Veľkokapacitná 20000mAh externá batéria

Kód tovaru: 11-229 Mám otázku
nové Veľkokapacitná 20000mAh externá batéria
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 49,17 €
Cena s DPH 59,00 € 90,00 €
- +

Popis produktu Veľkokapacitná 20000mAh externá batéria

Veľkokapacitná 20000mAh externá batéria -  prenosná nabíjačka má moderný a zároveň elegantný vzhľad. Povrchová úprava z lešteného hliníka jej zaručí aj ochranu pred mechanickým poškodením. Super výkonná nabíjačka určená na nabíjanie pre váš iPod, iPhone, mobilné telefóny, tablety, MP3 prehrávače, GPS zariadenia a iné. Dokáže nabíjať aj Vaše kamery a fotoaparáty, čo sa hodí obzvlášť na dovolenkách, alebo na výletoch do prírody, kde nemáte prístup k elektrickej zásuvke. Vďaka kapacite batérie až 20000mAh nabije batériu bežného smartfónu viac ako 10x.

Power bank obsahuje nový typ Li-polymerovú batériu, ktorá vám zaručuje nízku hmotnosť, vysokú kapacitu, minimálne samovybíjanie a veľkú výkonosť. Batéria má dva USB výstupy čo vám umoňuje nabíjať dva zariadenia naraz. Jeden z výstupov je USB 3 s výstupným výkonom až 2.4A vďaka ktorému bude vaše zariadenie nabíjané rýchlejšie ako u bežných powerbankov. Druhý USB výstup má výkon 1.6A. Doba úplneho nabitia powerbanku je 10 hodín. Stupeň nabitia batérie vám indikujú štyri led kontrolky, preto sa vám nikdy nestane, že váš powerbank bude vybitý a vy o tom nebudete vedieť.

velkokapacitna nabijacka

Externá batéria je vybavená inteligentnými čipmi, ktoré zaručia jej ochranu proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí pripojiť vaše zariadenie prostredníctvom USB kábla k externej batérii a tlačítkom ho zapnúť. Po nabití zariadenia odpojíte USB kábel a externá batéria sa po niekoľkých sekundách automaticky vypne. Powerbank je ideálny pre festivaly , táborenie, výlety, cestovanie do zahraničia, alebo ako núdzový napájací zdroj pre rušné dni, kedy  bežná batéria vo vašom zariadení jednoducho nedokáže držať krok s vašimi nárokmi. Batéria bude nabíjať takmer akékoľvek prenosné zariadenie s konektormi mini USB/ micro USB. Zariadenie sa dobíja jednoducho za pomoci USB kábla, či už cez Vaše PC, alebo z elektrickej zásuvky.

 

Vlastnosti:

Ochrana proti prepätiu, prehriatiu, úplnému vybitiu a prebitiu
Dva USB výstupy s výkonom 2.4A a 1.6A
LED indikátor vybitia externej batérie
Viac ako 10 nabití bežného mobilného telefónu
Kapacita batérie až 20000mAh
Li-Polymérová batéria


Špecifikácie:

Typ batérie: Li-Pol
Výstup: 5V / 2.4A, 5V / 1.6A
Vstup: 5V / 2.5A
Kapacita: 20000mAh
Doba úplneho nabitia: 10 hodín
Životnosť: 500 nabíjacích cyklov
Prevádzková teplota: -20°C až +50°C
Prepäťová ochrana: áno
Ochrana proti prehriatiu: áno
Ochrana proti nadmernému prebitiu: áno
Ochrana proti nadmernému vybitiu: áno
Rozmery: 156 * 72 * 18 mm
Hmotnosť: 340 g

Obsah balenia:

1x Externá batéria 20000mAh
1x USB kábel

Komentáre

Ďalšie produkty