Veľkoobchod

Veľkoobchodný odber

Ak máte záujem odoberať tovar z našej ponuky za veľkoobchodné ceny, je potrebné byť registrovaný v našom e-shope. Zaregistrujete sa veľmi jednoducho priamo na tomto linku - www.efeel.eu/:user/registration.

Je nutné nás kontaktovať e-mailom [email protected] resp. telefonicky a dohodnúť si podmienky spolupráce (odberné množstvo, periodicitu odberu, výšku VO zľavy, aťd).
Po našej dohode Vám budú sprístupnené veľkoobchodné ceny  t.j. po prihlásení sa do systému Vám bude z celkovovej sumy za objednávku odpočítaná výška Vašej VO zľavy v %.

Sme autorizovaný predajci či distribútori týchto značiek: - GoPro, Contour, Drift, Dod, IQ CCTV, X-Vision, IQ CCTV.

GoPro  dod    iq ccctv

x vision    smart witness 

 

Dodacie a platobné podmienky

Stálym a zmluvným VO zákazníkom ponúkame možnosť platieb na faktúru s dohodnutou splatnosťou. Pre ostatných zákazníkov požadujeme platbu vopred na náš bankový účet.
 

Ste majiteľom internetového obchodu či kamennej predajne?

Pokiaľ vlastníte kamennú predajňu či obchod a radi by ste rozšírili svoj sortiment o produkty z našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adresu [email protected]. Okrem širokého sortimentu produktov Vám garantujeme krátke dodacie lehoty, odborné poradenstvo pri nákupe a profesionálny prístup.
 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu na adresu [email protected].alebo na tel. čísle + 421 907 211 712.

 

Sídlo firmy a fakturačné údaje

Media Leaders s.r.o.
Námestie SNP 16
974 01 Banská Bystrica
Slovensko

IČO: 46 406 999  
IČ DPH: SK202 336 8787