér
1x Batéria
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty