WiFi FULL HD kamera v AC/DC USB adaptéri s nočným videním

Kód tovaru: 10-149 Mám otázku
nové TOP WiFi FULL HD kamera v AC/DC USB adaptéri s nočným videním
Výrobca OEM
Dostupnosť tovaru skladom
Tovar je skladom, pripravený na expedíciu
Expresné odoslanie v rámci US
Cena bez DPH 125,00 €
Cena s DPH 150,00 €
- +

Popis produktu WiFi FULL HD kamera v AC/DC USB adaptéri s nočným videním

WiFi FULL HD kamera v AC/DC USB adaptéri s nočným videním a podporou 128GB micro SD, je malá, nenápadná špionážna kamera v klasickej nabíjačke, preto je možné ju ľahko vužiť na sledovanie. Zariadenie svojim prevedením pôsobí ako klasická nabíjačka s USB portom pre nabíjanie mobilných telefónov, tabletov prípadne iných zariadení a preto jej nebude nikto venovať väčšiu pozornosť, že by sa mohlo jednať o špionážnu kameru. Objektív kamery je totiž skrytý za tmavým plexisklom (kde je ukrytých aj 16x diód pre NOČNÉ VIDENIE, ktoré však vôbec v noci nesvietia ako klasické IR LED) a pamäťová karta sa ukrýva v tele nabíjačky pod odnímateľným krytom. 

Kamera má k dispozícií funkciu WiFi vďaka čomu si viete skrytú kameru spárovať s Vašim smartfónom cez aplikáciu "Camwf" (dostupná pre iOS, Android) a následne si môžete nastavovať rôzne funkcie snímania kamery prípadne sledovať obraz priamo z kamery.

 

full hd kamera v adapteri

Kamera sa aktivuje do pohotovostného režimu po zapojení adaptéru do siete a spúšťa nahrávanie videa len pri detekcii pohybu. Funkcia detekcie pohybu šetrí miesto na pamäťovej karte. Pri zaplnení micro SD karty sa automaticky začnú vymazávať najstaršie záznamy (záznam v slučke) čo zaručuje nepretržitý chod zariadenia. Záznamy sa ukladajú na micro SD/TF kartu s maximálnou kapacitou až do 128 GB. Unikátna špionážna kamera je ideálna na sledovanie a nahrávanie záberov v práci alebo doma počas Vašej neprítomnosti.

adapter s full hd kamerou

Vlastnosti:

Funkčný adaptér USB so skrytou kamerou
Nahrávanie Full HD videa
WiFi pripojenie
Možnosť permanentného napájania
Funkcia detekcie pohybu


Špecifikácie:

Video formát: AVI
Rozlíšenie videa: 1920 x 1080P 
Snímkovanie: 30 fps
Externá pamäť: Podpora max 128 GB micro SD
Detekcia pohybu: áno
Nabíjacie napätie: DC-5V
Typ rozhrania: USB

 

Obsah balenia:

1x AC/DC adaptér s WiFI kamerou
1x Manuál

Komentáre

Ďalšie produkty